22.02.2019  Виступ на радіо ТОВ «Радіо Слобожанщини»

Виступ на радіо ТОВ «Радіо Слобожанщини»

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Меланія Хуторянська здійснила виступ в ефірі ТОВ «Радіо Слобожанщини» на тему: «21 лютого – Міжнародний день рідної мови»

Детальніше...

22.02.2019  Я проти булінгу!

Я проти булінгу!

На базі Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» було проведено в межах інформаційної кампанії «СтопБулінг» тематичне заняття, спрямоване на ознайомлення студентської молоді з таким негативним протиправним явищем, як булінг, за яке з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» була встановлена адміністративна відповідальність.

Детальніше...

22.02.2019  #СтопБулінг: протидіємо булінгу спільно з освітянами

#СтопБулінг: протидіємо булінгу спільно з освітянами

На базі Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» представниками Харківської юстиції та Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено онлайн-вебінар на тему: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» із залученням представників закладів освіти Харківської області, метою якого було ознайомлення освітян з новинами чинного законодавства щодо протидії булінгу.

Детальніше...

22.02.2019  Робоча зустріч представників Харківського окружного адміністративного суду з фахівцями юстиції

Робоча зустріч представників Харківського окружного адміністративного суду  з фахівцями юстиції

На базі Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбулася зустріч представників Харківського окружного адміністративного суду та працівників апарату Головного територіального управління юстиції у Харківській області, та його територіальних структурних підрозділів.

Детальніше...

21.02.2019  Training Day: «Профілактика булінгу» з спеціалістами Харківської юстиції

Training Day: «Профілактика булінгу» з спеціалістами Харківської юстиції

Спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Смородська М.С., Литовченко Ю.С. та Парамонова Л.В. провели день профілактики булінгу з дошкільнятами та учнями 2, 3 та 4 класу навчально-виховного комплексу № 1 Дергачівської міської ради за підтримки юридичної фірми «Семенова та Партнери»

Детальніше...

21.02.2019  Лекція для трудового колективу

Лекція для трудового колективу

Завідувачем Другою Харківською державною нотаріальною конторою Гончаренко Л.А. в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» для трудового колективу ФОП Ковальова С.І. прочитано лекцію на теми: «Як приватизувати житло», «Не знаєш як вирішити спір».

Детальніше...

21.02.2019  Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Повідомляємо про державну реєстрацію нормативно-правового акту

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 19 лютого 2019 року за № 17/1724 було зареєстровано розпорядження  Валківської районної державної адміністрації Харківської області  від 31 січня 2019 року № 14 “Про визнання таким, що втратили чинність розпорядження голови Валківської районної державної адміністрації Харківської області від 01 грудня 2015 року № 320 “Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Валківської районної державної адміністрації Харківської області”.

21.02.2019  Виступ на радіо з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Виступ на радіо з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2019 року головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. було здійснено виступ в ефірі ТОВ “Радіо Слобожанщини” до Дня Героїв Небесної Сотні.

Детальніше...

20.02.2019  Виїзний прийом громадян

21 лютого 2019 року в приміщенні Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Валківському та Коломацькому районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбудеться особистий прийом громадян заступником начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Артуром Товмасяном.

Особистий прийом відбудеться: о 11.00 за адресою: Харківська область, Валківський район, м. Валки, вул. Харківська, 2

Детальніше...

20.02.2019  «Стоп булінг» для дітей народного театру танцю «Babу-Boom»

«Стоп булінг» для дітей народного театру танцю «Babу-Boom»

«СТОП БУЛІНГ» - саме під цим гаслом спеціалістом відділу ДРАЦС по Харківському району та місту Люботину Іскрою О. П. на сцені Мереф'янського міського будинку культури серед дітей-учасників народного театру танцю «Babу-Boom», під час тренування було проведено відкритий урок щодо поняття булінгу, роз`яснено про його види, способи виявлення та методи протидії.

Детальніше...

20.02.2019  # СтопБулінг! у Харківській гімназії № 1

# СтопБулінг! у Харківській гімназії № 1

Заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А.  в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено інформування для учнів Харківського гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської області щодо «# СтопБулінг!».

Детальніше...

20.02.2019  Лекцію для школярів Харківського приватного учбово-виховного комплексу «Ліцей Шаалавім»

Лекцію для школярів Харківського приватного учбово-виховного комплексу «Ліцей Шаалавім»

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Івченко А.В. було проведено лекцію для школярів Харківського приватного учбово-виховного комплексу «Ліцей Шаалавім».

Школярам повідомлено, що БУЛІНГ – ЦЕ: агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском.

Детальніше...

20.02.2019  АНТИБУЛІНГОВА КАМПАНІЯ:ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК!

АНТИБУЛІНГОВА КАМПАНІЯ:ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК!

На запрошення начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції в Харківській області Анна Федоренко та голова Міжнародної антинаркотичної спортивної асоціації Олександр Перевєрзєв відвідали нараду з директорами навчальних закладів Київського району.

Метою заходу було обговорення новел законодавство з протидії боулінгу у шкільному середовищі.

Детальніше...

20.02.2019  Дискусія “Що таке булінг?”

Дискусія “Що таке булінг?”

В рамках інформаційної компанії “Стоп булінг!” загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” головним спеціалістом сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини з учнями Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 111 Харківської міської ради проведено дискусію “Що таке булінг?”.

Детальніше...

20.02.2019  Обговорення з учнями теми “Протидія БУЛІНГУ в дитячому середовищі

Обговорення з учнями теми “Протидія БУЛІНГУ в дитячому середовищі

З метою реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” в рамках кампанії “Стоп Булінг!” головним спеціалістом сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ковтуненко О.В. з учнями початкової школи Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 122 Харківської міської ради проведено обговорення теми “Потидія булінгу в дитячому середовищі”.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта