Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Запис на прийом до відділу ДРАЦС  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 


25.05.2017  Практичне заняття на тему “Права дитини” в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради Харківської області

Практичне заняття на тему “Права дитини” в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради Харківської області

24 травня 2017 року працівниками відділу систематизації законодавства,  правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено практичне заняття на тему “Права дитини” для учнів 8-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради Харківської області.

Детальніше...

25.05.2017  Робоча зустріч

Робоча зустріч

23 травня 2017 відбулась робоча зустріч представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Детальніше...

24.05.2017  Консультування громадян у Сахновщинському бюро правової допомоги

Консультування громадян у  Сахновщинському бюро правової допомоги

24 травня 2017 головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Літвинчук Ірина Ігорівна спільно з представниками центру надання адміністративних послуг та районної державної адміністрації було проведено прийом громадян в Сахновщинському бюро правової допомоги.

Детальніше...

24.05.2017  Проведено нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Я маю право!”

Проведено нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Я маю право!”

24 травня 2017 року працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області проведено нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків “Я маю право!”.

Детальніше...

24.05.2017  Консультування громадян у Балаклійському бюро правової допомоги

Консультування громадян у Балаклійському бюро правової допомоги

24 травня 2017 з метою належного виконання заходів з активізації надання безоплатної первинної правової допомоги головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вінник І.М. проведено прийом громадян у Балаклійському бюро правової допомоги.

Детальніше...

24.05.2017  Семінар з суб’єктами державної реєстрації

Семінар з суб’єктами державної реєстрації

24 травня 2017 проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації. У зазначеному заході прийняли участь: працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління у Харківській області юстиції, представник Харківської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України, суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

24.05.2017  Консультування громадян у Великобурлуцькому бюро правової допомоги

Консультування громадян у Великобурлуцькому бюро правової допомоги

23 травня 2017 провідним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Щоглою Д.І. проведено прийом громадян у Великобурлуцькому бюро правової допомоги.

Детальніше...

23.05.2017  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 23 травня 2017 року № 40.

 

23.05.2017  Семінар з представниками Нововодолазької, Зачепилівської та Красноградської районних державних адміністрацій

Семінар з представниками Нововодолазької, Зачепилівської та Красноградської районних державних адміністрацій

22 травня 2017 року працівниками управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено семінар з представниками Нововодолазької, Зачепилівської та Красноградської районних державних адміністрацій на тему: «Державна реєстрація нормативно-правових актів місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів. Організація правової роботи та систематизація законодавства в місцевій державній адміністрації. Діяльність районної МКМР з правової освіти населення».

Детальніше...

23.05.2017  Проведено семінар на тему: “Актуальні питання правового та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб”

Проведено семінар на тему: “Актуальні питання правового та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб”

23 травня 2017 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області за участю Благодійної організації “Благодійний  фонд “Станція Харків” проведено семінар на тему: “Актуальні питання правового та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб”.

Детальніше...

23.05.2017  Консультування громадян у Чугуївському місцевому центрі з надання безоплатної правової допомоги

Консультування громадян у Чугуївському місцевому центрі з надання безоплатної правової допомоги

19 травня 2017 року начальником відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трояновським С.С. проведено консультування громадян в Чугуївському місцевому центрі з надання безоплатної вторинноъ правової допомоги.

Детальніше...

23.05.2017  Консультування громадян у Первомайському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Консультування громадян у  Первомайському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

23 травня 2017 з метою належного виконання заходів з активізації надання безоплатної первинної правової допомоги, заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єгорова Тетяна Петрівна здійснила виїзний прийом громадян у Первомайському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

22.05.2017  Консультування громадян у Куп’янському бюро правової допомоги

Консультування громадян у Куп’янському бюро правової допомоги

  19 травня 2017 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Грозою Ганною Анатоліївною проведено виїздний прийом громадян в Куп’янському бюро правової допомоги.

Детальніше...

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта