15.12.2018  Загальнонаціональний тест «Перевір свої знання права» на Харківщині

Загальнонаціональний тест «Перевір свої знання права» на Харківщині

В межах реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» на базі Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» проводився загальнонаціональний тест «Перевір свої знання права», спрямований на дослідження рівня правової грамотності молоді, який майже одночасно відбувався в усіх областях України.

Детальніше...

15.12.2018  Права та свободи людини в контексті Загальної декларації прав людини вивчали в 59 Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Права та свободи людини в контексті Загальної декларації прав людини вивчали в 59 Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

З нагоди Всеукраїнського тижня права та проголошення Загальної декларації прав людини у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 59 Харківської міської ради Харківської області працівником управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кас’ян А.В. були проведені виховні уроки у 9-10 класах на тему: «Права та свободи людини в контексті Загальної декларації прав людини».

Детальніше...

14.12.2018  Робоча нарада з арбітражними керуючими

Робоча нарада з арбітражними керуючими
Тетяна Єгорова-Луценко разом із Артуром Товмасяном, Андрієм Акмаєвим та Анастасією Купріяновою провели нараду з арбітражними керуючими. Одна із задач наради - розробка спільного плану заходів, які направлені на ліквідацію заборгованості по заробітній платі.
Детальніше...

14.12.2018  Зустріч з батьками школярів на тему “Булінг вдома та в школі”

Зустріч з батьками школярів на тему “Булінг вдома та в школі”

Під час проведення Всеукраїнського тижня права головним спеціалістом сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління у Харківській області Ковтуненко О.В. для батьків школярів загальноосвітнього навчального закладу проведено зустріч на тему “Булінг  вдома та в школі”.

Детальніше...

13.12.2018  Урок «Права людини»

Урок «Права людини»

Заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Ярошенко Н.А., для учнів 5-6 класів Лозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 проведено Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди  проголошення Загальної декларації прав людини, у рамках якого висвітлені питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутність прав людини, основні механізми їх захисту.

Детальніше...

13.12.2018  Презентація виставки правоосвітніх видань у Центральній бібліотеці ім. А.П. Чехова Центральної бібліотечної системи Індустріального району м. Харкова

Презентація виставки правоосвітніх видань у Центральній бібліотеці ім. А.П. Чехова Центральної бібліотечної системи Індустріального району м. Харкова

Фахівцями відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області, в рамках Всеукраїнського тижня права, організована книжкова тематична виставка видань про права людини та іншої літератури правового змісту, що представлена в читальному залі Центральної бібліотеки ім. А.П. Чехова Центральної бібліотечної системи Індустріального району м. Харкова.

Детальніше...

12.12.2018  В межах Всеукраїнського тижня права працівником Харківської юстиції проведені відеолекції для студентів Харківського радіотехнічного технікуму

В межах Всеукраїнського тижня права працівником Харківської юстиції проведені відеолекції для студентів Харківського радіотехнічного технікуму

Продовжується Всеукраїнський тиждень права під час якого працівники Харківської юстиції відвідують з цікавими лекціями, іграми, бесідами, конкурсами заклади освіти. Для студентів І, ІІ, ІІІ курсів Харківського радіотехнічного технікуму головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. в межах Всеукраїнського тижня права були проведені відеолекції на теми: «Міжнародні та національні стандарти прав людини», «Зупинемо поширення булінгу серед студентів!».

Детальніше...

12.12.2018  Урок «Права людини» у КЗ « Кегичівський ліцей»

Урок «Права людини» у КЗ « Кегичівський ліцей»

Начальник Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Кегичівському та Сахновщинському районах Парамонова В.В. в рамках загальнонаціонального проекту #ЯМАЮПРАВО, у КЗ « Кегичівський ліцей» Кегичівської районної ради Харківської області провела Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, у рамках якого висвітлити питання міжнародно –правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини, основних механізмів їх захисту.

Детальніше...

12.12.2018  Інформування про "Я МАЮ ПРАВО!"

Інформування про "Я МАЮ ПРАВО!"

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Жовновською О.А., на базі комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради "Обласний клінічний перинатальний центр" було вручено свідоцтво про народження дитини та довідку про реєстрацію місця проживання новонародженого. Також батькам було надано правову консультацію щодо дії загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

12.12.2018  Інформування про проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Інформування про проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» проведено інформування для помічників та секретарів апарату Харківського окружного адміністративного суду з наступних питань: «Як оскаржити неправомірні дії або бездіяльність державних реєстраторів у сфері державної реєстрації?», «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес?».

Детальніше...

12.12.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державними нотаріусами Другої державної нотаріальної контори Харківського району Харківської області Радіоновою Т.І., Соловйовою Н.Є. консультантом Рябовол К.О.  у приміщенні контори  проведено правороз’яснювальну роботу серед відвідувачів, та повідомлено про всеукраїнський загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

12.12.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Державними нотаріусами Одинадцятої Харківської державної нотаріальної контори проведено правороз'яснювальну роботу серед відвідувачів держнотконтори про всеукраїнський правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності.

Детальніше...

12.12.2018  Проведено робочу зустріч

Проведено робочу зустріч

11.12.2018 року в Нововодолазькому районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області за участю представника Нововодолазького РВ ДВС ГТУЮ у Харківській області, представника Нововодолазького Бюро правової допомоги в період проведення Всеукраїнського тижня права проведено робочу зустріч.

Детальніше...

12.12.2018  Правоосвітній захід у Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України

Правоосвітній захід у Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Меланія Хуторянська, в рамках проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права, за сприянням керівника сектору правового забезпечення Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України Олега Данильченко взяла участь у роботі Круглого столу для керівників структурних підрозділів цього управління та військової частини – військового госпіталю Державної прикордонної служби України з місцем дислокації в м. Харкові на тему:

Детальніше...

11.12.2018  “Виховний урок” на тему: “Насильство — це сміття, яке треба виносити з дому!”

“Виховний урок” на тему: “Насильство — це сміття, яке треба виносити з дому!”

Працівниками сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Харківської області для учнів 3-Б класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №140 Харкiвської міської ради було проведено “Виховний урок”, в ході якого учні дізналися про найпоширеніші прояви насильства, як діяти у ситуації домашнього, шкільного насильства або його загрози. Також діти дізнались, в які установи звертатися по допомогу.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта