05.12.2017  Всеукраїнський тиждень права стартував на Харківщині в рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Всеукраїнський тиждень права стартував на Харківщині в рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області розпочато проведення правоосвітніх заходів до Всеукраїнського тижня права.

В рамках комунікативної кампанії 4 грудня 2017 року працівниками управління  реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області було проведено чергову акцію з інформування харків'ян про реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та повідомлено громадянам  про проведення Всеукраїнського тижня права.

Детальніше...

05.12.2017  Навчальний семінар для адміністративних центрів надання адміністративних послуг на території Харківської області

Навчальний семінар для адміністративних центрів надання адміністративних послуг на території Харківської області

4 грудня 2017 року працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іриною Сунцовою та Ганною Луговою прийнято участь у проведенні навчального семінару для адміністративних центрів надання адміністративних послуг на території Харківської області.

Детальніше...

04.12.2017  Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 13 від 05.12.2017

Інформація про порядок денний засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області № 13 від 05.12.2017

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що 05 грудня 2017 року о 14-00 год. відбудеться засідання Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації. 

Місце проведення засідання: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1-й поверх, актова зала.

До порядку денного засідання включені наступні питання:

Детальніше...

04.12.2017  Семінар з представниками Дергачівської та Золочівської районних державних адміністрацій

Семінар з представниками Дергачівської та Золочівської районних державних адміністрацій

1 грудня 2017 року працівниками управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено семінар з представниками юридичної служби та особами, відповідальними за забезпечення додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів Дергачівської та Золочівської районних державних адміністрацій та їх структурних підрозділів, які є суб'єктами нормотворення, на тему: «Державна реєстрація нормативно-правових актів місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів. Організація правової роботи в місцевій державній адміністрації».

Детальніше...

04.12.2017  Інформування про правопросвітницький проект “Я маю право!” під час участі у Четвертій науково-освітній виставці “Публічне управління XXI”

Інформування про правопросвітницький проект “Я маю право!” під час участі у Четвертій науково-освітній виставці “Публічне управління XXI”

1 грудня 2017 року працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області взяли участь у Четвертій науково–освітній виставці “Публічне управління XXI”, присвяченій 20-річчю науки “Державне управління” та Дню місцевого самоврядування в Україні, яка була організована Харківським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України, Харківською обласною державною адміністрацією, Харківською обласною радою та Харківським університетським консорціумом.

Сектором з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини були представлені відеоматеріали щодо організації роботи Європейського суду з прав людини та порядку звернення за захистом своїх прав.

Детальніше...

01.12.2017  Засідання Оперативного штабу

Засідання Оперативного штабу

30 листопада 2017 року відбулося чергове засідання оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів, який було створено розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 399.

Детальніше...

01.12.2017  «Інформування про реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» малозабезпечених багатодітних сімей та матерів громадської організації Асоціація багатодітних матерів (сімей) «АММА»

«Інформування про реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» малозабезпечених багатодітних сімей та матерів громадської організації Асоціація багатодітних матерів (сімей) «АММА»

29 листопада 2017 року проведено правопросвітницькі заходи, спрямовані на реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», а саме лекції на тему: «Не отримуєш аліменти?», «Державна реєстрація речових прав на підставі договору оренди землі», «Як вирішити спір?», «Що треба робити, якщо вимагають хабара за іспит чи навчання?» для членів громадської організації Асоціація багатодітних матерів (сімей) «АММА», м. Харків, вул. Дружби Народів,буд.203.

Детальніше...

01.12.2017  Київським відділом державної виконавчої служби міста Харків вилучено приховані транспортні засоби на суму понад 400 тис.грн.

Київським відділом державної виконавчої служби міста Харків вилучено приховані транспортні засоби на суму понад 400 тис.грн.

20 листопада 2017 року Київським відділом державної виконавчої служби міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області, Київським ВП ГУ НП у Харківській області, ДП «СЕТАМ» завдяки всебічній підтримці Харківської місцевої прокуратури № 2, виявлено та вилучено десять транспортних засобів, які підлягали конфіскації за рішеннями судів та приховувалися на території закритої стоянки.

Детальніше...

30.11.2017  Попередження корупції у вищих навчальних закладах

Попередження корупції у вищих навчальних закладах

24 листопада 2017 року в.о. завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції Анною Федоренко в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» в Харківській зооветеринарній академії було проведено семінар на тему «Актуальні питання антикорупційного законодавства». На семінарі було розглянуто основні напрямки антикорупційної політики в Україні, особливу увагу було приділено попередженню корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень та відповідальності за такі правопорушення.

Детальніше...

30.11.2017  Оперативна нарада у режимі відео-конференції з начальниками відділів державної виконавчої служби

Оперативна нарада у режимі відео-конференції з  начальниками відділів державної виконавчої служби

28 листопада 2017 року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області проведено оперативну нараду у режимі відео-конференції з начальниками відділів державної виконавчої служби, підпорядкованих Управлінню державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області під головуванням заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби  – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лактіна І.С. щодо проведення моніторингу дій державних виконавців, дотримання вимог Положення про автоматизовану систему виконавчого провадження, затверджене наказом Міністерства юстиції України від 05.08.2017 № 2432/5.

Детальніше...

30.11.2017  Семінар з суб’єктами державної реєстрації

Семінар з суб’єктами державної реєстрації

30 листопада 2017 року проведено семінар з суб’єктами державної реєстрації.

У зазначеному заході прийняли участь: заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Єгорова Т.П., працівники Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області, працівники Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, представник Харківської філії ДП «Національні інформаційні системи», суб’єкти державної реєстрації.

Детальніше...

30.11.2017  О.Сукманова: Офіційна заява щодо спроби тиску на членів Комісії

О.Сукманова: Офіційна заява щодо спроби тиску на членів Комісії

Останні кілька днів невідомі здійснюють тиск на членів Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, щоб змусити їх прийняти потрібне комусь рішення. Про це повідомила заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

«Зараз на розгляді Комісії перебувають зустрічні скарги ТОВ «А.М. Смарт-Груп» та Кристалбанку. Напередодні засідання Комісії з розгляду цього питання всі її члени отримали на свої картки, відкриті в одному з банків (до якого, до речі, у нас є багато запитань щодо захисту персональних даних), по 2 тисячі гривень від невідомого відправника», - сказала Олена Сукманова.

Детальніше...

30.11.2017  Інформування про реалізацію правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” працівників та відвідувачів Служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації

Інформування про реалізацію правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” працівників та відвідувачів Служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації

29 листопада 2017 року провідним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Оленою Кисловською та спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Анастасією Кас'ян проведено інформування працівників та відвідувачів Служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта