10.05.2018  Вуличне інформування про проект «Я маю право!»

Вуличне інформування про проект «Я маю право!»

Заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Неїло В.Б., головним державним виконавцем Загоруйко О.О. проведено вуличне інформування громадян міста Куп’янська про основні напрямки загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», що стосуються способів вирішення спору, захисту прав власності та бізнесу, примусового стягнення аліментів, захисту прав дітей та жінок, протидії насильству.

Детальніше...

10.05.2018  Закон #ЧужихДітейНеБуває ДІЄ!

Два неплатника аліментів з Чугуївського району відпрацювали 120 годин на суспільно корисних роботах. Сільські ради вже перерахували 2400 грн. та 2360 грн  в рахунок погашення заборгованості по аліментам. Так, сума боргу ще залишається великою, але ми продовжуємо працювати бо #ЧужихДітейНеБуває!

10.05.2018  #ДВС_ДІЄ

#ДВС_ДІЄ

Державний виконавець Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Печенізькому, Чугуївському районах та місту Чугуєву сьогодні завітав до «горе-батька» у якого сума заборгованості зі сплати аліментів складає більше 89 тис. грн.
За таку велику суму боргу був описаний та арештований житловий будинок боржника.
Після оцінки майна, будинок буде передано на реалізацію в рахунок погашення заборгованості по аліментам.

Нарешті дитина зможе отримати кошти, які заборгував батько.

10.05.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

09 травня 2018 року набрав чинності Закон України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України» (опубліковано в газеті «Голос України» від 09.11.2017 № 208).

Детальніше...

09.05.2018  Юстиція об'єднує регіони!

Юстиція об'єднує регіони!

Сьогодні наш колектив відділу організаційної роботи, документування та контролю відвідав незабутнє місто -  Полтаву! Душе цікаве, історично значуще місто з яскравою істрією! Користучись нагодою, провели флешмоб  з Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області.

Детальніше...

08.05.2018  Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

Стягувачам за зведеним виконавчим провадженням про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства «ХДАВП»

На виконанні у відділі примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області перебуває зведене виконавче провадження ЗВП № 33410750 про стягнення коштів з Харківського державного авіаційного виробничого підприємства до скраду якого входять 3474 виконавчих проваджень на загальну суму 180 845 569 грн. про стягнення заборгованості на користь УПФУ, держави, фізичних та юридичних осіб, з них 2771 виконавчих проваджень на загальну суму 74 007 726 грн. (не враховуючи стягнення виконавчого збору та витрат виконавчого провадження) про стягнення заборгованості по заробітній платі.

Детальніше...

08.05.2018  ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАДЯН

ІНФОРМУВАННЯ ГРОМАДЯН

8 травня 2018 року головний спеціаліст сектору з питань запобігання і виявлення корупції Володимир Ворона провів бесіду з помічниками суддів першої судової палати Харківського апеляційного господарського суду з питань запобігання корупції в органах судової влади, під час якої було розглянуто новели антикорупційного законодавства. Окрему увагу було приділено реалізації на Харківщині загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

08.05.2018  Повідомляємо про повернення нормативно-правового акта без державної реєстрації для доопрацювання

Повідомляємо про повернення нормативно-правового акта без державної реєстрації  для доопрацювання

07 травня 2018 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області на прохання суб'єкта нормотворення прийнято рішення повернути без державної реєстрації для доопрацювання розпорядження голови Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області від 11 квітня 2018 року № 241 “Про затвердження Порядку проведення особистого прийому громадян посадовими особами Балаклійської районної державної адміністрації”.

08.05.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

08.05.2018 головним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Матеко С.В. та провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!”

Детальніше...

08.05.2018  Консультування громадян з питання державної реєстрації місця проживання новонародженої дитини

Консультування громадян з питання державної реєстрації місця проживання новонародженої дитини

8 травня 2018 року начальником Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі — Відділ) Гармаш Т.В. спільно зі спеціалістом з реєстрації місця проживання та перебування фізичних осіб Барвінківського виконавчого комітету міської ради було проведено консультування громадян щодо можливості реєстрації місця проживання новонародженої дитини та передачі відповідних документів через органи державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальніше...

08.05.2018  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 10 травня 2018 року

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, що відбудеться 10 травня 2018 року

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 10 травня 2018 року о 10-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Детальніше...

08.05.2018  Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

8 травня 2018 головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородською М.С. було проведено вуличне інформування громадян про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”. Під час інформування здійснювалось поширення буклетів “Я МАЮ ПРАВО!”: “Стоп насильство”, “Отримай аліменти”, “Вимагають хабара за іспит чи навчання”. А також надавалася інформація щодо роботи онлайн-платформи “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

08.05.2018  ПРОВЕДЕНО СПІЛЬНЕ ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ

ПРОВЕДЕНО СПІЛЬНЕ ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Федоренко А.В. та головним спеціалістом відділу  систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофименко Д.С 8 травня 2018 проведено спільне виїзне заняття зі студентами Національного юридичного університету України імені Ярослава Мудрого, на якому було презентовано загальнонаціональний правоосвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО", роз’яснено новели антикорупційного законодавства та основи функціонування системи безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

07.05.2018  Інформування про проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Інформування про проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Приватний нотаріус Калініченко А.Ю. та працівники відділу з питань нотаріату, завідувач Третьою Харківською державною нотаріальною контрою Лученко Л.А. взяли участь у просвітницькому проекті «Я маю право!» шляхом проведення інформування працівників Публічного Акціонерного Товариства «Східно-Український Банк «ГРАНД».

Детальніше...

07.05.2018  Інформування громадян щодо порядку внесення змін до актових записів цивільного стану

Інформування громадян щодо порядку внесення змін до актових записів цивільного стану

5 травня 2018 року начальником Зміївського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області Рибак Г.О. проведено інформування громадян щодо порядку внесення змін до актових записів цивільного стану.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта