Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, створеної при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, створеної при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

В межах роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги, створеної при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області (далі - громадська приймальня), щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 здійснюється консультування громадян з правових питань.

За період з 10 жовтня по 9 листопада 2017 року в межах роботи громадської приймальні по вул. Ярослава Мудрого, 26, надано безоплатну первинну правову допомогу 38 особам.

Громадянам, які звернулися до громадської приймальні, були надані консультації з питань оформлення спадщини, сплати державного мита за послуги державного нотаріуса, приведення установчих документів неприбуткових установ та організацій у відповідність з Податковим кодексом України,  виконавчого провадження (зокрема, зняття арешту з нерухомого майна, порядку оформлення аліментів), вирішення земельного спору та встановлення меж земельної ділянки, порядку доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, оскарження ухвали місцевого суду, порушення права власності на житло, поновлення документів на квартиру, оформлення права власності на житло в порядку приватизації, амністії, зняття підсудності, подання заяви до органів прокуратури, отримання пенсійного посвідчення, перерахунку пенсії, запиту на публічну інформацію тощо.

Під час консультувань до громадян були доведені основні повідомлення загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», здійснювалося поширення інформаційних буклетів з логотипом та наголошувалося, що девіз «ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!» означає: «Знаю свої права. Користуюсь ними і знаю, що треба робити, коли мої права порушують. Захищаю себе згідно з законами, а держава захищає мене і мої права».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта