25.02.2019  Профілактика та подолання булінгу в закладах освіти

Профілактика та подолання булінгу в закладах освіти

На базі Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради для успішної боротьби з проявами насильства у школах, спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва проведено зустріч з керівниками закладів освіти та вчителями Шевченківського району м. Харкова.

Під час бесіди скоординували подальші спільні дії в цьому напрямку, ознайомили присутніх з планом-графіком проведення лекцій в школах.

Детальніше...

25.02.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» старшим державним Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському Поповим М.Є. проведено бесіду у Аптеці 911 на теми: «Порядок виконання рішень судів». Також надано інформаційно-роз’яснювальні матеріали щодо он-лайн сервісів Міністерства юстиції України, детально повідомлено, що дані сервіси покликані спростити життя громадян, забезпечити їх сучасними і зручними послугами, які вони зможуть отримати в мережі Інтернет.

Детальніше...

25.02.2019  Семінар для приватних нотаріусів м. Харкова та області

Семінар для приватних нотаріусів м. Харкова та області

Управлінням з питань нотаріату проведено семінар для приватних нотаріусів м. Харкова та області з питань застосування суб’єктами первинного фінансового моніторингу деяких положень законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Детальніше...

25.02.2019  Як протидіяти булінгу і відстояти свої права для вихованців Близнюківського будинку дитячої та юнацької творчості

Як протидіяти булінгу і відстояти свої права для вихованців Близнюківського будинку дитячої та юнацької творчості

Начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Закорко Я.В. спільно з начальником Близнюківського бюро правової допомоги Тищенко Л.О., інспектором Близнюківського РС філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області старшим лейтенантом внутрішньої служби Соловйовим Ю.А. проведено заняття з елементами гри на тему «Як протидіяти булінгу і відстояти свої права» для вихованців Близнюківського будинку дитячої та юнацької творчості.

Детальніше...

25.02.2019  Правоосвітня бесіда з учасниками презентації книги - фотопоеми «Танго білих лисиць» Харківського поета, фотохудожника і журналіста, ветерана АТО Леоніда Логвиненка.

Правоосвітня бесіда з учасниками презентації книги - фотопоеми «Танго білих лисиць» Харківського поета, фотохудожника і журналіста, ветерана АТО Леоніда Логвиненка.

Представники Харківської юстиції: начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Меланія Хуторянська та провідний спеціаліст відділу з питань банкрутства Надія Свиридова відвідали презентацію книги - фотопоеми  «Танго білих лисиць» Харківського поета, фотохудожника і журналіста та ветерана АТО Леоніда Логвиненка, яка проходила у бібліотеці ім. В.Г. Короленко – партнера у реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у м. Харкові.

Детальніше...

25.02.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

В приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області спеціалістом відділу Суєтновою С.Ю. проведено інформування представника Служби у справах дітей по Основ’янському району на тему «СТОП БУЛІНГ».

Детальніше...

25.02.2019  Протидій насильству разом з Міністерством юстиції України!

Протидій  насильству разом з Міністерством юстиції України!

На запрошення керівництва Комунального закладу «Харківського спеціального навчально-виховного комплексу ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Меланія Хуторянська провела у цьому закладі освіти лекцію для керівництва, вчителів, вихователів та психологічної служби на тему: «Державна правова політика у напрямку протидії проявам насильства та булінгу (цькуванню). Новини законодавства».

Детальніше...

22.02.2019  Правові уроки з вихованцями Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

Правові уроки з вихованцями Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

Для обізнаності громадян з питання протидії булінгу фахівці юстиції Чугуївщини продовжують в межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проводити інформаційні заходи в навчальних закладах.

Спецалісти відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах провели правові уроки з вихованцями Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Чугуївської міської ради Харківської області.

Детальніше...

22.02.2019  Гра для дітей Чугуївського ДНЗ № 8 «Дерево прав та обов’язків»

Гра для дітей Чугуївського ДНЗ № 8 «Дерево прав та обов’язків»

Права дітей завжди потребують особливої уваги та захисту. Саме тому спеціалісти відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах провели правоосвітній захід з дітьми Чугуївського ДНЗ № 8 в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на тему: «Стоп Булінг». Такі заходи покликані в ігровій формі проінформувати дітей про їхні права та виховувати у малечі відчуття відповідальності перед законом. В ході гри «Дерево прав та обов’язків», дітям були роз’яснені та відтворені їх права. Кожна дитина заслуговує на щасливе та безтурботне дитинство, а також має знати свої права та вміти їх захищати.

Детальніше...

22.02.2019  Урок на тему: «Зупинимо булінг разом»

Урок на тему: «Зупинимо булінг разом»

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» головним спеціалістом Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Нестеренко О.П. спільно з начальником Сахновщинського бюро правової допомоги Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Харківської області Клімовою Л.В. для учнів 9-11 класів Катеринівського навчально-виховного комплексу Сахновщинської районної ради Харківської області було проведено урок на тему «Зупинимо булінг разом». В ході проведення уроку учні переглянули відеоролики з протидії булінгу, наслідками булінгу у школі, учням було роз'яснено, що булінг – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується фізичним і психологічним тиском.

Детальніше...

22.02.2019  Виступ в ефірі ТОВ «Радіо Слобожанщини»

Виступ в ефірі ТОВ «Радіо Слобожанщини»

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правої роботи та правої освіти Меланія Хуторянська здійснила виступ в ефірі ТОВ «Радіо Слобожанщини» на тему: «Булінг, його ознаки та види. Відповідальність за вчинення булінгу. Можливі механізми реагування на випадки булінгу і захист постраждалих осіб».

Детальніше...

22.02.2019  Інформування відвідувачів Територіального центру надання соціальних послуг Основ'янського району міста Харкова про загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування відвідувачів Територіального центру надання соціальних послуг Основ'янського району міста Харкова про загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Для відвідувачів Територіального центру надання соціальних послуг Основ'янського району міста Харкова під егідою Центральної бібліотеки Основ’янського району міста Харкова головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О., спільно з завідувачем бібліотеки-філії №35 Основ'янського району міста Харкова Ніколаєвською О.А., бібліотекарем Центральної бібліотеки Основ’янського району міста Харкова Зозулевською О.О., бібліотекарем юнацького відділу Центральної бібліотеки Основ’янського району міста Харкова Крец С.Л. було проведено лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти!», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Як виконати рішення суду?».

Детальніше...

22.02.2019  Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Працівниками відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Огурцовою Л.О. та Павленко Ю.Ю. проведено он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг при Великобурлуцькій районній державній адміністрації – Чеха Н.М. та Зевякіна В.П.

Детальніше...

22.02.2019  Круглий стіл на тему: «Стоп Булінг»

Круглий стіл на тему: «Стоп Булінг»

З метою формування у молоді та суспільстві правової культури та правової свідомості, сприянню підвищення рівня знань та поінформованості громадян в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на базі КЗ Люботинського НВК державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І., Соловйовою Н.Є., та консультантом Рябовол К.О. спільно з начальником відділу третього харківського центру з надання БВПД Йолкіною Л.П. та за участю вчителів Люботинських шкіл проведено круглий стіл на тему “СтопБулінг “.

Детальніше...

22.02.2019  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Консультантом Шостої Харківської державної нотаріальної контори Альбощою А.О. в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено бесіду зі студентами Французького культурного центру «Alliance française de Kharkiv» на теми: «Порядок виконання рішень суду», «Порядок вирішення спорів», «Як протидіяти домашньому насильству».

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта