23.11.2018  Проведено урок «Зупинено булінг разом!»

Проведено  урок «Зупинено булінг разом!»

Цього разу заступник начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Голуб В.В. та спеціаліст цього ж відділу Смородська М.С.  завітали до учнів 7-го класу Харківської гімназії № 13 Харківської міської ради з уроком «Зупинемо булінг разом!» .

Дітям розповіли про види булінгу, хто може стати жертвою цькування та яка відповідальність чекає на того, хто знущатиметься з однолітків. Акцентували увагу на алгоритмах дії для потерпілих від булінгу і тих, хто став свідком знущання.

Спеціалісти юстиції відкрили дітлахам дуже просту формулу захисту.

Детальніше...

23.11.2018  Проведено тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для школярів

Проведено тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для школярів

В рамках інформаційної компанії “Стоп булінг!” спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Смородська М.С. та  Парамонова Л.В. завітали до Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 144 та провели тематичний урок  «STOP БУЛІНГ» для учнів 2-го класу.

Під час вказаного уроку діткам роз’яснили як діяти, якщо тебе «булять», та повідомили про відповідальність, що настає за прояви «булінгу».

Детальніше...

23.11.2018  Правовий урок

Правовий урок

Головним спеціалістом Московського районного у місті Харкові відділ державної реєстрації актів цивільного стану Будяну А.В. було проведено правовий урок з учнями 8-9 класах Загально-освітньої школи № 111 міста Харкова з реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Головним спеціалістом було роз’яснено учням щодо їх прав та зобов’язань, а також що робити якщо вимагають хабар при вступу до Вищого навчального закладу, як протидіяти буллінгу та про існуючий єдиний контакт центр з питань правової допомоги.

Детальніше...

23.11.2018  Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Ознайомитися з умовами участі у конкурсі 

22.11.2018  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

22 листопада  2018 року працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ здійснено прийом громадян,  в ході якого проведено інформування про основні напрямки правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», ознайомлено з порядком доступу до діючої системи безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

22.11.2018  Прийнято участь у зустрічі, в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з працівниками Центру надання адміністративних послуг Дергачівської районної державної адміністрації

Прийнято участь у зустрічі, в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з працівниками Центру надання адміністративних послуг Дергачівської районної державної адміністрації

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Грозою Г.А. прийнято участь у зустрічі з працівниками Центру надання адміністративних послуг Дергачівської районної державної адміністрації в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

22.11.2018  Урок "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи

 Урок "Стоп булінг" для учнів Первомайської загальноосвітньої школи

В рамках реалізації правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!", начальником Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Кальченко Н.П. проведено урок "Стоп булінг" для учнів 7 класу Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Первомайської міської ради Харківської області.

Під час проведення заходу увагу молодого покоління було спрямовано на висвітлення проблеми булінгу та кібер-булінгу, як сучасної форми агресії. У ході уроку учні ознайомилися з  різновидами булінгу, основними причинами виникнення булінгу та особливостями прояву кібербулінгу.

Детальніше...

22.11.2018  Тетяна Єгорова-Луценко взяла участь у IV Форумі з конкурсного права

Тетяна Єгорова-Луценко взяла участь у IV Форумі з конкурсного права

Сьогодні Тетяна Єгорова-Луценко бере участь у IV Форумі з конкурсного права, який проходить у м. Києві. Форум присвячений трьом аспектам конкурсного процесу: стягненню, банкрутству та реструктуризації. Основна мета форуму не лише обмін думками та досвідом між адвокатами, суддями, арбітражними керуючими, боржниками та кредиторами, а й розробка спільних позицій щодо внесення змін до чинного законодавства про банкрутство та суміжних інститутів.

Детальніше...

22.11.2018  Робоча зустріч

Робоча зустріч

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Нововодолазького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції  у Харківській області провели робочу зустріч з працівниками Нововодолазької районної філії ХОЦЗ. Під час зустрічі присутнім розповіли про новації, запроваджені Міністерством юстиції України, та основні напрямки реалізації проекту « Я МАЮ ПРАВО!». Окрему увагу приділили обговоренню новацій щодо виїзду дитини за кордон, проблему домашнього насильства та булінгу, а також отримання податкової знижки на навчання.

Детальніше...

21.11.2018  «Проведено відеолекцію-конференцію “Як протидіяти булінгу серед студентів?” для студентів Харківського патентно-комп’ютерного коледжу»

 «Проведено відеолекцію-конференцію “Як протидіяти булінгу серед студентів?” для студентів Харківського патентно-комп’ютерного коледжу»

В межах загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та інформаціонної кампанії СтопБулінг для студентів Харківського патентно-комп’ютерного коледжу провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О. та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. було проведено відеолекцію-конференцію на тему: «Як протидіяти булінгу серед студентів?».

Детальніше...

21.11.2018  Виступ з нагоди Дня Гідності та Свободи в ефірі ТОВ “Радіо Слобожанщини”

Виступ з нагоди Дня Гідності та Свободи в ефірі ТОВ “Радіо Слобожанщини”

21 листопада 2018 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області О. Ночовкіною було здійснено виступ в ефірі ТОВ “Радіо Слобожанщини” з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Детальніше...

21.11.2018  Інформування в туристичній компанії “Любой каприз”

Інформування в туристичній компанії “Любой каприз”

У туристичній компанії “Любой каприз” працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кузьменко С.Л. було проведено інформування про новели законодавства щодо виїзду за кордон з дитиною.

Працівникам туристичної компанії було роз'яснено, в яких випадках той з батьків, який проживає разом з дитиною, може самостійно вивезти дитину за кордон для тимчасового перебування  та які при цьому необхідно отримати документи.

Детальніше...

21.11.2018  Харківська юстиція провела бесіду #СтопНасильство для жінок на базі Центру психології та особистісного розвитку “PLINE”

Харківська юстиція провела бесіду #СтопНасильство для жінок на базі Центру психології та особистісного розвитку “PLINE”

Провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Горбуновою К.Ю. проведено бесіду на тему: "Як протидіяти домашньому насильству” для жінок на базі Центру психології та особистісного розвитку “PLINE”.

Детальніше...

20.11.2018  Павло Петренко презентував законопроект #РейдерствоСтоп, який запроваджує нові інструменти боротьби з рейдерами

Павло Петренко презентував законопроект #РейдерствоСтоп, який запроваджує нові інструменти боротьби з рейдерами

Міністерство юстиції разом з депутатами, представниками провідних бізнес-асоціацій: Американської торгівельної палати, Європейської бізнес асоціації, Спілки українських підприємців, Офісу ефективного регулювання BRDO і Офісу бізнес-омбудсмена напрацювали низку законодавчих ініціатив, спрямованих на подальше посилення боротьби з рейдерськими атаками на підприємства та майно громадян. Про це під час прес-конференції повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

Детальніше...

20.11.2018  Всесвітній день дитини в Клубі розвитку дітей “Оранжевый кот”

Всесвітній день дитини в Клубі розвитку дітей “Оранжевый кот”

Сьогодні з нагоди Всесвітнього дня дитини головний спеціаліст відділу систематизації законодавства,  правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Олена Ночовкіна провела урок права для малечі в Клубі розвитку дітей “Оранжевый кот”.

Під час тематичного заняття хлопчики та дівчата дізналися про свої права, які гарантовані Конвенцією про права дитини та Конституцією України.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта