07.12.2018  Ознайомчий семінар нового програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державних реєстраторів та нотаріусів Харківської області

Ознайомчий семінар нового програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державних реєстраторів та нотаріусів Харківської області

Управлінням державної реєстрації та Управлінням нотаріату спільно з Харківською філією державного підприємства «Національні інформаційні системи» проведено ознайомчий семінар нового програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державних реєстраторів та нотаріусів Харківської області.

Детальніше...

07.12.2018  Інформування працівників Українського ордена «Знак пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Українського ордена «Знак пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького про нові направлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Для працівників Українського ордена «Знак пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. та провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О. були проведені лекції на теми: «Зупинимо булінг у школі!», «Нові правила щодо виїзду за кордон з дитиною», «Як отримати податкову знижку на навчання?».

Детальніше...

06.12.2018  Бліц-семінар керівників регіональних відділів ДРАЦС

Бліц-семінар керівників регіональних відділів ДРАЦС

05 грудня 2018 року розпочався перший день стратегічно необхідного бліц-семінару керівників регіональних відділів ДРАЦС України в Івано-Франківську!

Впродовж трьох днів фахівці органів ДРАЦС мають можливість в рамках дискусії опрацювати пріоритетні завдання у сфері ДРАЦС на 2019 рік та підвести попередні підсумки реалізованих проектів МЮУ в поточному році.

Детальніше...

06.12.2018  Робоча зустріч на тему «Я МАЮ ПРАВО!»

Робоча зустріч на тему «Я МАЮ ПРАВО!»

Нововодолазьким РВ ДВС ГТУЮ у Харківській області за участю представника Нововодолазького бюро правової допомоги проведено робочу зустріч. Було висвітлено основні напрямки реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!», а саме розглянули такі питання як: як поїхати з дитиною за кордон, податкова знижка на навчання.

Детальніше...

06.12.2018  Інформування в туристичній компанії

Інформування в туристичній компанії

Головними спеціалістами відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Сергієм Кузьменко та Марією Нікішовою в туристичній компанії “Євротрейд Ко” було проведено інформування про порядок виїзду за кордон з дитиною.

Працівникам туристичної компанії роз'яснено про правила виїзду неповнолітніх дітей за кордон без отримання згоди одного з батьків, якщо йдеться про ситуацію розлучення та наявності заборгованості одного з батьків по сплаті аліментів.

Детальніше...

06.12.2018  ПРАКТИКУМ З ВИЯВЛЕННЯ ПРОЯВІВ БУЛІНГУ

ПРАКТИКУМ З ВИЯВЛЕННЯ ПРОЯВІВ БУЛІНГУ

Сьогодні завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Анною Федоренко для студентів Харківської інженерно-педагогічної академії було проведено було проведено практикум з виявлення проявів булінгу навколо нас.

Будь - хто може несподівано для себе опинитись у ситуації, коли його ображають, висміюють або бойкотують. Або ж навпаки, може сам приєднатися до тих, хто знущається над іншою людиною.

Детальніше...

06.12.2018  Інформкампанія #СтопБулінг в дії

Інформкампанія #СтопБулінг в дії

Сьогодні працівники Харківської юстиції завітали до Харківської обласної бібліотеки для юнацтва, де провели для школярів інтерактивний тренінг «Я проти булінгу», метою якого є навчити школярів протидіяти проявам булінгу у своєму середовищі спілкування та вирізняти його з-поміж інших побутових конфліктів.

Детальніше...

04.12.2018  Комбінований правоосвітній урок - тренінг з протидії булінгу

Комбінований правоосвітній урок - тренінг з протидії булінгу

З метою розширення території правоосвітньої кампанії, спрямованої на подолання булінгу у шкільному середовищі цього разу Харківська юстиція за підтримки громадських діячів завітали в Пісочинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів «Мобіль» Харківської районної ради.

Детальніше...

04.12.2018  Прийом громадян

Прийом громадян

На базі Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану начальником відділу Рибак Г.О. здійснено спільний прийом громадян з начальником Зміївського бюро правової допомоги Першого харківського місцевого центру з надання БВПД Десятник О.Є.

Детальніше...

04.12.2018  Лекція для працівників філії «Центр охорони здоров’я» Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 на тему: «Онлайн-сервіси Міністерства юстиції України»

Лекція для працівників філії «Центр охорони здоров’я» Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 на тему: «Онлайн-сервіси Міністерства юстиції України»

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (далі — Відділ) Погореловою О.М. проведено лекцію для працівників філії “Центр охорони здоров’я” Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 на тему: “Онлайн-сервіси Міністерства юстиції України “Онлайн будинок юстиції” та Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану”.

Детальніше...

04.12.2018  Літературно-правовий діалог в Первомайській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 Первомайської міської ради Харківської області

Літературно-правовий діалог в Первомайській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 Первомайської міської ради Харківської області

Працівниками Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану проведено літературно-правовий діалог у Первомайській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 Первомайської міської ради Харківської області на тему: “Великі права маленької дитини”.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта