17.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

19 жовтня 2017 року о 16.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  смт. Пісочин Харківського району Харківської області.

17.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

19 жовтня 2017 року о 14.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу  смт. Березівка Харківського району Харківської області.

17.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

19 жовтня 2017 року о 12.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу смт. Манченки Харківського району Харківської області.

17.10.2017  Виїзд мобільної точки

Виїзд мобільної точки

19 жовтня 2017 року о 10.00 в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів планується виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівців бюро правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу с. Шарівка Валківського району Харківської області.

17.10.2017  Виїзд мобільної точки до смт. Рогань Харківського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до смт. Рогань Харківського району Харківської області

17 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів здійснено виїзд мобільної точки доступу у складі представників Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівця  Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання консультацій представникам агропромислового комплексу смт Рогань Харківського району Харківської області.

Детальніше...

17.10.2017  Виїзд мобільної точки до смт. Печеніги Печенізького району Харківської області

Виїзд мобільної точки до смт. Печеніги Печенізького району Харківської області

17 жовтня 2017 року відбувся виїзд мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів до смт Печеніги Печенізького району Харківської області.

Детальніше...

17.10.2017  Виїзд мобільної точки до села Кам’яна Яруга Чугуївського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Кам’яна Яруга Чугуївського району Харківської області

17 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся виїзд мобільної точки до села Кам’яна Яруга Чугуївського району Харківської області.

Детальніше...

17.10.2017  Виїзд мобільної точки до міста Чугуїв Чугуївського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до міста Чугуїв Чугуївського району Харківської області

17 жовтня 2017 року відбулось консультування представників агропромислового комплексу працівниками Головного територіального управління юстиції в Харківської області та фахівцем Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

17.10.2017  Виїзд мобільної точки до села Іванівське Красноградського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Іванівське Красноградського району Харківської області

13 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся віїзд мобільної точки до села Іванівське Красноградського району Харківської області.

Детальніше...

17.10.2017  Виїзд мобільної точки до села Колонтаїв Краснокутського району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Колонтаїв Краснокутського району Харківської області

13 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся виїзд мобільної точки до села Колонтаїв Краснокутського району Харківської області.

Детальніше...

17.10.2017  Робочий візит до Харківського району

Робочий візит до Харківського району

13 жовтня 2017 року у приміщенні Харківської районної державної адміністрації Харківської області начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Чурсін О.В., разом із заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальником Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єгоровою Т.П. за участю представників органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, Держгеокадастру, голів міських і селищних рад та громадськості було проведено робочу зустріч щодо роботи оперативного штабу.

Детальніше...

 

13.10.2017  Виїзд мобільної точки до села Гаврилівка Барвінківськова району Харківської області

Виїзд мобільної точки до села Гаврилівка Барвінківськова району Харківської області

12 жовтня 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у харківській області відбувся виїзд мобільної точки до села Гаврилівка Барвінківського району Харківської області.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта