29.10.2018  ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ «ЗМІНИ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ АДВОКАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ: РЕАЛІЗАЦІЯ АДВОКАТСЬКОЇ МОНОПОЛІЇ У ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРІ»

ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ  «ЗМІНИ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ АДВОКАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ: РЕАЛІЗАЦІЯ АДВОКАТСЬКОЇ МОНОПОЛІЇ У ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРІ»

Цього тижня ми були раді зустрітися у правовому клубі «PRAVOKATOR», у стінах якого мали змогу обговорити актуальні зміни у правничій сфері. А саме законопроекти, які мають по-новому врегулювати надання в Україні професійної правничої допомоги. Так, в рамках всеукраїнського правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», ініційованого Міністерством юстиції України, разом з провідними практиками, науковцями, представниками державного сектору ми мали змогу обговорити механізми реалізації конституційного «право кожного на захист», зокрема визначеного у статті 59 Конституції України права кожного на професійну правничу допомогу.

Детальніше...

26.10.2018  Зустріч з Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем»

Зустріч з Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем»

Спеціаліст управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян А.В. долучилась до зустрічі Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем», яка проходила на базі правового клубу Pravokator. Метою даної зустрічі був обмін знаннями та досвідом між юристками та необхідність формування ефективної політики рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків.

Детальніше...

26.10.2018  Засідання Антирейдерського штабу

Засідання Антирейдерського штабу

Провели чергове засідання Антирейдерського штабу, під час якого присутні доповіли про проведену роботу впродовж останнього тижня. Зараз членами штабу відпрацьовується 5 заяв, що стосуються земельних справ у Первомайському, Богодухівському, Сахновщинському та інших районах.

Детальніше...

26.10.2018  Візит до Посольства Федеративної Республіки Німеччина у місті Києві

Візит до Посольства Федеративної Республіки Німеччина у місті Києві

Керівництво відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області було запрошене до Посольства Федеративної Республіки Німеччина у місті Києві на цікаву та приємну зустріч щодо підсумків роботи Посольства у різних напрямках. 

Детальніше...

26.10.2018  ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР

ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР

Головним спеціалістом  сектору з питань запобігання і виявлення корупції проведено семінар  для працівників Харківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану приділили увагу  загальнонаціональному правоосвітницькому проекту, ініційованому Міністерством юстиції України, «Я МАЮ ПРАВО!», зокрема аспектам  реалізації однієї з програм проекту  #ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ, а також поговорили щодо

Детальніше...

26.10.2018  Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Вуличне інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Ярошенко Н.А. проведено вуличне інформування громадян щодо отримання субсидії, оформлення договору оренди земельної ділянки, як виконати рішення суду. 

Детальніше...

26.10.2018  Інформування працівників Харківського спеціалізованого медико-генетичного центру про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Харківського спеціалізованого медико-генетичного центру про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

25 жовтня 2018 року для працівників Харківського спеціалізованого медико-генетичного центру спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Павленко Ю.Ю. та Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти!», «Стоп булінг!», «Нові правила щодо виїзду за кордон з дитиною», «Законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України з метою захисту права дитини на належне матеріальне утримання», «Забирають бізнес? Відбирають майно?».

Детальніше...

26.10.2018  Інформаційна кампанія "Стоп булінг" та “Стоп насильство” правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у Харківському обласному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Інформаційна кампанія "Стоп булінг" та “Стоп насильство” правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у Харківському обласному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Булінг (англ. Bully — хуліган, забіяка, задирака)  –це форма насильства у вигляді цькування,       бойкоту, насмішок, дезінформації, псування особистих речей, фізичної розправи. Булінг виражається у різних формах: фізичний, економічний, психологічний, кібербулінг тощо.

25 жовтня 2018 року начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Меланія Хуторянська взяла учать у тренінгу, присвяченому формуванню особистості у дітей та підлітків. Навчання проводилося з метою підвищення виховного потенціалу прийомних батьків та батьків-вихователів, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Детальніше...

25.10.2018  Надання адресної безоплатної правової допомоги у Коломацькому районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги у Коломацькому районі Харківської області

З метою надання адресної безоплатної правової допомоги спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. було здійснено виїзд до Коломацького району Харківської області.

Детальніше...

25.10.2018  Лекція на тему: “Як діяти у разі обшуку підприємства”

Лекція на тему: “Як діяти у разі обшуку підприємства”

24 жовтня 2018 року провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамоновою Л.В. для працівників науково-виробничої фірми “КВАДО” проведено лекцію-роз'яснення: “Як діяти у разі обшуку підприємства”.

Детальніше...

25.10.2018  Правова консультація з питання дії загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!»

Правова консультація з питання дії загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!»

24 жовтня 2018 року спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (далі — Відділ) Жовновською О.А., після проведення державної реєстрації народження дитини громадян ромської національної меншини, було надано правову консультацію з питання дії загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

25.10.2018  Урок на тему: «Зупинимо булінг разом»

Урок на тему: «Зупинимо булінг разом»

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!" головним спеціалістом Богодухівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ніконовою В.М. разом з начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги у Богодухівському місцевому центрі з надання БВПД Харківської області Конозом М.В. було проведено відкритий урок на тему "Зупинимо булінг разом" у КЗ "Богодухівський спеціальний навчально-виховний комплекс" Харківської обласної ради.

Детальніше...

25.10.2018  Лекція на тему: «Своєчасна реєстрація народження дитини та обговорення актуальних питань щодо виявлення дітей, стосовно яких не проведено державну реєстрацію народження»

Лекція на тему: «Своєчасна реєстрація народження дитини та обговорення актуальних питань щодо виявлення дітей, стосовно яких не проведено державну реєстрацію народження»

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харіною О.І. для працівників комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад (ясла — садок) № 156 комбінованого типу Харківської міської ради” проведено лекцію на тему: “Своєчасна реєстрація народження дитини та обговорення актуальних питань щодо виявлення дітей, стосовно яких не проведено державну реєстрацію народження”.

Детальніше...

24.10.2018  Інформування захисників України у рамках інформкампанії #ПраваЗахисників #ВетеранеЗнайСвоїПрава

Інформування захисників України у рамках інформкампанії  #ПраваЗахисників #ВетеранеЗнайСвоїПрава

Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Литовченко Ю.С. та Парамоновою Л.В. просто неба проведено інформування захисників України  у рамках інформаційної кампанії #ПраваЗахисників #ВетеранеЗнайСвоїПрава.

В ході вказаного заходу, було роз’яснено процедуру отримання безоплатної правової допомоги, порядок безоплатного отримання земельної ділянки, повідомлено про існуючі пільги на оплату житлово-комунальних послуг та проїзд.

Детальніше...

24.10.2018  Проведено робочу зустріч #СтопНасильство з працівниками служби у справах дітей Холодногірського району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради

Проведено робочу зустріч #СтопНасильство з працівниками служби у справах дітей Холодногірського району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради

22.10.2018 головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородською М.С. проведено робочу зустріч з працівниками служби у справах дітей Холодногірського району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта