Проект «Я МАЮ ПРАВО!» на захисті щасливого дитинства

Проект «Я МАЮ ПРАВО!» на захисті щасливого дитинства

20 листопада, у Всесвітній день дитини Харківська юстиція не залишилась осторонь «не дитячих» проблем маленьких українців, які стають заручниками батьківських життєвих обставин, помилок та розбіжностей поглядів дорослих. Саме тому, у цей день, ми завітали до Громадської організації «Асоциация многодетных матерей (семей) «АММА», які опікуються багатодітними родинами, малозабезпеченими, неповними сім’ями, а також родинами, де є діти-сироти та інваліди.

Спілкуючись з батьками, обговорили досить багато актуальних та живих проблем, які стосуються не лише малечі, але й дорослих. Так, було висвітлено проблематику стягнення аліментів із батьків, які ухиляються від обов’язку утримувати своїх дітей, що суттєво позначається на якості їх життя, обговорено питання побутової корупції у дитсадочках та школах, проявів насилля у сім’ях та можливості превентивних заходів стосовно їх запобігання та подолання.

Важливим для батьків стало інформування щодо роботи сайту загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та діючої в України системи безоплатної правової допомоги.

Хоча захід носив дорослий характер і на ньому обговорювались суспільно важливі питання, діти на ньому не відчули важкості проблем дорослого життя, і в цей час бавились повітряними кульками та смакували солодощі, якими їх нагородили за терплячість.

В цілому, захід пройшов під девізом «Чужих дітей не буває», а присутні на власні очі побачили що - «ЮСТИЦІЯ - ВІДКРИТА ДЛЯ ЛЮДЕЙ!» і готова допомагати у вирішенні складних питань.

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта