22.02.2019  Виступ в ефірі ТОВ «Радіо Слобожанщини»

Виступ в ефірі ТОВ «Радіо Слобожанщини»

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правої роботи та правої освіти Меланія Хуторянська здійснила виступ в ефірі ТОВ «Радіо Слобожанщини» на тему: «Булінг, його ознаки та види. Відповідальність за вчинення булінгу. Можливі механізми реагування на випадки булінгу і захист постраждалих осіб».

Детальніше...

22.02.2019  Інформування відвідувачів Територіального центру надання соціальних послуг Основ'янського району міста Харкова про загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування відвідувачів Територіального центру надання соціальних послуг Основ'янського району міста Харкова про загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Для відвідувачів Територіального центру надання соціальних послуг Основ'янського району міста Харкова під егідою Центральної бібліотеки Основ’янського району міста Харкова головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О., спільно з завідувачем бібліотеки-філії №35 Основ'янського району міста Харкова Ніколаєвською О.А., бібліотекарем Центральної бібліотеки Основ’янського району міста Харкова Зозулевською О.О., бібліотекарем юнацького відділу Центральної бібліотеки Основ’янського району міста Харкова Крец С.Л. було проведено лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти!», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Як виконати рішення суду?».

Детальніше...

22.02.2019  Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype

Працівниками відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Огурцовою Л.О. та Павленко Ю.Ю. проведено он-лайн семінар та тренінг через мережу Skype з адміністраторами Центру надання адміністративних послуг при Великобурлуцькій районній державній адміністрації – Чеха Н.М. та Зевякіна В.П.

Детальніше...

22.02.2019  Круглий стіл на тему: «Стоп Булінг»

Круглий стіл на тему: «Стоп Булінг»

З метою формування у молоді та суспільстві правової культури та правової свідомості, сприянню підвищення рівня знань та поінформованості громадян в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на базі КЗ Люботинського НВК державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І., Соловйовою Н.Є., та консультантом Рябовол К.О. спільно з начальником відділу третього харківського центру з надання БВПД Йолкіною Л.П. та за участю вчителів Люботинських шкіл проведено круглий стіл на тему “СтопБулінг “.

Детальніше...

22.02.2019  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Консультантом Шостої Харківської державної нотаріальної контори Альбощою А.О. в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено бесіду зі студентами Французького культурного центру «Alliance française de Kharkiv» на теми: «Порядок виконання рішень суду», «Порядок вирішення спорів», «Як протидіяти домашньому насильству».

Детальніше...

22.02.2019  Виступ на радіо ТОВ «Радіо Слобожанщини»

Виступ на радіо ТОВ «Радіо Слобожанщини»

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Меланія Хуторянська здійснила виступ в ефірі ТОВ «Радіо Слобожанщини» на тему: «21 лютого – Міжнародний день рідної мови»

Детальніше...

22.02.2019  Я проти булінгу!

Я проти булінгу!

На базі Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» було проведено в межах інформаційної кампанії «СтопБулінг» тематичне заняття, спрямоване на ознайомлення студентської молоді з таким негативним протиправним явищем, як булінг, за яке з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» була встановлена адміністративна відповідальність.

Детальніше...

22.02.2019  #СтопБулінг: протидіємо булінгу спільно з освітянами

#СтопБулінг: протидіємо булінгу спільно з освітянами

На базі Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» представниками Харківської юстиції та Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено онлайн-вебінар на тему: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» із залученням представників закладів освіти Харківської області, метою якого було ознайомлення освітян з новинами чинного законодавства щодо протидії булінгу.

Детальніше...

22.02.2019  Робоча зустріч представників Харківського окружного адміністративного суду з фахівцями юстиції

Робоча зустріч представників Харківського окружного адміністративного суду  з фахівцями юстиції

На базі Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбулася зустріч представників Харківського окружного адміністративного суду та працівників апарату Головного територіального управління юстиції у Харківській області, та його територіальних структурних підрозділів.

Детальніше...

21.02.2019  Training Day: «Профілактика булінгу» з спеціалістами Харківської юстиції

Training Day: «Профілактика булінгу» з спеціалістами Харківської юстиції

Спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Смородська М.С., Литовченко Ю.С. та Парамонова Л.В. провели день профілактики булінгу з дошкільнятами та учнями 2, 3 та 4 класу навчально-виховного комплексу № 1 Дергачівської міської ради за підтримки юридичної фірми «Семенова та Партнери»

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта