07.12.2017  Павло Петренко: уряд підтримав ініціативи мін’юсту, спрямовані на боротьбу з аграрним рейдерством

Павло Петренко: уряд підтримав ініціативи мін’юсту, спрямовані на боротьбу з аграрним рейдерством

Уряд в ході сьогоднішнього засідання підтримав розроблену Мін’юстом постанову, яка ліквідує можливість подвійної реєстрації сільськогосподарських земель, чим часто користувалися рейдери, та поширює дію сервісу «СМС-МАЯК!» на власників та орендарів аграрних угідь. Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

За його словами, постанова «Деякі питання удосконалення механізмів захисту речових прав на земельні ділянки» забезпечує створення нових та удосконалення існуючих механізмів боротьби з «рейдерством», гарантує захист майнових прав та інтересів землевласників та землекористувачів та впорядковує дані Державного земельного кадастру.

Детальніше...

07.12.2017  Інформування працівників Дергачівської центральної районної бібліотеки про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування працівників Дергачівської центральної районної бібліотеки про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

6 грудня 2017 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно - правових актів  управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бережним Р.М. було ознайомлено працівників та відвідувачів Дергачівської центральної районної бібліотеки з  правопросвітницьким проектом “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

07.12.2017  Виступ в ефірі Творчого об'єднання “Обласне радіо”

Виступ в ефірі Творчого об'єднання “Обласне радіо”

6 грудня 2017 року в рамках проведення правоосвітніх заходів у період Всеукраїнського тижня права провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О.  в ефірі Творчого об'єднання “Обласне радіо” філії Національної суспільної телерадіокомпанії України “Харківська регіональна дирекція” здійснено виступ на тему: "Сутність, види та причини банкрутства" та проінформовано слухачів про правопросвітницький проект “Я маю право!”.

 

07.12.2017  Круглий стіл із студентами Національного технічного університету «Харківського політехнічного інституту»

Круглий стіл із студентами Національного технічного університету «Харківського політехнічного інституту»

5 грудня 2017 року відбувся круглий стіл із студентами Національного технічного університету «Харківського політехнічного інституту». У даному заході прийняла участь начальник відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Наталя Колотілова, яка розповіла про основні напрями діяльності Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

06.12.2017  Нарада за участю представників КП «Водоканал» з начальниками відділів державної виконавчої служби

Нарада за участю представників КП «Водоканал» з  начальниками відділів державної виконавчої служби

5 грудня 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області за участю представників КП «Водоканал» була проведена нарада з начальниками відділів державної виконавчої служби Головного щодо обговорення проблемних питань, які виникають при взаємодії з КП «Водоканал».

Детальніше...

06.12.2017  Безоплатна передача майна

Безоплатна передача майна

6 грудня 2017 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбулася урочиста безоплатна передача майна на баланс Благодійного Фонду «Світлодар».

Засновник БФ «Світлодар Сергій Уваров зазначив, що з початком бойових дій на Сході України на волонтерських засадах вони розпочали роботу з матеріальної підтримки підрозділів ЗСУ, що беруть участь в антитерористичній операції, зокрема 92, 93, 128 бригад. З 2015 р.

Детальніше...

06.12.2017  Круглий стіл з працівниками Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка.

Круглий стіл з працівниками Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка.

06 грудня 2017 року відбувся круглий стіл з працівниками Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка.  У зазначеному заході прийняла участь заступник начальника відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Юдіна О.М., яка доповіла на тему «Актуальні питання у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно».

Детальніше...

06.12.2017  В дошкільному навчальному закладі Харківської міської ради Головне територіальне управління юстиції інформувало про права дитини та правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В дошкільному навчальному закладі Харківської міської ради Головне територіальне управління юстиції інформувало про права дитини та правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

5 грудня 2017 року спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кас'ян А.В. було проведено захід для працівників дошкільного навчального закладу №370 Харківської міської ради, присвячений реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

06.12.2017  Зустріч щодо співпраці між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях

Зустріч щодо співпраці між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях

Зустріч щодо співпраці між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях

Детальніше...

06.12.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 05 грудня 2017 року № 95.

06.12.2017  «Зруйнуй внутрішні бар'єри! Забезпеч дитину піклуванням ОБОХ батьків!»

«Зруйнуй внутрішні бар'єри! Забезпеч дитину піклуванням ОБОХ батьків!»

Проблема сплати аліментів та виконання батьківських зобов'язань набагато ширша, ніж звичайне виконання рішень суду органами державної виконавчої служби.

Батьки, незалежно від того чи перебувають вони у шлюбі, зобов’язані утримувати своїх неповнолітніх дітей і непрацездатних повнолітніх дітей, які потребують матеріальної допомоги. Але, на жаль, розлучені батьки не завжди в змозі самостійно подолати свої психологічні бар'єри та забезпечити дитину належним піклуванням з боку обох батьків, в тому числі матеріальним.

Детальніше...

06.12.2017  Чергове засідання Оперативного штабу

Чергове засідання Оперативного штабу

5 грудня 2017 року відбулося чергове засідання оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів, який було створено розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 399, з метою посилення захисту майнових прав власників та орендарів земельних ділянок, запобігання протиправному поглинанню та захопленню підприємств в аграрному секторі економіки.

Детальніше...

06.12.2017  Семінар для працівників апарату Харківського окружного адміністративного суду

Семінар для працівників апарату Харківського окружного адміністративного суду

5 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Горбуновою К.Ю. було проведено семінарське заняття для працівників Харківського окружного адміністративного суду з питань застосування міжнародних договорів учасницею яких є Україна.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта