18.06.2018  Інформування громадян про загальнонаціональний правоосвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування громадян про загальнонаціональний правоосвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Козелько Катериною Андріївною було проведено інформування працівників та відвідувачів Центру надання адміністративних послуг Золочівської  районної державної адміністрації про загальнонаціональний правоосвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», окреслено головні питання даного проекту, а також розповсюджено буклети та інші інформаційні матеріали.

Детальніше...

18.06.2018  Круглий стіл на тему: «Виконання рішення суду: пам’ятка для стягувача»

Круглий стіл на тему: «Виконання рішення суду: пам’ятка для стягувача»

Спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу  Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Козелько К.А. разом з заступником начальника Відділу державної  реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському  районах Головного територіального управління юстиції у Харківській  області Слинько В.В. було проведено “круглий стіл” з працівниками та  відвідувачами Золочівського бюро правової допомоги на тему:

Детальніше...

18.06.2018  ІНФОРМУВАННЯ ПРО ПРОЕКТ

ІНФОРМУВАННЯ ПРО ПРОЕКТ

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області Федоренко Анною на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління України в рамках реалізації всеукраїнського правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» було проведено інформування населення про їх права, зокрема про права внутрішньо переміщених осіб.

Детальніше...

15.06.2018  Участь у тренінгу

Участь у тренінгу

Працівники відділу організаційної роботи, документування та контролю взяи участь у практично корисносму тренінгу з представником секретаріату  Урядового Уповноваженого ВРУ з прав людини Maksim Petlevanyi та регіонального Уповноваженного ВРУ з прав людини у Харківсій області Aleksandra Koriak. Тренінг був присвячений питанням виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації". Цікаві дискусії та доречні переконання дозволили врегульвати цікаві питання, що виникають в практичній діяльності органів Харківщини. Будемо робити все, щоб наші запитувачі отримували корисну та важливу інформацію! 

Детальніше...

15.06.2018  Реалізуючи правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!" налагоджено співпрацю з мобільними центрами зайнятості

Реалізуючи правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!" налагоджено співпрацю з мобільними центрами зайнятості

14 червня 2018 року працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофименко Д.С. та Кас'ян А.В. спільно з працівником сектору з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ковтуненко О.В було прийнято участь у роботі мобільних центрів зайнятості Харківського міського центру зайнятості.

Детальніше...

15.06.2018  Проведено онлайн – семінар для державних реєстраторів

Проведено онлайн – семінар для державних реєстраторів

14 червня 2018 року проведено онлайн – семінар для державних реєстраторів Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області та адміністраторів Центру надання адміністративних послуг при Краснокутській районній державній адміністрації Харківської області.

Детальніше...

14.06.2018  Координаційній зустрічі приватних та державних виконавців

Координаційній зустрічі приватних та державних виконавців

Тетяна Єгорова разом із Артуром Товмасяном взяли участь у координаційній зустрічі приватних та державних виконавців, яку відкрив Міністр юстиції України Павло Петренко. Захід присвячений обговоренню подальшій реалізації реформи виконання судових рішень та рішень інших органів

Детальніше...

14.06.2018  Інформування про проект «Я маю право»

Інформування про проект «Я маю право»

14 червня 2018 року головним спеціалістом Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Куп’янському, Шевченківському районах та місту Куп’янськ Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лобода О.М. проведено інформування працівників навчально-виховного комплексу школи-гімназії № 3 м.Куп’янська про основні напрямки загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», що стосуються способів вирішення спору, захисту прав власності та бізнесу, примусового стягнення аліментів, захисту прав дітей та жінок, протидії насильству.

Детальніше...

14.06.2018  Круглий стіл» на тему: «Захист прав ромської національної меншини в Україні»

Круглий стіл» на тему: «Захист прав ромської національної меншини в Україні»

14 червня 2018 начальником Сахновщинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі - Відділ) Пожаровою Н.В. спільно з працівниками відділу Сахновщинського бюро правової допомоги, працівників сектору державної реєстрації Сахновщинської районної державної адміністрації, сільського голови Катеринівської сільської ради Сахновщинського району було проведено «круглий стіл» на тему «Захист прав ромської національної меншини в Україні»

Детальніше...

14.06.2018  НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

НОВИНИ ЗАКОНОДАВСТВА

14 червня 2018 року набрав чинності Закон України «Про Вищий антикорупційний суд», який визначає засади організації та діяльності Вищого антикорупційного суду, спеціальні вимоги до суддів цього суду та гарантії їх діяльності (опубліковано в газеті «Голос України» від 13.06.2018 № 107).

Детальніше...

14.06.2018  Робоча зустріч з питання видачі свідоцтва про народження безпосередньо у пологовому будинку. Реєстрація місця проживання новонародженої дитини»

Робоча зустріч з питання видачі свідоцтва про народження безпосередньо у пологовому будинку. Реєстрація місця проживання новонародженої дитини»

13 червня 2018 року спеціалістом Новобаварського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Розумович Т.І. проведено робочу зустріч з працівниками відділу реєстрації місця проживання у Новобаварському районі міста Харкова Управління ведення Реєстру територіальної громади міста Харкова та електронного урядування Департаменту реєстрації ХМР щодо реєстрації та видачі свідоцтва про народження у пологовому будинку та місця проживання новонародженої дитини відповідно до норм Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» та Правил реєстрації місця проживання.

Детальніше...

14.06.2018  Реєстрація місця проживання дитини під час державної реєстрації народження

Реєстрація місця проживання дитини під час державної реєстрації народження

13 червня 2018 року спеціалістом Лозівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Чистіковою Т.В. під час прийому було надано консультацію громадянину щодо реєстрації місця проживання дитини під час державної реєстрації народження.

Детальніше...

14.06.2018  Інформайційні правопросвітницькі акції для громадян в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

Інформайційні правопросвітницькі акції для громадян в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!"

Знання своїх прав – це перший крок до не корумпованої правової держави! Саме з таким гаслом 14 червня  2018 року державним виконавцем Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області Лопашовою Н.О.  було проведено чергову інформаційну акцію в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

13.06.2018  Інформування працівників Радіоастрономічного інституту Національної академії наук України проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Радіоастрономічного інституту Національної академії наук України проект «Я МАЮ ПРАВО!»

13 червня 2018 року для працівників Радіоастрономічного інституту Національної академії наук України головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Як виконати рішення суду?», «Отримуй аліменти», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Не знаєш, як оформити субсидію?», «Забирають бізнес? Відбирають майно?», «Захист права дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».

Детальніше...

13.06.2018  Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Інформування громадян про проект “Я МАЮ ПРАВО”

Провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Харківській області Свиридовою Н.О. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було здійснено виступ на ТОВ “Радіо Слобожанщини”.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта