30.11.2018  Виїзний семінар для представників районних державних адміністрацій

Виїзний семінар для представників районних державних адміністрацій

В актовому залі Ізюмського районного будинку культури працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бережним Р.М., Перепелицею Л.В. та Ночовкіною О.В. проведено семінар для представників Ізюмської, Борівської та Барвінківської районних державних адміністрацій Харківської області на тему: “Державна реєстрація нормативно-правових актів місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів. Організація правової роботи та систематизація законодавства в місцевих державних адміністраціях. Діяльність РМКМР з правової освіти населення”.

Детальніше...

30.11.2018  Співпраця Харківської юстиції з мовним табором "Go Camp"

Співпраця Харківської юстиції з мовним табором "Go Camp"

"Don't bully...be a frіend!” (не будь хуліганом...будь другом!)  - саме з цим гаслом спеціалісти Харківської юстиції: Парамонова Людмила та Смородська Мілана завітали з уроком  до учнів 4-го класу Харківської гімназії № 152.

Але, урок  у діточок видався незвичайним, так як у рамках співпраці Мін’юст розробив для школярів нову спеціальну навчальну програму на правопросвітницьку тематику.

Детальніше...

30.11.2018  Семінарські заняття із студентами філологічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

Семінарські заняття із студентами філологічного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

 Провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби

 по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків Катериною Близнюк проведено семінарські заняття для студентів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна на яких обговорені питання: виконання рішень суду, права громадян на освіту.

Детальніше...

30.11.2018  Інформування студентів Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж текстилю та дизайну» про булінг

Інформування студентів Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж текстилю та дизайну» про булінг

Для студентів Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж текстилю та дизайну» провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Свиридовою Н.О. та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» була проведена лекція на тему: «Як протидіяти булінгу серед студентів?».

Детальніше...

30.11.2018  Участь у роботі П'ятої науковоосвітньої виставки “Публічне управління ХХІ”

Участь у роботі П'ятої науковоосвітньої виставки “Публічне управління ХХІ”

Спеціалісти сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції Ковтуненко О.В. та Мельник М.О. взяли участь у роботі П'ятої науковоосвітньої виставки “Публічне управління ХХІ”, присвяченої 100-річчю державної служби до Дня місцевого самоврядування в Україні, яка проходила в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Детальніше...

30.11.2018  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Сліпак О.О. в рамках загальнонаціонального проекту #ЯМАЮПРАВО, було організовано зустріч з бібліотекарями Кегичівського району Харківської області де було роз’яснено механізми виконання рішення суду та інших органів та про те, які права гарантуються кожному, як їх реалізовувати і захистити у разі порушення.

Детальніше...

29.11.2018  Семінар з суб’єктами державної реєстрації

Семінар з суб’єктами державної реєстрації

У зазначеному заході прийняли участь: працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, директор Харківської філії ДП «Національні інформаційні системи» Подгорнова Т.І, адміністратор даних 1 категорії сектору по підтримці інформаційних систем Харківської філії ДП «Національні інформаційні системи», суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

29.11.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги у Балаклійському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги у Балаклійському районі Харківської області

З метою надання адресної безоплатної правової допомоги спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. спільно з заступником начальника відділу Балаклійського бюро правової допомоги Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Родіним Д.Ю. було здійснено виїзд до Балаклійського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Балаклійської районної державної адміністрації.

Детальніше...

29.11.2018  Проведено бесіду «Зупинемо булінг разом!»

Проведено бесіду «Зупинемо булінг разом!»

Працівниками управління персоналу - Козелько К.А., Чекаліною Г.М. та Тімковським П.О. проведено бесіду «Зупинемо булінг разом!» для учнів 8-11 класів Харківського республіканського ліцею-інтернату спортивного профілю.

Учням роз’яснено основні питання стосовно булінгу та можливостей вирішення конфліктних ситуацій у колективі. Щоб надихнути учнів в боротьбі з такою поведінкою, працівниками управління персоналу наведені приклади відомих людей, які за своїх часів ставали жертвами булінгу в школі та які наразі активно виступають проти цього явища.

Детальніше...

29.11.2018  #«GO CAMP» на Харківщині : сучасна VIRTUAL PERSON

#«GO CAMP» на Харківщині : сучасна VIRTUAL PERSON

Реалізуючи проект «GO CAMP» на Харківщині, на базі Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області в межах програми «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками Харківської юстиції було проведено п’ять модулів на правові тематики: «Я маю право!», «Стоп булінг», «Герої кібербезпеки», «Ми різні і ми рівні», «Аліменти».

Кожен з цих модулів спрямований на формування в учнів правових знань щодо рівності прав громадян в Україні, заборонні будь-яких проявів дискримінації, гендерної рівності, відповідального батьківства.

Детальніше...

29.11.2018  Засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

Засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

28 листопада 2018 року в Харківській обласній державній адміністрації відбулося засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Під час засідання висвітлювалися актуальні питання попередження та протидії насильства в сім’ї, а також головні аспекти підвищення правової свідомості та правової культури молоді через мережу правових гуртків, клубів правового спрямування, створених при навчальних закладах. Крім того, представники районних державних адміністрацій Харківської області відзвітували про здійснену у 2018 році роботу з цього питання. У навчальних закладах області були проведені різноманітні правознавчі конференції, круглі столи, брейн-ринги, конкурси малюнків, бесіди щодо правопорушень, відеопрезентації на тему прав і обов’язків громадян, ігри на правову тематику тощо. Крім того, проводилися семінари для вчителів щодо формування правової культури учнів, профілактики правопорушень та злочинів.

Детальніше...

29.11.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

В рамках реалізації право просвітницького проекту «Я маю право!» консультантом Шостої Харківської державної нотаріальної контори Альбощою А.О. була проведена зустріч з працівниками та відвідувачами Харківської обласної універсальної бібліотеки. Під час цієї зустрічі всі бажаючі мали змогу дізнатися про свої права, зокрема права, що виникають у зв’язку з відкриттям та оформленням спадщини. Бесіда проходила у форматі «запитання-відповідь».

Детальніше...

29.11.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державними нотаріусами Валківської державної нотаріальної контори Харківської області проведено правороз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про всеукраїнський правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

28.11.2018  Презентація сертифікатної програми "Юрист в агробізнесі"

Презентація сертифікатної програми "Юрист в агробізнесі"

Сьогодні керівник Харківської юстиції Тетяна Єгорова - Луценко взяла участь у презентації унікальної сертифікатної програми - "Юрист в агробізнесі", яка запроваджується Харківською юстицію спільно з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого.
Під час засідань Антирейдерського аграрного штабу дуже часто члени штабу стикаються з тим, що не лише громадяни чи аграрії, а й юристи агропідприємств не володіють у повному обсязі тими знаннями, які надають їм можливість захищати та відстоювати інтереси у правовому полі.

Детальніше...

28.11.2018  Виїзд дитини за кордон: нові правила

Виїзд дитини за кордон: нові правила

Заступником начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В. для молодого та дружнього колективу Travel Company Галерея Путешествий  проведено консультацію щодо змін до порядку виїзду дітей за кордон.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта