Тренінг з нотаріусами на тему: «Аграрні розписки в Україні»

Тренінг з нотаріусами на тему: «Аграрні розписки в Україні»

29 листопада 2017 року у приміщенні Головного територіального управління юстиції у Харківській області за участю першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ірини Левченко, консультантів Проекту «Аграрні розписки в Україні», приватних та державних нотаріусів пройшов тренінг на тему: «Аграрні розписки в Україні».

У привітальному слові учасникам тренінгу Ірина Левченко відзначила безумовну важливість та користь подібних заходів, як таких, що дають можливість реалізувати Проект шляхом забезпечення безспірності посвідчуваних нотаріусами розписок, а відповідно – сприяти розвитку та укріпленню аграрного сектору в Україні.

У ході заходу з присутніми обговорили актуальні питання Проекту «Аграрні розписки в Україні», який має на меті покращити доступ до фінансових ресурсів для малих та середніх сільгоспвиробників шляхом впровадження аграрних розписок в Україні.

Окрему увагу приділили обговоренню нотаріального посвідчення та оформлення аграрної розписки, поширення аграрних розписок у восьми пілотних областях, до яких входить і Харківська область, а також основних джерел та інструментів кредитування агросектору.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта