12.12.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І., Соловйовою Н.Є. консультантом Рябовол К.О.  у приміщенні контори  проведено правороз’яснювальну роботу серед відвідувачів, та повідомлено про всеукраїнський загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

12.12.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державними нотаріусами Одинадцятої Харківської державної нотаріальної контори проведено правороз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про всеукраїнський правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

12.12.2018  Проведено робочу зустріч

Проведено робочу зустріч

11.12.2018 року в Нововодолазькому районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області за участю представника Нововодолазького РВ ДВС ГТУЮ у Харківській області, представника Нововодолазького Бюро правової допомоги в період проведення Всеукраїнського тижня права проведено робочу зустріч.

Детальніше...

12.12.2018  Правоосвітній захід у Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України

Правоосвітній захід у Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Меланія Хуторянська, в рамках проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права, за сприянням керівника сектору правового забезпечення Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України Олега Данильченко взяла участь у роботі Круглого столу для керівників структурних підрозділів цього управління та військової частини – військового госпіталю Державної прикордонної служби України з місцем дислокації в м. Харкові на тему:

Детальніше...

11.12.2018  “Виховний урок” на тему: “Насильство — це сміття, яке треба виносити з дому!”

“Виховний урок” на тему: “Насильство — це сміття, яке треба виносити з дому!”

Працівниками сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Харківської області для учнів 3-Б класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №140 Харкiвської міської ради було проведено “Виховний урок”, в ході якого учні дізналися про найпоширеніші прояви насильства, як діяти у ситуації домашнього, шкільного насильства або його загрози. Також діти дізнались, в які установи звертатися по допомогу.

Детальніше...

11.12.2018  Всеукраїнський урок на тему «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини

Всеукраїнський урок на тему «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Меланія Хуторянська разом з начальником відділу комунікацій та доступу до публічної інформації у Харківському РЦ з надання БВПД у Луганській та Харківській областях Мирославою Головченко, за участю представників Управління патрульної поліції у Харківської області ст.лейтенантів поліції Євгенія Ведмедері та Джамілі Гасанової провели Всеукраїнський урок «Права людини», з нагоди відзначення у 20018 році 70-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини) у Харківському приватному навчально-виховному комплексі «Ліцей Професіонал» для учнів 8-9-х класів.

Детальніше...

11.12.2018  «Працівниками Харківської юстиції проведено Всеукраїнський урок «Права людини» та виховний відео-урок “Зупинемо булінг у школі!” для учнів Харківської гімназії №12 Харківської міської ради Харківської області»

 «Працівниками Харківської юстиції проведено Всеукраїнський урок «Права людини» та виховний відео-урок “Зупинемо булінг у школі!” для учнів Харківської гімназії №12 Харківської міської ради Харківської області»

10 грудня 2018 року для учнів 5-х, 9-х, 11-х класів Харківської гімназії №12 Харківської міської ради Харківської області головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О., провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О. спільно з бібліотекарем юнацького відділу Центральної бібліотеки Основ’янського району міста Харкова Крец С.Л. в межах Всеукраїнського тижня права було проведено Всеукраїнський урок «Права людини», виховний відео-урок на тему: “Зупинемо булінг у школі!”, лекцію про механізми реалізації Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Детальніше...

11.12.2018  Інформування працівників Комунальної установи культури Центральна бібліотека Основ’янського району міста Харкова про проведення Всеукраїнського тижня права

Інформування працівників Комунальної установи культури Центральна бібліотека Основ’янського району міста Харкова про проведення Всеукраїнського тижня права

10 грудня 2018 року для працівників Комунальної установи культури Центральна бібліотека Основ’янського району міста Харкова головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. в межах Всеукраїнського тижня права було проведено зустріч за круглим столом на тему: «Права людини: міжнародні та національні механізми їх захисту» та прийнято участь у книжковій виставці.

Детальніше...

11.12.2018  З нагоди Всеукраїнського тижня права Харківська юстиція провела квест “Ліга справедливості” для учнів дев'ятих класів Харківської загальноосвітньої спеціалізованої школи № 162

З нагоди Всеукраїнського тижня права Харківська юстиція провела  квест “Ліга справедливості” для учнів дев'ятих класів Харківської загальноосвітньої спеціалізованої школи № 162

З нагоди тижня права спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області завітали до учнів старших класів загальноосвітньої спеціалізованої школи № 162 та в ігровій формі розповіли про основні права та обов'язки дітей.

Поділившись на три команди діти почали проходити квест “Ліга справедливості”. В рамках якого, кожна команда відвідала різні тематичні локації, де відповідаючи на правові питання, стрімко йшла до перемоги.

Детальніше...

11.12.2018  Урок на тему “Великі права маленької дитини” від Харківської юстиції

Урок на тему “Великі права маленької дитини” від Харківської юстиції

Напередодні Всеукраїнського тижня права, представники відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Іванова та Мілана Смородська завітали до дітлахів 7-А класу Харківської гімназії № 144 з уроком “Великі права маленької дитини”.

Детальніше...

11.12.2018  На Харківщині стартував Всеукраїнський тиждень права!

На Харківщині стартував Всеукраїнський тиждень права!

З нагоди Всеукраїнського тижня права та 70-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини 10.12.2018 у Харківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 50 Харківської міської ради працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кас’ян А.В. були проведені виховні уроки у 7-8 класах на тему: «Права людини в контексті Загальної декларації прав людини. Запобігання дискримінації та насильству в школі».

Детальніше...

11.12.2018  Тиждень права

Тиждень права

До Дня прав людини команда Міністерства юстиції України та Координаційного центру з надання правової допомоги  запустила Тиждень права. По всій країні буде проведено правопросвітні заходи, щоб розповісти громадянам, які у них є права, як ними скористатись і найголовніше, як їх захищати.

Детальніше...

11.12.2018  Завершився стратегічно необхідний бліц-семінар керівників регіональних відділів ДРАЦС України в Івано-Франківську

Завершився стратегічно необхідний бліц-семінар керівників регіональних відділів ДРАЦС України в Івано-Франківську

Досягнуто головне завдання семінару — розроблено план дій збереження конкурентоспроможності у сфері надання адміністративних послуг!

Усі три дні семінару відбулися за участі начальника Управління ДРАЦС Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірини Дубиківської, начальника Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Миколи Станіщука та заступника начальника з питань державної реєстрації ГТУЮ в Івано-Франківській області Ольги Сав’юк.

Детальніше...

11.12.2018  Всеукраїнський урок на тему: “Права людини”

Всеукраїнський урок на тему: “Права людини”

Працівниками сектору з питань забезпечення діяльності уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини для для учнів 3-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №140 Харкiвської міської ради було проведено Всеукраїнський урок в ході якого учні поглибили і розширили свої знання про права людини та громадянина та ознайомились із Загальною декларацією прав людини, яка визначила основні міжнародно-правові стандарти прав людини.

Детальніше...

11.12.2018  Правоосвітній захід в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Правоосвітній захід  в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Представники Харківської юстиції взяли участь у роботі круглого столу на тему: «Координація взаємодії суб’єктів з питань запобігання та протидії домашньому насильству: органів місцевого самоврядування та правоохоронних, юстиції, установ освіти та охорони здоров’я, служб підтримки, громадських організацій, адвокатів та інших», який проходив в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», за сприянням Комітету у справах сім’ї, молоді та спорту по Київському району.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта