27.09.2019  Інформування працівників Дворічанської районної лікарні про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Дворічанської районної лікарні про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Консультантом Дворічанської державної нотаріальної контори Харківської області проведено інформування працівників Комунального некомерційного підприємства «Дворічанська районна лікарня», в ході якого надано інформацію щодо кампаній загальнонаціонального правопросвітницього проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на тему:

Детальніше...

27.09.2019  Офіційний вісник України

Офіційний вісник України

Вийшов друком черговий номер бюлетеня «Офіційний вісник України» від 27 вересня 2019 року № 67

26.09.2019  Урок для учнів КЗ «Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр»

Урок для учнів КЗ «Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр»

В рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» спеціалістами управління юстиції та державним нотаріусом було проведено спільний урок з на тему: «Булінг. Не все те булінг, що болить» для учнів КЗ «Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр» Харківської обласної ради. Ситуація з булінгом в Україні доволі невтішна. Майже кожна дитина стикалась з випадками булінгу в той чи іншій формі. Хтось був агресором, хтось жертвою, а хтось спостерігачем.

Детальніше...

26.09.2019  Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації та тренінг з державними та приватними нотаріусами м. Харкова та Харківської області

Засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації та тренінг з державними та приватними нотаріусами м. Харкова та Харківської області

Відбулося засідання постійно діючої робочої групи з надання методичної допомоги у сфері державної реєстрації.

Під час засідання розглянуто наступне питання: новели законодавства України та судова практика у сфері державної реєстрації.

В рамках тренінгу з нотаріусами обговорені практичні питання, які виникають при державній реєстрації речових прав нерухоме майно та їх обтяжень.

Детальніше...

26.09.2019  Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Фахівцем управляння юстиції було обговорено правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та «Я маю право на виконання рішення суду!» з адвокатом. Під час інформування повідомлено, що загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Детальніше...

25.09.2019  Лекція на тему «Стоп булінг»

Лекція на тему «Стоп булінг»

Представником Харківської юстиції проведено лекцію на тему “Стоп булінг” для студентів Медичного коледжу Харківського національного медичного університету. Під час заходу увага студентів була зосереджена на тому, що булінг – це негативне явище, яке завдає шкоди, як агресору, так й жертві. Булер, через постійні негативні емоції, думки та дії може втратити уявлення про загальноприйняті норми поведінки у суспільстві та як наслідок – почати вчиняти більш серйозні правопорушення, усвідомлюючи свою непокараність.

Детальніше...

25.09.2019  Урок-тренінг для школярів на тему: «Зупинимо булінг у школі!»

Урок-тренінг для школярів на тему: «Зупинимо булінг у школі!»

За дослідженнями ЮНІСЕФ, з фактами шкільного булінгу в Україні мали справу 67% дітей у віці від 11—17 років протягом. Також, 24% дітей стали жертвами, а 48% з них нікому не розповідали про ці випадки. Дещо частіше за інших дітей піддаються булінгу сором’язливі, зі зразковою поведінкою діти, а також діти, які, в силу різних життєвих обставин, «замкнуті в собі», а також діти з сімей з низьким рівнем прибутку.

Детальніше...

25.09.2019  Лекція: “Стоп булінг!” для студентів Харківського національного медичного університету

Лекція: “Стоп булінг!” для студентів Харківського національного медичного університету

Під час лекції студенти дізналися про поняття, форми прояву булінгу, соціально-психологічні портрети булера та його жертви, спільників булера та сторонніх спостерігачів, а також соціальні та юридичні наслідки учнівського насильства. Найчастіше втягування студента у роль жертви відбувається шляхом провокації. Провокуючі буллі (переслідувач) робить якусь дію по відношенню до іншої людини, щоб викликати її реакцію, звинуватити її у чому-небудь, скоєному раніше або тому, що здійснюється зараз. Ще один прийом, щоб викликати у людини невдоволення – фізичний вплив або перешкоджання її діяльності, для того, щоб потім використовувати негативну реакцію.

Детальніше...

25.09.2019  Лекція на тему: “Стоп булінг”

Лекція на тему: “Стоп булінг”

В межах реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО” представником Харківської юстиції проведено лекцію на тему “Стоп булінг” для студентів Харківського кооперативного торгово - економічного коледжу. Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного.

Детальніше...

25.09.2019  Проведено урок: «Зупинемо булінг разом!»

Проведено урок: «Зупинемо булінг разом!»

Цього разу фахівці Харківської юстиції завітали до учнів 5-го класу Харківської гімназії № 144 з уроком: «Зупинемо булінг разом!». Дітям розповіли про види булінгу, хто може стати жертвою цькування та яка відповідальність чекає на того, хто знущатиметься з однолітків. Акцентували увагу на алгоритмах дії для потерпілих від булінгу і тих, хто став свідком знущання. Спеціалісти юстиції відкрили дітлахам дуже просту формулу захисту.

Коли булі починає провокувати конфлікт або розпалювати ворожнечу, потрібно виконати три простих кроки:

Детальніше...

25.09.2019  Урок для учнів 11 класу Кегичівського ліцею

Урок для учнів 11 класу Кегичівського ліцею

Спеціалістами управління юстиції було проведено спільний урок з бібліотекарем Кегичівської районної дитячої бібліотеки для учнів 11 класу Кегичівського ліцею «Скажи НІ! насильству над дітьми. Стоп булінг!».

Розповіли учням про явище булінг у школі, види, причини та його негативні наслідки, про ефективні засоби захисту своїх прав, а також що робити, аби не стати жертвою цькування та чому важливо не залишатися осторонь в якості свідка.

Детальніше...

24.09.2019  Лекція на тему: «Стоп булінг!»

Лекція на тему: «Стоп булінг!»

Спеціалістом Харківської юстиції проведено лекцію на тему: “Стоп булінг!” для учнів 9-го класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 140 Харківської міської ради.

В ході заходу учні були ознайомлені з положеннями Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)”, також було обговорено поняття “булінг”; види та ознаки; відповідальністю за вчинення булінгу; як уникнути конфліктних ситуацій та чому не варто залишатись осторонь.

Детальніше...

23.09.2019  МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: хто такі присяжні, як ними стати та які справи розглядаються за їх участю?

23.09.2019  Урок на тему: «Протидія булінгу»

Урок на тему: «Протидія булінгу»

Спеціалістами Харківської юстиції за ініціативою Громадської організації Спортивний клуб «БУШИДО ХАРКІВ» проведено урок для вихованців спортивного клубу віком від 6 до 12 років.

Під час заходу спеціалістами управління юстиції було обговорено питання булінгу, його ознак, видів, шляхів попередження, а також видів відповідальності за нього.

Детальніше...

23.09.2019  Робоча зустріч

Робоча зустріч

На базі Лозівської районної державної адміністрації Харківської області під егідою керівництва Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області у складі: заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Тимощук О.В., заступника начальника Управління - начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Волика Д.С., в.о. заступника начальника Управління - начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Бєлової Н.О., начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Мякшиної О.О. проведено робочу зустріч, в якій взяли участь керівник апарату Лозівської районної державної адміністрації Харківської області Бохвалова Н.О., керівники та уповноважені особи органів місцевого самоврядування, державні реєстратори.

Детальніше...

 

 

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта