10.12.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО»

Державним нотаріусом Восьмої Харківської державної нотаріальної контори Лакізою І.В. у Північно-Східному науковому центрі Національної академії наук України було здійснено поширення інформації про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності, та надано консультації працівникам.

Детальніше...

10.12.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори Гончаренко Л.А. для співробітників Центральної бібліотеки Холодногірського району м. Харкова прочитано лекцію на тему "Чужих дітей не буває".

Детальніше...

10.12.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області проведено правороз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності. Надано безоплатні консультації щодо оформлення спадкових прав.

Детальніше...

10.12.2018  “Стоп булінг” в Харківській спеціалізованій школи І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області

 “Стоп булінг” в  Харківській спеціалізованій школи І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області

Кампанію “Стоп булінг” продовжили серед учнів Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області. З школярами говорили про булінг, його прояви, розбирали емоції, що переживає кожен учасник булінгу. 

Діти з задоволенням грали у запропоновану нами гру, де кожен учасник гри міг зрозуміти: на скільки це серйозне явище та яким чином необхідно протидіяти булінгу.

Детальніше...

10.12.2018  Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

10 грудня 2018 року проведено онлайн семінар через мережу Skype з державними реєстраторами та керівником Центру надання адміністративних послуг Харківської районної державної адміністрації.

Детальніше...

10.12.2018  Інформування працівників Харківського окружного адміністративного суду про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Харківського окружного адміністративного суду про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Для працівників Харківського окружного адміністративного суду заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Назарян А.А. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Зупинемо булінг у школі!», «Нові правила щодо виїзду за кордон з дитиною».

Детальніше...

10.12.2018  Урок "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи

Урок "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи

В рамках реалізації проекту "Я МАЮ ПРАВО!", головним спеціалістом Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Бабич Н.О. проведено урок "Стоп булінг" для учнів 7 класу Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Первомайської міської ради Харківської області.

Детальніше...

10.12.2018  Інформування в Харківському міському клінічному пологовому будинку № 7 про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та отримання свідоцтва про народження дитини у пологовому будинку

Інформування в Харківському міському клінічному пологовому будинку № 7 про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та отримання свідоцтва про народження дитини у пологовому будинку

Спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Суєтновою С.Ю. в приміщенні Харківського міського клінічного пологового будинку № 7 проінформовано громадян про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!». Також в рамках пілотного проекту Міністерства юстиції України у пологовому будинку видано 6 свідоцтв про народження дитини.

Детальніше...

10.12.2018  Вуличне інформування на тему: «Пілотний проект Міністерства юстиції України “Шлюб за добу”»

Вуличне інформування на тему: «Пілотний проект Міністерства юстиції України “Шлюб за добу”»

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі — Відділ) Харіною О.І. проведено вуличне інформування громадян міста Харкова на тему: «Пілотний проект Міністерства юстиції України “Шлюб за добу”».

Детальніше...

10.12.2018  Круглий стіл на тему: “Своєчасна реєстрація народження дитини та обговорення актуальних питань щодо виявлення дітей, стосовно яких не проведено державну реєстрацію народження”

Круглий стіл на тему: “Своєчасна реєстрація народження дитини та обговорення актуальних питань щодо виявлення дітей, стосовно яких не проведено державну реєстрацію народження”

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Жовновською О.А. сумісно з працівниками комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 142 Харківської міської ради” проведено круглий стіл на тему: “Своєчасна реєстрація народження дитини та обговорення актуальних питань щодо виявлення дітей, стосовно яких не проведено державну реєстрацію народження”.

Детальніше...

10.12.2018  Круглий стіл на тему: «Криміналізація домашнього насильства»

Круглий стіл на тему: «Криміналізація домашнього насильства»

Головний спеціаліст Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Нестеренко О.П. взяла участь у засіданні круглого столу на тему: «Криміналізація домашнього насильства», що проводився на базі відділу «Сахновщинського бюро правової допомоги» за участю начальника Сахновщинського РС ФДУ в Харківській області «Центр пробації» Грузін В.І., директора РЦСССДМ Ларка В.О., старшого інспектора ювенальної поліції капітана поліції Греш А.Ю., провідного фахівця служби у справах дітей Сахновщинської РДА Корнієнко Ю.В., провідного фахівця Сахновщинської РФ ХОЦЗ Чухно І.В., директора КЗ «Сахновщинська центральна бібліотечна система» Сініченко Л.В.

Детальніше...

07.12.2018  Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

Онлайн семінар для суб’єктів державної реєстрації

7 грудня 2018 року проведено онлайн семінар через мережу Skype з державними реєстраторами та адміністратором Центру надання адміністративних послуг Чугуївської районної державної адміністрації.

У зазначеному заході прийняли участь: Часовськой І.В. –начальник відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, Вербицька Н.М. – головний спеціаліст відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації, Сергєєва Т.А. – начальник відділу державної реєстрації Чугуївської районної державної адміністрації, Кольцова О.В. – державний реєстратор відділу державної реєстрації Чугуївської районної державної адміністрації, Горовенко М.В. – начальник-адміністратор Центру надання адміністративних послуг при Чугуївській районній державній адміністрації.

Детальніше...

07.12.2018  Ознайомчий семінар нового програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державних реєстраторів та нотаріусів Харківської області

Ознайомчий семінар нового програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державних реєстраторів та нотаріусів Харківської області

Управлінням державної реєстрації та Управлінням нотаріату спільно з Харківською філією державного підприємства «Національні інформаційні системи» проведено ознайомчий семінар нового програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державних реєстраторів та нотаріусів Харківської області.

Детальніше...

07.12.2018  Інформування працівників Українського ордена «Знак пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Українського ордена «Знак пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Для працівників Українського ордена «Знак пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. та провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О. були проведені лекції на теми: «Зупинимо булінг у школі!», «Нові правила щодо виїзду за кордон з дитиною», «Як отримати податкову знижку на навчання?».

Детальніше...

06.12.2018  Бліц-семінар керівників регіональних відділів ДРАЦС

Бліц-семінар керівників регіональних відділів ДРАЦС

05 грудня 2018 року розпочався перший день стратегічно необхідного бліц-семінару керівників регіональних відділів ДРАЦС України в Івано-Франківську!

Впродовж трьох днів фахівці органів ДРАЦС мають можливість в рамках дискусії опрацювати пріоритетні завдання у сфері ДРАЦС на 2019 рік та підвести попередні підсумки реалізованих проектів МЮУ в поточному році.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта