Засідання Оперативного штабу

Засідання Оперативного штабу

10 листопада 2017 року відбулося чергове засідання оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів, який було створено розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 399.

 

На засіданні були розглянуті питання, що порушувалися раніше за зверненнями до оперативного штабу. Телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705 01 59, (066) 339 10 58.

Продовжуються виїзди мобільних точок доступу до сіл та селищ Харківської області згідно з Графіком роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів  у Харківській області, які проводяться в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Так, з 14 серпня 2017 року згідно з затвердженими графіками, за участю працівників Головного територіального управління юстиції у Харківській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, було здійснено 96 виїздів мобільних точок доступу  до сіл та селищ Харківської області. Під час проведення роз'яснювальної роботи щодо підвищення рівня правової обізнаності землевласників і землекористувачів проконсультовано 674 особи.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта