Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Новая страница  


 

 

 10.09.2018  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 17 серпня 2018 року № 069.

10.09.2018  Уроки на тему «Стоп Булінг»

Уроки на тему «Стоп Булінг»

Провідним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ'янському та Слобідському районах міста Харків Катериною Близнюк проведено уроки  для учнів 2 та 5  класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» на тему «Стоп Булінг». Учнів інформовано про булінг, його види, відповідальність за вчинення булінгу та шляхи захисту.

Детальніше...

10.09.2018  Правовий урок у Нововодолазькому ліцеї № 3

Правовий урок у Нововодолазькому ліцеї № 3

В Нововодолазькому ліцеї № 3 Нововодолазької селищної ради Харківської області працівниками Нововодолазького РВ ДВС ГТУЮ у Харківській області проведено правовий урок.

Висвітлено основні напрямки реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Значну увагу приділили обговоренню негативного явища – булінгу.

Детальніше...

10.09.2018  Тематичний урок «Я маю право!»

Тематичний урок «Я маю право!»

Старшим державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Курило Р.С. для учнів 9 «Б» класу Куп’янської загальноосвітньої школи № 1проведено тематичний урок «Я маю право!».

Детальніше...

10.09.2018  #Урок_ЯМАЮПРАВО

#Урок_ЯМАЮПРАВО

Московський ВДВС м.Харків сприяє створенню умов для здобуття правової обізнаності молоді Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №138 ХМР в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту #ЯМАЮПРАВО

Детальніше...

10.09.2018  Урок-лекція на тему:«Права дитини»

Урок-лекція на тему:«Права дитини»

Аби школярі знали свої права та вміли їх застосовувати головний спеціаліст Вовчанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Рубан А.С. провела урок-лекцію на тему «Права дитини» для учнів третього класу Вовчанського ліцею № 1 Харківської області.  

Детальніше...

10.09.2018  Тематичний урок «Я маю право»!»

Тематичний урок «Я маю право»!»

Начальником Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Пожаровою Н.В. спільно з начальником відділу «Сахновщинське бюро правової допомоги» Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Харківської області Клімовою Л.В., у Сахновщинській ЗЗС № 1 Харківської області для учнів 10 класу в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» було проведено тематичний урок «Я маю право!», спрямований на формування правової грамотності учнів щодо їх прав та обов’язків, гарантованих Конвенцією про права дитини та Конституцією України.

Детальніше...

10.09.2018  Тематичний урок «Я маю право!» в 7-А класі Куп’янської загальноосвітньої школи №12

Тематичний урок «Я маю право!» в 7-А класі Куп’янської загальноосвітньої школи №12

В рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО” спеціалістом Куп’янського міськрайонного відділу реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єсіковою А.М. проведено тематичний урок «Я маю право!» в 7-А класі Куп’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Куп’янської міської ради Харківської області. З метою формування в дітей навичок та вмінь відстоювати і захищати свої права учням було надано інформацію про "Права дітей".

Детальніше...

07.09.2018  «СТОП БУЛІНГ»

«СТОП БУЛІНГ»

Заступник начальника Міжрайонний відділ державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Ярошенко Н.А. прочитана лекція для учнів 3-го класу Лозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Лозівської міської ради.

Детальніше...

07.09.2018  Виїзди до боржників тривають

Виїзди до боржників тривають

Державними виконавцями Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області було здійснено виїзд за місцем проживання боржників з метою проведення виконавчих дій, направлених на погашення заборгованості по комунальним платежам.

Детальніше...

07.09.2018  Працівниками Харківської юстиції проведено тематичний урок «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41 Харківської міської ради Харківської області

Працівниками Харківської юстиції проведено тематичний урок «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41 Харківської міської ради Харківської області

Майбутнє кожної людини і людства в цілому потенційно залежить від підростаючого покоління, тому забезпечення прав дітей та їх правовий захист безумовно є основним завданням сучасності, у вирішенні якої має бути зацікавлене все світове співтовариство. Як доказ того, що одним із найважливіших досягнень і результатів дій міжнародної системи захисту прав людини є не тільки визнання міжнародним співтовариством факту, що “дитина, через її фізичну і розумову незрілість, потребує спеціальної охорони і турботи, включаючи відповідний правовий захист, як до, так і після народження”, але і визнання дітей самостійними суб’єктами.

Детальніше...

07.09.2018  Урок на тему: “Я маю право!” для учнів Харківської гімназія № 47

Урок на тему: “Я маю право!” для учнів Харківської гімназія № 47

І Харківській гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області головний спеціаліст відділу систематизації законодавства,  правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіна О.В. та начальник відділу представництва Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Окара І.Л. провели уроки на тему: «Я маю право!».

Детальніше...

07.09.2018  Відкритий урок для учнів 11 класу школи № 80

Відкритий урок для учнів 11 класу школи № 80

Працівником Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах міста Харків Катериною Близнюк проведено відкритий урок для учнів 11 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 80 в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» на тему «Стоп Булінг». Учнів інформовано про булінг, його види, відповідальність та шляхи захисту у разі проявів боулінгу.

Детальніше...

07.09.2018  РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ПО МОСКОВСЬКОМУ РАЙОНУ М.ХАРКОВА

РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ПО МОСКОВСЬКОМУ РАЙОНУ М.ХАРКОВА

Підтримуючи ініціативу #ЧужихДітейНеБуває , Московський ВДВС м.Харків залучив до правопросвітницького проекту Мінюсту #ЯМАЮПРАВО! працівників Служби у справах дітей по Московському району м.Харкова, яка виконує функції органу опіки та піклування. 
При розгляді в суді справ про позбавлення батьківських прав, суду слід не тільки встановити факт ухилення одного з батьків від виконання батьківських обов’язків, а також перевірити наявність офіційного попередження про необхідність зміни ставлення до своєї дитини. Однак, це є крайнім заходом впливу, тому доцільність або передчасність застосування такого заходу залежить саме від висновку органу опіки та піклування.

Детальніше...

07.09.2018  #СтопБулінг у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 84 міста Харкова

#СтопБулінг у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 84 міста Харкова

Головним спеціалістом Московського районного у місті Харкові відділу держаної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Анною Будяну, було проведено лекцію 9-им та 10-им класам у Загально освітній школі І-ІІІ ступенів № 84 міста Харкова щодо протидії булінгу.  Було роз’яснено, що таке булінг, як захистити себе та оточуючих від цього явища.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта