Виїзний прийом громадян у Первомайському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Виїзний прийом громадян у Первомайському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

10 листопада 2017 року у Первомайському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який розташований за адресою: м. Лозова, вул. Свято-Миколаївська, 4, був проведений спільний прийом громадян начальником Головного територіального управління юстиції у Харківській області Олександром Чурсіним та директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківських областях Анатолієм Бородавкою.

Мешканці міста Лозова та району скористались можливістю звернутись з питаннями, які стосувались виконання судових рішень по сплаті аліментів на утримання неповнолітньої дитини, захисту майнових прав дитини, діяльності реєстраторів, порядку спадкування за законом та інших питань.

Громадянам, які звернулись за допомогою, були надані кваліфіковані відповіді та повідомлено про роботу загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який має на меті підвищити юридичну грамотність українців. В ході прийому були роздані буклети, календарі та листівки з інформацією про проект.

Також, Олександр Чурсін поспілкувався з журналістами телерадіокомпанії «Лозова», та розповів про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено Міністерством юстиції України у цьому році.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта