02.03.2018  #РезультатДня

#РезультатДня

01.03.2018 року державними виконавцями Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області були  вчинені виконавчі дії, в ході яких було описано рухоме майно боржника, а саме, автомобіль АЗЛК 2140, про що було складено відповідну  постанову.

Детальніше...

02.03.2018  #РезультатДня

#РезультатДня

01.03.2018 року державними виконавцями Первомайського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області було складено постанову про опис та арешт майна боржника маючого заборгованість із сплати аліментів у розмірі 36 426 грн., якою було накладено арешт та описано однокімнатну квартиру в місті Первомайський належну боржникові, яка не є його єдиним житлом, оскільки він разом з іншими особами володіє частинною іншої квартири в м. Первомайський.    

Детальніше...

02.03.2018  Робоча зустріч державних та приватних виконавців

Робоча зустріч державних та приватних виконавців

1 березня 2018 року в рамках проекту «Я маю право!» працівниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ'янському та Слобідському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області Близнюк К.Є. та Івановою Л.І. разом з приватним виконавцем Попляком В. В. проведено робочу зустріч на тему «Захист прав на виконання судового рішення.

Детальніше...

02.03.2018  Виїзди за місцем проживання боржників

Виїзди за місцем проживання боржників

01.03.2018 державними виконавцями Красноградського РВ ДВС ГТУЮ у Харківській області здійсненні виїзди до боржників за виконавчими документами про стягнення аліментів за якими сукупний розмір заборгованості перевищує суму платежів за 1рік.

Детальніше...

01.03.2018  Змагання з консультування клієнтів на базі Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Змагання з консультування клієнтів на базі Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіна О.В. була залучена в якості судді до змагань з консультування клієнтів, які відбулися 28.02.2018 на базі Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. До складу журі увійшли викладачі кафедр цивільного права № 1 та № 2 Університету, а також начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру за надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Старовойтова М.В.

Детальніше...

01.03.2018  Виїзди за місцем проживання боржників

Виїзди за місцем проживання боржників

01.03.2018 року державними виконавцями Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з працівниками Лозівського ВП ГУНП в Харківській області було здійснено виїзд за місцем проживання боржників з метою проведення виконавчих дій, направлених на погашення заборгованості у виконавчих провадженнях по сплаті аліментів понад 1 рік.

Детальніше...

01.03.2018  Консультування громадян з питання державної реєстрації шлюбу з особами, засудженими до позбавлення волі

Консультування громадян з питання державної реєстрації шлюбу з особами, засудженими до позбавлення волі

1 березня 2018 року начальником Борівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі-Відділ) Гряник О.А. надано консультацію громадянці з питання державної реєстрації шлюбу з особами, засудженими до позбавлення волі.

Детальніше...

  Робоча зустріч з представниками регіональної профспілкової організації північно-східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації міністерства юстиції

Робоча зустріч з представниками регіональної профспілкової організації північно-східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації міністерства юстиції

В межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань та відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено зустріч з представниками РЕГІОНАЛЬНОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ ТА ПРОБАЦІЇ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ.

Детальніше...

01.03.2018  Бесіда з працівниками Комунального підприємства «Військове містечко»

Бесіда з працівниками Комунального підприємства «Військове містечко»

28 лютого 2018 року для працівників Комунального підприємства «Військове містечко» с.Курилівка-1 Куп’янського району головним державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чабанною Н.В. в межах реалізації загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»   була проведена роз’яснювальна бесіда на тему: «Порядок виконання рішень про стягнення аліментів. Відповідальність за несплату аліментів».

Детальніше...

01.03.2018  Робота з боржниками зі сплати аліментів

Робота з боржниками зі сплати аліментів

Не зважаючи на погодні умови державні виконавці Зміївського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіально управління юстиції у Харківській області здійснюють виходи за адресами боржників зі сплати аліментів.

Детальніше...

01.03.2018  #РезультатДня

#РезультатДня

У державних виконавців Шевченківського відділу державної  виконавчої служби міста Харків вечір 28.02.2018р. розпочався виїздом мобільної групи за адресами злісних неплатників аліментів.  За розробленим планом, ми завітали до батьків, чиї заборгованості сягали 27,а за чотирма провадженнями і більш ніж 80 тисяч гривень!
Безвідповідальним батькам були залишені виклики. Тепер не тільки їх дитина, але й сусіди знатимуть,які ці люди насправді! 

Детальніше...

01.03.2018  #РезультатДня

#РезультатДня

Цілий рік батько дитини ухилявся від сплати аліментів. Як думаєте на що він копив гроші? Може на ВУЗ для дитини?Або її оздоровлення? Ні! Напередодні нового року він зробив собі шикарний подарунок і купив Салон краси. Але державні виконавці

Детальніше...

01.03.2018  Консультування громадян з питання внесення змін до актового запису про народження

Консультування громадян з питання внесення змін до актового запису про народження

28 лютого 2018 року начальником Богодухівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Рудичевою К.В. проведено консультування громадянина з питання внесення змін до актового запису про народження. Начальником відділу було переглянуто документи, пред’явлені заявником та виявлено, що заявник для подачі заяви про внесення змін до актового запису цивільного стану, звернувся не за місцем проживання.

Під час консультування громадянину роз’яснено,  що зміни до актового запису цивільного стану вносяться відділом державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання заявника та розглядаються у тримісячний строк з дня подання відповідної заяви.

Детальніше...

01.03.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги у Чугуївському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги у Чугуївському районі Харківської області

28 лютого 2018 року в.о. начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофименко Д.С. здійснено надання адресної безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

01.03.2018  Інформування громадян щодо Пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу»

Інформування громадян щодо Пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу»

28 лютого 2018 року головним спеціалістом Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області Гарагатою О.Г. проведено інформування громадян щодо пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта