Виїзд мобільної точки для жителів с. Білаші Дергачівського району Харківської області

Виїзд мобільної точки для жителів с. Білаші Дергачівського району Харківської області

21 листопада 2017 року в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів у Харківській області відбувся виїзд мобільної точки.

Членами мобільних точок доступу, а саме представниками Головного територіального управління юстиції в Харківської області спільно з фахівцями Красноградського бюро правової допомоги Третього Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проконсультовано представників агропромислового комплексу с. Білаші Дергачівського району Харківської області з питань роз’яснення норм чинного законодавства.

Членами мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів було надано відповіді на актуальні питання щодо застосування земельного законодавства та обговорено проблемні питання захисту права власності та заходи протидії рейдерським захопленням земель.

В рамках роботи мобільної точки доступу проконсультовано представників агропромислового комплексу з питань роз’яснення вимог чинного законодавства щодо захисту прав землевласників та землекористувачів, а також повідомлено про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час консультування представників агропромислового комплексу було розповсюджено методичні рекомендації на наступні теми: «Функції та основні завдання відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації», «Вимоги до форм та змісту скарги на дії або бездіяльності державних реєстраторів», «Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області»,  «Безоплатна приватизація земельних ділянок», а також на тему: «Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Міністерства юстиції України». Окрім цього, розповсюджено інформаційні буклети правоосвітницького характеру.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта