30.09.2019  Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Працівниками управління юстиції проведено он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype з адміністратором Центру надання адміністративних послуг при Коломацькій районній державній адміністрації.

Під час семінару та тренінгу було повідомлено про набуття чинності 05 вересня 2019 року постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 “Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні”, відповідно до якої з 01.10.2019 змінюються реквізити рахунків для справляння адміністративного збору до Державного бюджету України, у сфері державної реєстрації громадських формувань, відповідно до стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів).

Детальніше...

30.09.2019  «100 ДЕРЕВ ДЛЯ ХАРКОВА»

«100 ДЕРЕВ ДЛЯ ХАРКОВА»

В останні теплі вихідні вересня члени Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області долучились до акції «100 дерев для Харкова», яка організована Благодійним фондом «Соціальне місто» та разом висадили ялиночки та дубки в одному з районів міста.

Детальніше...

30.09.2019  Спільна зустріч зі Зміївським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації»

Спільна зустріч зі Зміївським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації»

В приміщені Зміївського бюро правової допомоги проведено спільну зустріч Зміївського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області та Зміївського районного відділу Державної виконавчої служби. Під час заходу було розглянуте питання контролю з боку уповноваженого органу з питань пробації виконання обов’язків власниками підприємств за місцем відбування адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт. Начальник Зміївського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області проінформувала про стан виконання постанов суду стосовно даного виду адміністративного стягнення, про проблемні питання під час виконання.

Детальніше...

30.09.2019  Відбулось чергове засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Відбулось чергове засідання Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Під час засідання члени Ради обговорили найближчі заходи, які плануються провести або до яких члени Ради готові долучились у якості співорганізаторів. Крім того, було сплановано низку заходів, присвячених Всеукраїнському тижню права та Дню юриста. Цього року ми плануємо зосередити свою увагу на провідних проектах Міністерства юстиції, розвинути правоосвітрицьку діяльність у соціальній сфері, зачіпаючи життєво важливі проблеми протидії булінгу та насильства в сім'ї. Виховання здорової та стабільної молоді, захист прав жінок та дітей є провідними мотивами для підвищення правової культури нашого населення.

Детальніше...

30.09.2019  Національний конкурс наукових робіт «Громадське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії»

Національний конкурс наукових робіт «Громадське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії»

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України запрошують прийняти участь у Національному конкурсі наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії», в підтримку студентських громад переміщених закладів вищої освіти України.

В цьому році Конкурс направлений на привернення уваги до проблем студентської молоді, що навчається в переміщених закладах вищої освіти України.

30.09.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Косультантом Другої харківська міської державної нотаріальної контори проведено консультування громадян у міській державній ветеренарній лікарні № 4 м.Харкова під час якого громадян ознайомлено з основними напрямки загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!», а саме:

Детальніше...

30.09.2019  Харківська юстиція провела урок #СтопБулінг для учнів 4-го класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 50

Харківська юстиція провела урок #СтопБулінг для учнів 4-го класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 50

Сьогодні спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області завітали до учнів 4-го класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 50 та провели урок #СтопБулінг.

Під час уроку учні виконували вправи, які навчили розпізнавати звичайні конфлікти та булінг.

Детальніше...

27.09.2019  Семінар з суб’єктами державної реєстрації Харківської області

Семінар з суб’єктами державної реєстрації Харківської області

У заході прийняли участь: представник Харківської філії ДП «Національні інформаційні системи», працівники відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

27.09.2019  Лекція на тему: «Стоп Булінг» для вихованців та вихователів спортивних гуртків та секцій 9 – го Гарнізонного будинку офіцерів Харківської області

Лекція на тему: «Стоп Булінг» для вихованців та вихователів спортивних гуртків та секцій 9 – го Гарнізонного будинку офіцерів Харківської області

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу відбулася лекція для вихованців та вихователів спортивних гуртків та секцій 9 - го Гарнізонного будинку офіцерів Харківської області. Фахівцем Харківської юстиції окрему увагу було приділено проблемі кібербулінгу. Під час лекції діти та їх вихователі дізналися про такі найпростіші правила безпеки при користуванні інтернетом, як не спілкуватися з незнайомцями; не повідомляти їм своє ім’я, адресу, номер телефону, паролі тощо.

Детальніше...

27.09.2019  Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В Нововодолазькому районному будинку культури пройшов захід присвячений Всеукраїнському дню бібліотекаря, до якого долучилась спеціаліст управління юстиції. Громадян було проінформовано про основні напрямки правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», такі як «Чесна платіжка», «Відповідальне батьківство», «Зупинимо булінг разом».

Детальніше...

27.09.2019  Лекція на тему: «Стоп Булінг!»

Лекція на тему: «Стоп Булінг!»

Для батьків учнів 8-х класів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Первомайської міської ради Харківської області проведено лекцію на тему: «СтопБулінг!» фахівцем Харківської юстиції. Під час заходу, увагу батьків було спрямовано на висвітлення проблеми булінгу та кібербулінгу, як сучасної форми агресії, ознайомлено з різновидами та основними причинами виникнення булінгу, особливостями прояву кібербулінгу. Крім того, було роз’яснено, що будь-які прояви насильства серед підлітків є протиправними діяннями, за які чинним законодавством встановлена відповідальність.

Детальніше...

27.09.2019  Урок на тему: «Стоп булінг»

Урок на тему: «Стоп булінг»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» спеціалістами управління юстиції та завідувачем Сахновщинської державної нотаріальної контори Харківської області проведено урок на тему «Стоп булінг» для учнів 7-9 класів Комунального закладу «Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр» Харківської області.

Детальніше...

27.09.2019  Круглий стіл на тему: «Протидіємо булінгу разом»

Круглий стіл на тему: «Протидіємо булінгу разом»

Фахівець Харківської юстиції прийняла участь засіданні круглого столу на тему: «Протидіємо булінгу разом», організованому начальником Близнюківського бюро правової допомоги за участі директора Близнюківського РЦСССДМ, начальника служби у справах дітей Близнюківської РДА, інспектора Близнюківського РС філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області ст. лейтенанта внутрішньої служби, провідного інспектора відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА.

Детальніше...

27.09.2019  Прийом громадян

Прийом громадян

В приміщенні Валківської державної нотаріальної контори Харківської області, завідувачем Валківської державної нотаріальної контори Харківської області, спільно з головним спеціалістом відділу Валківського бюро правової допомоги Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено спільний прийом громадян, на якому відвідувачі звернулися з питаннями, що стосувалися сімейного та спадкового права.

Детальніше...

27.09.2019  Круглий стіл: «Порядок подання звернень до Уповноваженого ВРУ з прав людини»

Круглий стіл: «Порядок подання звернень до Уповноваженого ВРУ з прав людини»

В рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!" проведено круглий стіл на тему: «Порядок подання звернень до Уповноваженого ВРУ з прав людини». Участь у засіданні брали: начальник Близнюківського бюро правової допомоги, спеціаліст юридичного відділу Близнюківської районної ради, юрисконсульт Близнюківської РДА, директор Близнюківського РЦСССДМ, начальник служби у справах дітей Близнюківської РДА, провідний спеціаліст управління юстиції, інспектору Близнюківського РС філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області, начальник відділу - адміністратор з питань надання адміністративних послуг Близнюківської РДА, завідувач Близнюківської державної нотаріальної контори, головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Близнюківської РДА Погарська Л.М.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта