Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 11.09.2018  Бесіда зі школярами на тему «Стоп булінг!»

Бесіда зі школярами на тему «Стоп булінг!»

11 вересня 2018 року спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Богуцькою В.В. та Горбуновою К.Ю. з учнями 5, 6 та 7 класів Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 181 "Дьонсурі" було проведено бесіду з практичними завданнями на тему: «Стоп булінг!».

Детальніше...

11.09.2018  Робоча зустріч на базі Сахновщинської районної державної адміністрації

Робоча зустріч на базі Сахновщинської районної державної адміністрації

10 вересня 2018 року на базі Сахновщинської районної державної адміністрації під керівництвом Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Тимощук О.В., заступника начальника Управління - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Волика Д.С., заступника начальника Управління - начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Гнатушка А.М., та в.о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Богдановою Є.В. проведено робочу зустріч, в якій взяли участь голова Сахновщинської районної державної адміністрації Котула І.І., керівники органів місцевого самоврядування, уповноважені особи органів місцевого самоврядування, державні реєстратори та відповідальні працівники Сахновщинської районної державної адміністрації.

Детальніше...

11.09.2018  Лекцію на тему: «Новели примусового виконання рішень»

Лекцію на тему: «Новели примусового виконання рішень»

Начальник Відділу примусового виконання рішень Купріянова А.О. виступала спікером у Харківському регіональному відділенні Національної школи суддів України та презентувала лекцію на тему «Новели примусового виконання рішень». В лекції були висвітлені, зокрема, питання створення інституту приватних виконавців, створення Єдиного реєстру боржників, зміни строків у виконавчому провадженні.

Детальніше...

  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Працівниками Нововодолазького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області, проведено інформування працівників районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

11.09.2018  Урок для учнів 11 класу на тему:«Я маю право!»

Урок для учнів 11 класу на тему:«Я маю право!»

Спеціалістами Лозівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено урок на тему: «Я маю право!» для учнів 11 класу Лозівської гімназії Лозівської міської ради Харківської області. Під час даного заходу учнів ознайомлено з «Конвенцією про права дитини».

Детальніше...

10.09.2018  «Я МАЮ ПРАВО!» завітало на KHARKIV AVIAFEST 2018

«Я МАЮ ПРАВО!» завітало на KHARKIV AVIAFEST 2018

У ці вихідні Харківська юстиція завітала з проектом «Я МАЮ ПРАВО!» на наймасштабнішу авіаційну подію України - KHARKIV AVIAFEST 2018

Відвідувачі заходу не лише подивились насичену пілотажну программу та відпочили, а й дізнались про основні напрямки реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та отримали безоплатну правову допомогу.

Детальніше...

10.09.2018  Інформування мешканців Дергачівського району про всеукраїнський проект « Я маю право»

Інформування мешканців Дергачівського району про всеукраїнський проект « Я маю право»

Консультантом Дергачівської державної нотаріальної контори Харківської  області – Мальованою Ю.Ю. було проведено інформування громадян Дергачівського району про всеукраїнський проект « Я маю право» щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті та з метою підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, також для мешканців району було надано інформаційні матеріали для ознайомлення у вигляді буклетів.

Детальніше...

10.09.2018  Давайте менше говорити про обов’язки дитини, а більше про її права

Давайте менше говорити про обов’язки дитини, а більше про її права

Одна з найбільш болючих соціальних проблем українського суспільства – існування такого явища, як заборгованість із виплати аліментів. Дорослі часто забувають, що діти ніколи їх не слухають, але справно їм наслідують. Нехтуючи виконанням своїх обов’язків, батьки втрачають можливість бути для своїх дітей гідним прикладом і позбавляють своїх малеч щастя бути дитиною.

Детальніше...

10.09.2018  Проведено онлайн – семінар через мережу Skype

Проведено онлайн – семінар через мережу Skype

10 вересня 2018 року проведено онлайн – семінар через мережу Skype для державних реєстраторів Куп’янської районної державної адміністрації Харківської області.

Детальніше...

10.09.2018  Зірковий рівень Харківської юстиції

Зірковий рівень Харківської юстиції

В центральному парку культури та відпочинку імені М. Горького була проведена п’ята спортивна ярмарка «Харків – спортивна столиця». У вказаній ярмарці взяли участь 102 спортивні організації та федерації. У різних кутках парку проводилися турніри, майстер-класи та ін.

Спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області долучились до святкування, зарядилися позитивом на ранковій зарядці, проведеною зірковим гостем Олександром Педаном та провели інформаційну компанію #СтопНасильство та #СтопБулінг.

Детальніше...

10.09.2018  Бесіда на тему: «Булінг, або шкільне цькування»

 Бесіда на тему: «Булінг, або шкільне цькування»

Начальником Шевченківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі – Відділ) Стеганцовою І.М. в ліцеї Шевченківської районної ради Харківської області з учнями 3-го класу було проведено бесіду на тему: «Булінг, або шкільне цькування!.

Детальніше...

10.09.2018  Реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Головним спеціалістом Лозівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Гаврищук О.В. разом з представником Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Катеринник М.С. в Лозівській центральній районній бібліотеці було проведено зустріч – інформування на тему: «Реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», під час якої було висвітлено такі питання:

Детальніше...

10.09.2018  Загальнонаціональний правоосвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Загальнонаціональний правоосвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

На базі Кегичівської центральної районної лікарні Харківської області провідним спеціалістом Кегичівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Ткаченко І.В. проведено семінар на тему: загальнонаціональний правоосвітницький проект  « Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

10.09.2018  Урок на тему: “Я маю право!” для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36

Урок на тему: “Я маю право!” для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36

06 вересня 2018 року в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради Харківської області головний спеціаліст відділу систематизації законодавства,  правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіна О.В. та начальник відділу “Люботинське бюро правової допомоги” Третього Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Йолкіна Л.П. провели уроки на тему: «Я маю право!».

Детальніше...

10.09.2018  Для учнів загальноосвітньої школ №25 міста Харкова проведена лекція на тему "Я маю право" щодо того, як виявити ознаки булінгу та як йому протидіяти

Для учнів загальноосвітньої школ №25 міста Харкова проведена лекція на тему "Я маю право" щодо того, як виявити ознаки булінгу та як йому протидіяти

07 вересня 2018 року Головним спеціалістом Московського районного у місті Харкові відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Будяну А.В. для учнів загальноосвітньої школ №25 міста Харкова проведена лекція на тему "Я маю право" щодо того, як виявити ознаки булінгу та як йому протидіяти. 

Було повідомлено як розпізнати цькування:

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта