Новини законодавства

Новини законодавства

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 року № 815 внесено зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, удосконаливши деякі процедури.

Так, постановою передбачено, що у разі участі кандидата в іншому конкурсі на вакантну посаду на зайняття посад фахівців з питань реформ протягом шести місяців з дня проходження останнього тестування на наявність аналітичних здібностей та здібностей щодо здатності працювати з інформацією використовуються результати відповідного виду тестування.  

Також уточнено, що для отримання додаткового балу за володіння однією іноземною мовою надається як сертифікат, так і інші документи, що посвідчують успішне складання іспиту (тесту) щодо володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 13 змін, затверджених цією постановою, який набирає чинності з 6 листопада 2017 року.

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 25.10.2017 № 818 затверджено зміни до Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

Постанова покликана удосконалити процедуру атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою для отримання ними відповідного посвідчення.

Актом також передбачено: здійснення моніторингу щодо виконання вимог Порядку стосовно засідань атестаційних комісій уповноважених вищих навчальних закладів, яке покладається на НАДС;

 

державний нагляд (контроль) за організацією та забезпеченням якості атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою, який покладається на НАДС;

 

відповідальність осіб уповноважених вищих навчальних закладів, відповідальних за організацію та проведення атестації, винних у порушенні вимог Порядку.

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта