07.05.2018  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правових актів

Протягом 03 - 05 травня 2018 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було зареєстровано наступні нормативно-правові акти:

 

Детальніше...

07.05.2018  Інформування громадян у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

Інформування громадян у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

5 травня 2018 року головним спеціалістом Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Апілат Г.Ю. проведено інформування населення смт. Близнюки Харківської області щодо роботи електронного сервісу Міністерства юстиції України Веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (надалі – Веб-портал).

Детальніше...

07.05.2018  Круглий стіл на тему: “Своєчасна реєстрація народження дитини та обговорення актуальних питань щодо виявлення дітей, стосовно яких не проведено державну реєстрацію народження”

Круглий стіл на тему: “Своєчасна реєстрація народження дитини та обговорення актуальних питань щодо виявлення дітей, стосовно яких не проведено державну реєстрацію народження”

4 травня 2018 року виконуючим обов'язки начальника Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Харіною О.І. сумісно з працівниками служби у справах дітей по Холодногірському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради (далі - Служба) проведено круглий стіл на тему: “Своєчасна реєстрація народження дитини та обговорення актуальних питань щодо виявлення дітей, стосовно яких не проведено державну реєстрацію народження”.

Детальніше...

05.05.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

4 травня 2018 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства внутрішніх справ України від 03.04.2018  № 974/5/467/609/280 «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб'єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05.04.2018  за № 408/31860  (опубліковано в «Офіційному віснику України» від 04.05.2018 № 35).

Детальніше...

05.05.2018  Проведено онлайн семінар

Проведено онлайн семінар

5 травня 2018 року проведено онлайн семінар через мережу Skype з суб’єктами державної реєстрації Золочівського району.

Детальніше...

05.05.2018  #ДВС_ДІЄ

ДВС Діє

Продовжуються рейди мобільних груп у складі

державних виконавців Шевченівського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Ціль - неплатники аліментів.

Робота наших виконавців у цьому напрямку завжди дає результати. Лише декілька

днів тому ми були раді звітувати про 96 000 грн стягнутої

заборгованості, що стало результатом роботи одного з виконавців групи.

Детальніше...

05.05.2018  ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР

ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Анною Федоренко з метою попередження провокацій та тиску на працівників відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено семінар, під час якого розглянуто новели антикорупційного законодавства, деталізовано обмеження, які поширюються на державних службовців, державних службовців, визначено особливості відповідальності за корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення. Окрему увагу було приділено дотриманню правил етичної поведінки державних службовців.

Детальніше...

04.05.2018  Засідання Центрального та регіональних штабів Міністерства юстиції

Засідання Центрального та регіональних штабів Міністерства юстиції

Сьогодні Тетяна Єгорова, Артур Товмасян, Андрій Акмаєв та Віталій Амельченко взяли участь у засіданні Центрального та регіональних штабів Міністерства юстиції з питань ліквідації заборгованостей з виплат аліментів та заробітної плати, яке пройшло під керівництвом

Міністра юстиції Павла Петренка.

Детальніше...

04.05.2018  Інформування студентів Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

 Інформування студентів Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

4 травня 2018 року для студентів І, ІІ, ІІІ курсів Харківського  комп’ютерно-технологічного коледжу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» головними спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вербицькою Н.М. та Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Як виконати рішення суду?», «Не отримуєш аліменти?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Державна реєстрація речових прав  на підставі договору оренди землі».

Детальніше...

04.05.2018  Семінар на тему: “Конвенція про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей”

Семінар на тему: “Конвенція про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей”

4 травня 2018 головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородською М.С. для працівників служби у справах дітей Холодногірського району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради було проведено семінар на тему: «Конвенція про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей».

Детальніше...

04.05.2018  Проведено семінар з працівниками

Проведено семінар з працівниками

З метою попередження корупційних проявів в органах юстиції Харківської області завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Анною Федоренко було проведено семінар з керівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції, на якому розглянуто основні вимоги антикорупційного законодавства,  визначено особливості відповідальності за корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення.

Детальніше...

04.05.2018  Проведено семінар

Проведено семінар

Заступником начальника управління - начальником відділу  державної реєстрації нормативно - правових актів управління державної реєстрації нормативно - правових актів Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кадашевою І.О. взято участь у семінарі, організованому Юридичним департаментом Харківської обласної державної адміністрації, для представників юридичних служб та інших посадових осіб районних державних адміністрацій Харківської області.

Детальніше...

04.05.2018  Участь у правовому форумі на тему "Реформа законодавства про банкрутство : формування належної практики"

Участь у правовому форумі на тему "Реформа законодавства про банкрутство : формування належної практики"

27 квітня 2018 року Начальником відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Андрієм Акмаєвим було принято участь у правовому форумі на тему "Реформа законодавства про банкрутство : формування належної практики"

Детальніше...

03.05.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Головним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Матеко С.В. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проінформовано громадянина про мету всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Разом з тим, під час інформування здійснювалося поширення друкованих видань Міністерства юстиції України

Детальніше...

03.05.2018  Прийнято участь у зустрічі з представниками первинної профспілкової організації Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова

Прийнято участь у зустрічі з представниками первинної профспілкової організації Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Грозою А.А. та спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Чертковою А.І. 2 травня 2018 прийнято участь у зустрічі з представниками ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ О.М. БЕКЕТОВА.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта