01.03.2018  #РезультатДня

#РезультатДня

28.02.2018 заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах м. Харків Бардіним І.С. разом із державними виконавцями Відділу Гальцовою А.О. та Волковою К.В. здійснено вихід за адресами розташування нерухомого майна злісних неплатників аліментів, заборгованість яких перед дитиною перевищує 6 місяців та є більшою ніж 20 розмірів мінімальної заробітної плати.

В результаті проведений виконавчих дій було описано та арештовано п’ять об’єктів нерухомого майна, які найближчим часом будуть примусово реалізовані через систему електронних торгів.

Детальніше...

28.02.2018  Ознайомлення з роботою офісу «Open space»

Ознайомлення з роботою офісу «Open space»

28.02.2018 на базі Дарницького районного у місті Києві відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у м.Києві пройшов захід, щодо ознайомлення з роботою офісу «Open space». У заході прийняли участь в.о. начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції  Харківській області Дмитро Волик та начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ольга Тимощук, які ознайомились з досвідом роботи вищезазначеного відділу, який буде корисним для започаткування аналогічної роботи «Open space» в межах Харківської області.

Детальніше...

28.02.2018  «Інформування про порядок отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян»

«Інформування про порядок отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян»

28 лютого 2018 року головним спеціалістом  відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Індустріальному та Немишлянському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області Четверяковою Н.Ф. проведено інформування  працівників поштового відділення № 123 та його відвідувачів щодо порядку отримання витягів з  Державного реєстру актів цивільного стану громадян (далі-Реєстр).

Детальніше...

28.02.2018  #РезультатДня

#РезультатДня

З прийняттям Закону #7277 щодо посилення відповідальності злісних неплатників аліментів, заборгованість яких перед дитиною перевищує 6 місяців в суспільстві склалася думка, що ці норми не зачеплять чиновників, але результати нашої роботи говорять про протилежне.

На виконанні у Міськрайонному відділі державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину знаходиться 2 виконавчих провадження щодо стягнення аліментів, де боржник – екс – народний депутат України.

Детальніше...

28.02.2018  Лекція на тему: «Порядок отримання повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану не за місцем реєстрації»

Лекція на тему: «Порядок отримання повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану не за місцем реєстрації»

28 лютого 2018 року спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іскрою О.П. співробітникам Харківського районного відділу Північно-Східного міжрегіонального Управління з питань виконання кримінальних  покарань та пробації та засудженним без позбавлення волі проведено лекцію на тему: «Порядок отримання повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану не за місцем реєстрації».

Детальніше...

28.02.2018  Виїзд до Харківського району Харківської області з метою інформування про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Візит до Пісочинської селищної ради з метою інформування про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

28 лютого 2018 року за графіком роботи мобільних пунктів консультування в Харківській області було здійснено виїзд до Харківського району, працівниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Манукян М.А., Вербицькою Н.М., Мельником В.В. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Забирають бізнес? Відбирають майно», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Не отримуєш аліменти?».

Детальніше...

28.02.2018  Семінарське заняття з державними виконавцями відділів державної виконавчої служби

Семінарське заняття з державними виконавцями відділів державної виконавчої служби

28 лютого 2018 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено семінарське заняття з державними виконавцями відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківської області з питань: представництво інтересів відділів та Департаменту ДВС МЮУ в судових органах; особливості виконання рішень немайнового характеру; антикорупційного законодавства; попереджено про відповідальність за вчинення корупційних діянь.

Детальніше...

28.02.2018  Лекція для студентів ХНЕУ імені Семена Кузнеця

Лекція для студентів ХНЕУ імені Семена Кузнеця

28.02.2018 провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамоновою Л.В. для студентів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця було проведено лекцію на тему: «Міжнародне співробітництво у цивільних, сімейних та кримінальних справах».

Детальніше...

28.02.2018  Інформування працівників Комунального закладу охорони здоров’я Обласний центр планування сім’ї та репродукції людини про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Комунального закладу охорони здоров’я Обласний центр планування сім’ї та репродукції людини про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

27 лютого 2018 року для працівників Комунального закладу охорони здоров’я Обласний центр планування сім’ї та репродукції людини спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. та Павленко Ю.Ю. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Як виконати рішення суду?», «Не отримуєш аліменти?», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як діяти у разі обшуку підприємства?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Вимагають хабара за іспит чи навчання?», «Державна реєстрація речових прав  на підставі договору оренди землі».

Детальніше...

28.02.2018  Інформування населення про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування населення про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородською М.С. проведено інформування мешканців селища Покотилівка Харківського району Харківської області про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

28.02.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Завідувачем Третьої Харківської державної нотаріальної контори  Лученко Л.А. проведено  роз’яснювальну роботу для відвідувачів держнотконтори про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості  шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

27.02.2018  Виїзний прийом громадян у Міськрайонному відділі державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Виїзний прийом громадян у Міськрайонному відділі державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області

 27 лютого 2018 року заступником начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іллєю Лактіним проведено виїзний прийом громадян у приміщенні Міськрайонного відділу державної виконавчої служби по Харківському району та місту Люботину Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

27.02.2018  Бесіда для співробітників ТОВ «Онда Маркетс»

Бесіда для співробітників ТОВ «Онда Маркетс»

Державним нотаріусом П’ятої Харківської державної нотаріальної контори Гугель А.С.  було проведено бесіду для співробітників ТОВ «Онда Маркетс», спрямовану на інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект  “Я МАЮ ПРАВО!”, також обговорено питання щодо оформлення шлюбного договору та правових наслідків такого договору.

Детальніше...

27.02.2018  Проект «Я МАЮ ПРАВО!» для громадян які знаходяться у Зміївському геріатричному пансіонаті

Проект «Я МАЮ ПРАВО!» для громадян які знаходяться у Зміївському геріатричному пансіонаті

23 лютого 2018 року державним виконавцем Зміївського районного відділу ДВС ГТУЮ в Харківській області Зубенко Л.С. спільно з старшим інспектором Зміївського районного відділу з питань пробації Харківської області старшим лейтенантом внутрішньої служби Бєлєвцовою М.В. та начальнико Зміївського бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги Десятником О.Є. в рамках правопросвітницького проекту #ЯМАЮПРАВО!, було проведено консультативний захід, направлений на роз’яснення прав та обов’язків осіб, які знаходяться в Зміївському геріатричному пансіонаті, відносно яких на виконанні у Зміївському районному відділі ДВС перебувають провадження.

Детальніше...

27.02.2018  Лекція для студентів ХНПУ імені Г.С. Сковороди

Лекція для студентів ХНПУ імені Г.С. Сковороди

Державним нотаріусом Десятої Харківської державної нотаріальної контори Кривинець А.А. було проведено лекцію для студентів ХНПУ імені Г.С. Сковороди на теми: «Як виявити домашнє насильство». Крім того здійснювалося поширення інформаційної друкованої продукції з (буклетів, календарів, листівок) та інформаційного вісника Міністерства юстиції «Юстиція відкрита для людей». 

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта