20.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

26 жовтня 2017 року о 12.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу смт Старий Салтів Вовчанського району Харківської області.

20.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

26 жовтня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу с. Бугаївка Вовчанського району Харківської області.

20.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

24 жовтня 2017 року о 16.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  с. Задонецьке Зміївського району Харківської області.

20.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

24 жовтня 2017 року о 14.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  с. Геніївка Зміївського району Харківської області.

  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

24 жовтня 2017 року о 12.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  с. Шелудьківка Зміївського району Харківської області.

20.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

24 жовтня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  с. Скрипаї Зміївського району Харківської області.

19.10.2017  Виїзд мобільної точки до смт. Пісочин Харківського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до смт. Пісочин Харківського району Харківської області

19 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся виїзд мобільної точки до смт. Пісочин Харківського району Харківської області.

Детальніше...

19.10.2017  Виїзд мобільної точки до смт. Березівка Харківського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до смт. Березівка Харківського району Харківської області

19 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся виїзд мобільної точки до смт Березівка Харківського району Харківської області.

Детальніше...

19.10.2017  Виїзд мобільної точки до смт. Манченки Харківського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до смт. Манченки Харківського району Харківської області

19 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся виїзд мобільної точки до смт Манченки Харківського району Харківської області.

Детальніше...

19.10.2017  Виїзд мобільної точки до села Шарівка Валківського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Шарівка Валківського району Харківської області

19 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся виїзд мобільної точки до села Шарівка Валківського району Харківської області.

Детальніше...

18.10.2017  Проведено он-лайн-семінар

Проведено он-лайн-семінар

18 жовтня 2017 року проведено он-лайн-семінар з завідувачем сектору державної реєстрації відділу економічного розвитку і торгівлі Шевченківської районної державної адміністрації Харківської області.

Детальніше...

18.10.2017  Правоосвітній захід для курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ

Правоосвітній захід для курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ

13 жовтня 2017 року начальником Київського відділу державної виконавчої служби міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області Купріяновою А.О. проведено лекцію курсантам Харківського національного університету внутрішніх справ.

Детальніше...

17.10.2017  Дитячі мрії про майбутню роботу в юстиції здійснюються

Дитячі мрії про майбутню роботу в юстиції здійснюються

14 жовтня 2017 року працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області взяли участь у дитячому профорієнтаційному заході «Місто Професій».

Основною метою організації в Україні «Міста професій» є надання можливості дітлахам зрозуміти суть та значення професій, представлених на заході, відчути себе працівниками з використанням справжньої професійної атрибутики.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта