17.12.2018  Виступ на радіо «Приоскілля»

Виступ на радіо «Приоскілля»

Головним спеціалістом Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Макогон Н.В. було проведено виступ на радіо Дворічанщини «Приоскілля» на тему: «Права громалян під час військового положення в Україні», а також в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право!» було висвітлено основні напрямки реалізації даного проекту.

Детальніше...

17.12.2018  Всеукраїнський урок «Права людини» та виховний відео-урок “Зупинемо булінг разом”

Всеукраїнський урок «Права людини» та виховний відео-урок “Зупинемо булінг разом”

В рамках Всеукраїнського тижня права підвищуємо правову грамотність українців, так як кожному гарантується право на знання своїх прав та обов’язків. Правові знання отримали студенти Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій. Провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківський області Свиридовою Н.О. проведено всеукраїнський урок «Права людини» та акцентовано увагу студентів на прийнятті Загальної декларації прав людини, що стала першим міжнародним документом, в якому чітко сформульовані положення про права людини.

Детальніше...

17.12.2018  На Харківщині граючи в квест “Ліга справедливості” учні 9 “В” класу Харківської гімназії №13 вчили свої права

На Харківщині граючи в квест “Ліга справедливості” учні 9 “В” класу Харківської гімназії №13 вчили свої права

“Ми різні і ми рівні. Кожен є рівним у своїх правах”. З цих слів розпочали квест спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

В ході квесту нагадали учням про Конвенцію з прав дитини, яка є першим і основним міжнародно-правовим документом обов'язкового характеру, що присвячений широкому спектру прав дитини. Найголовніші права, які виділяє Конвенція, - це: усі діти мають право на життя разом зі своїми батьками, їхнє постійне піклування і турботу. І головне - усі діти рівні у своїх правах!

Детальніше...

17.12.2018  Урок "Стоп булінг"

Урок "Стоп булінг"

В рамках реалізації інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право» провідним спеціалістом Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Дерюгою А.Ю. було проведено урок для учнів КЗ "Самійлівський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області" на тему : "Стоп булінг!".

Детальніше...

17.12.2018  День відкритих дверей у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах

День відкритих дверей у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах

Відкриті двері для учнів – гарна прикмета на старті Всеукраїнського тижня права і гарантоване приємне спілкування з цікавих тем.

До відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому завітали учні 10-11 класів Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Чугуївської міської ради Харківської області, щоб ознайомитися з основними напрямками діяльності відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше...

17.12.2018  Круглий стіл «Зупинимо домашнє насильство»

Круглий стіл «Зупинимо домашнє насильство»

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права, головний спеціаліст Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану взяла участь у круглому столі з працівниками Вовчанського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» Харківської області на тему: «Зупинимо домашнє насильство».

Детальніше...

15.12.2018  Інформування про " Я МАЮ ПРАВО!"

Інформування про " Я МАЮ ПРАВО!"
Державними виконавцями Красноградського районного відділу державної виконавчої служби в рамках загальнонаціонального проекту#ЯМАЮПРАВО
були проведенні лекції в відділі освіти Красноградської районної державної адміністрації та в Красноградськом комбінаті комунальних підприємств. В ході виступу були висвітленні питання реалізації і захисту прав людини з метою підвищення рівня правової культури.
Детальніше...

15.12.2018  “Літературно-правовий діалог у Грушинському навчально-виховному комплексі Первомайської РДА Харківської області”

“Літературно-правовий діалог  у Грушинському навчально-виховному комплексі Первомайської РДА Харківської області”

Начальником Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Кальченко Н.П. спільно з головним спеціалістом Служби у справах дітей Первомайської РДА Харківської області Рябцевою І.В. та начальником відділу Лозівського бюро правової допомоги Первомайського місцевого центру з надання БВПД Демченко М.В. проведено літературно-правовий діалог у Грушинському навчально-виховному комплексі Первомайської РДА Харківської області на теми: “Права дитини” та “Стоп булінг!”

Детальніше...

15.12.2018  Інформування про “Я маю право!”»

Інформування про “Я маю право!”»

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, начальником Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Кальченко Н.П. спільно з начальником відділу Лозівського бюро правової допомоги Первомайського місцевого центру з надання БВПД Демченко М.В. проведено інформування працівників амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Грушино з питань: “Поїхати з дитиною за кордон - легко”, “Як оформити аліменти”, «Не знаєшь як оформити субсидію?», «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес?».

Детальніше...

15.12.2018  Урок на тему: «Права людини»

Урок на тему: «Права людини»

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права, головним спеціалістом Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Нестеренко О.П. для учнів 5-9 класів Новочернещинського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ст. Сахновщинського району Харківської області проведено Всеукраїнський урок на тему «Права людини» з нагоди проголошення Загальної Декларації прав людини 10 грудня 1948 року.

Детальніше...

15.12.2018  Обговорення актуальних питань в рамках проекту «Я маю право!»

Обговорення актуальних питань в рамках проекту «Я маю право!»

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харіною О.І. для працівників комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад (ясла — садок) № 156 комбінованого типу Харківської міської ради” проведено лекцію на тему: “Видача повторних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, обговорення актуальних питань в рамках проекту “Я маю право”.

Детальніше...

15.12.2018  Лекція для працівників Близнюківського районного військового комісаріату

Лекція для працівників Близнюківського районного військового комісаріату

Старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Павленко О.М., для працівників Близнюківського районного військового комісаріату прочитана лекція з питань реалізації і захисту прав людини.

Також проведено інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, повідомлено про веб-портал pravo.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.

Детальніше...

15.12.2018  Правоосітній захід «Трибуна вченого» в Харківській державній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка

Правоосітній захід «Трибуна вченого»  в Харківській державній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Меланія Хуторянська, в рамках Всеукраїнського тижня права, з нагоди відзначення у 2018 році 70-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини (10 грудня 1948 року) в соціокультурному центрі Харківської державної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка провела правоосвітній захід «Трибуна вченого» на тему: «Захист прав людини в Україні» для працівників та відвідувачів бібліотеки.

Детальніше...

15.12.2018  Лекція для голів сільських рад Близнюківської районної державної адміністрації

Лекція для голів сільських рад Близнюківської районної державної адміністрації

Сьогодні, з метою підвищення рівня правової культури та набуття громадянами необхідного рівня правових знань, старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Павленко О.М., в приміщенні Близнюківської районної державної адміністрації для голів сільських рад була прочитана лекція з питань реалізації і захисту прав людини.

Детальніше...

15.12.2018  Тренінг на тему: “Конституційні права дітей, рівне відношення до дітей та повага їх поглядів”

Тренінг на тему: “Конституційні права дітей, рівне відношення до дітей та повага їх поглядів”

Працівником Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харіною О.І. в рамках проведення Всеукраїнського тижня права для працівників комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад (ясла — садок) № 181 Харківської міської ради” проведено тренінг на тему: “Конституційні права дітей, рівне відношення до дітей та повага їх поглядів”.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта