Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


01.06.2017  Лекція та прийом громадян на базі Диканівської виправної колонії № 12

Лекція та прийом громадян на базі Диканівської виправної колонії № 12

Головним спеціалістом Червонозаводського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Цяцькою Т. М. на базі Диканівської виправної колонії № 12 прочитала лекцію на тему: «Порядок подачі заяв про державну реєстрацію розірвання шлюбу» та проведено виїзний прийом громадян з надання безоплатної первинної правової допомоги.

Детальніше...

31.05.2017  Візит до Харківського дитячого будинку “Родина”

Візит до Харківського дитячого будинку “Родина”

30 травня 2017 року працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області відвідали Харківський дитячий будинок “Родина” для нагородження лауреатів регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Я маю право!”.

Детальніше...

31.05.2017  Практичне заняття на тему “Права дитини” в Харківській обласній бібліотеці для дітей

Практичне заняття на тему “Права дитини” в Харківській обласній бібліотеці для дітей

30 травня 2017 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. проведено практичне заняття на тему “Права дитини” для учнів 5-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...

31.05.2017  Оперативна нарада

Оперативна нарада

30 травня 2017 року заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактіна Іллі Сергійовича була проведена оперативна нарада у режимі відео-конференції з керівниками відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області з організаційних питань щодо реорганізації та результатів роботи підпорядкованих відділів станом на 29.05.2017 року

30.05.2017  «Щодо стану роботи автоматизованої системи «Он-лайн будинок юстиції»

«Щодо стану роботи автоматизованої системи «Он-лайн будинок юстиції»

Міністерством юстиції України проведена робота щодо удосконалення роботи автоматизованої системи «Он-лайн будинок юстиції», яка дозволяє громадянам подавати заявки на отримання послуг через «Он-лайн будинок юстиції».

Більш детальну інформацію громадяни можуть отримати безпосередньо у відділах державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області на інформаційних  стендах, а також у працівників відділів.

30.05.2017  Нерухоме майно, щодо якого проводиться державна реєстрація прав

Нерухоме майно, щодо якого проводиться державна реєстрація прав

У Державному реєстрі прав реєструються речові права та їх обтяження на земельні ділянки, а також на об’єкти нерухомого майна, розташовані на земельній ділянці, переміщення яких неможливе без їх знецінення та зміни призначення, а саме: підприємства як єдині майнові комплекси, житлові будинки, будівлі, споруди, а також їх окремі частини, квартири, житлові та нежитлові приміщення.

Детальніше...

30.05.2017  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області були зареєстровані наступні нормативно-правові акти:

Детальніше...

30.05.2017  Новини законодавства

Новини законодавства

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 352-р “Деякі питання медичного забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та поліцейських, які беруть участь в антитерористичній операції” удосконалено порядок надання медичної допомоги, лікування і реабілітації військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів, осіб рядового і начальницького складу та поліцейських, які беруть участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

Детальніше...

26.05.2017  Золоте весілля

Золоте весілля

25 травня 2017 року головним спеціалістом Нововодолазького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Волошенко Л.І. проведено обряд золотого весілля сім’ї Чернецького Анатолія Вікторовича та Чернецької Надії Олексіївни.

Детальніше...

25.05.2017  Пам'ятка для осіб, які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму

Пам'ятка для осіб, які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму

Безвіз поширюється лише на власників біометричних паспортів. Передбачає короткотермінове перебування в 34 європейських країнах до 90 днів протягом 180 днів.

 

Детальніше...

25.05.2017  Консультування громадян у Третьому Харківському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Консультування громадян у Третьому Харківському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

25 травня 2017 з метою належного виконання заходів з активізації надання безоплатної первинної правової допомоги, заступник начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бєлова Н.О. здійснила прийом громадян у Третьому Харківському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Детальніше...

25.05.2017  Лекція на тему: «Застосування договорів про правову допомогу з іншими державами. Застосування міжнародних актів у правосудді. Шляхи вирішення питань, які виникають при застосуванні міжнародних договорів та законодавства інших держав. Особливості звернень суду України із судовим дорученням до іноземного суду»

Лекція на тему: «Застосування договорів про правову допомогу з іншими державами. Застосування міжнародних актів у правосудді. Шляхи вирішення питань, які виникають при застосуванні міжнародних договорів та законодавства інших держав. Особливості звернень суду України із судовим дорученням до іноземного суду»

25 травня 2017 у Харківському регіональному відділенні Національної школи суддів України для секретарів судового засідання окружних та апеляційних адміністративних судів заступником начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В. та головним спеціалістом цього ж відділу Смородською М.С. було проведено лекцію на тему: «Застосування договорів про правову допомогу з іншими державами. Застосування міжнародних актів у правосудді. Шляхи вирішення питань, які виникають при застосуванні міжнародних договорів та законодавства інших держав. Особливості звернень суду України із судовим дорученням до іноземного суду».

Детальніше...

25.05.2017  Інформація про консультування громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції у Харківській області за березень-квітень 2017

Інформація про консультування громадян посадовими особами Головного територіального управління юстиції у Харківській області  за березень-квітень 2017

З метою активізації надання безоплатної правової допомоги відповідно до затверджених графіків  проведення консультувань в місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги, бюро правової допомоги протягом березня-квітня 2017 року посадовими особами Головного територіального управління юстиції у Харківській області було надано консультації 306 особам,  зокрема:

Детальніше...

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта