19.06.2018  Робоча зустріч у Близнюківській селищній раді

Робоча зустріч у Близнюківській селищній раді

18 червня 2018 року проведена зустріч з головою Близнюківської селищної ради Харківськгої області Королем Г.С. та працівниками селищної ради спільно з головними спеціалістами відділу аналітично-методичного забезпечення діяльності нотаріату управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Русланою Нагорняк і Валентиною Клемпарською, завідувачем Близнюківської державної нотаріальної контори Харківської області Щербиною В.В.,завідувачем Первомайскою державної нотаріальної контори Харківської області Мірошниченко О.М.,

Детальніше...

18.06.2018  Закінчено проведення ремонтних робіт

Закінчено проведення ремонтних робіт

Багато приміщень, де розташовані структурні підрозділи Харківської юстиції, потребують ремонту, але ми працюємо над зменшенням їх кількості.

Поточний ремонт було проведено у Шевченківському відділі державної виконавчої служби міста Харків, відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ’янському районах у місті Харкові та Дергачівській держнотконторі. На цьому не зупиняємося, бо маємо багато планів та ідей, які потрібно реалізувати!

Детальніше...

18.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Завідувачем Десятої Харківської державної нотаріальної контори Верещакою Г.Л. проведено бесіду з громадянами щодо основних напрямків загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на надано інформацію з питань: не знаєш, як оформити субсидію; як протидіяти домашньому насильству. Крім того серед громадян здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції з логотипом проекту (буклетів, календарів, листівок) та інформаційний вісник Міністерства юстиції “Юстиція відкрита для людей”.

Детальніше...

18.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Другої Харківської державної нотаріальної контори Пилипенко О.В. в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО" для трудового колективу ФОП Нестругіна Г.С. прочитана лекція на тему: “Боротьба з корупцією у вищих навчальних закладах”.

Детальніше...

18.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Сьомої Харківської державної нотаріальної контори Агасян В.Г. проведено роз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

18.06.2018  Прочитано лекцію співробітникам “ПАТ “Ідея Банк”

Прочитано лекцію співробітникам “ПАТ “Ідея Банк”

Дванадцятою Харківською державною нотаріальною конторою в рамках проекту “Я маю право” прочитано лекцію співробітникам “ПАТ “Ідея Банк” з питань: “Державна реєстрація права власності на нерухоме майно”, “Як діяти у разі обшуку підприємства”. Також було надано інформаційно-роз’яснювальні матеріали (буклети) щодо он-лайн сервісів Міністерства юстиції України, детально повідомлено, що дані сервіси покликані спростити життя громадян, забезпечити їх сучасними і зручними послугами, які вони зможуть отримати в мережі Інтернет.

Детальніше...

18.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Шостої Харківської державної нотаріальної контори Лучкіною І.М. проведено роз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

18.06.2018  # Намалюй життя

# Намалюй життя

Представниками управлінням державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області прийнято участь у харківському квесті «Намалюй життя», який відбувся у Московському районі міста Харкова, під час якого було здійснено інформування громадян про реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

18.06.2018  Проведено роз'яснювальну роботу про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Проведено роз'яснювальну роботу про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Куп’янською державною нотаріальною конторою Харківської області проведено роз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

18.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Першої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Кормілець Ю.М. за участю депутата Циркунівської сільської ради Харківського району Харківської області Бурми Антона та секретаря сільської ради Агніщевої К.А. проведено інформаційну роботу серед співробітників Циркунівської сільської ради щодо основних напрямків загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

18.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державним нотаріусом Восьмої Харківської державної нотаріальної контори Денисюк Т.С. проведено роз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

18.06.2018  Консультація громадян щодо порядку оформлення спадкових прав

Консультація громадян щодо порядку оформлення спадкових прав

У приміщенні Зміївської державної нотаріальної контори Харківської області завідувачем Чернолясовою Т.В. надано консультацію громадянам щодо порядку оформлення спадкових прав та в  рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" проведено інформування щодо оформлення та реєстрації договорів оренди земельних ділянок. Також  роз'яснено порядок звернення на веб-портал pravo.minjust.gov.ua з метою отримання необхідної інформації щодо захисту своїх прав.

Детальніше...

18.06.2018  Проведено зустріч

Проведено зустріч

Завідувачем Третьої Харківської державної нотаріальної контори  Лученко Л.А. та державним нотаріусом  Полтавською К.С.  проведено зустріч з членами ТОВ «ОРБІС ТРЕЙД», під час якої працівників було проінформовано щодо загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО»,  який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

Детальніше...

18.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Завідувачем Зачепилівської державної нотаріальної контори Харківської області Терещенко Л.О. проведено роз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування нової правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

18.06.2018  Бесіда з учнями Кегичівського ліцею Кегичівської районної ради Харківської області

Бесіда з учнями Кегичівського ліцею Кегичівської районної ради Харківської області

Головним спеціалістом  Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Мусієнко Є.А. в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” та з метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні було проведено бесіду з учнями 9-10 класів Кегичівського ліцею Кегичівської районної ради Харківської області на тему: “Запобігання насильству в сім'ї ”.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта