Засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

Засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

29 листопада 2017 року у приміщенні Харківської обласної державної адміністрації відбулося засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Під час засідання члени ради підбили підсумки роботи Харківської міжвідомчої координаційно-методичної ради (ХОМКМР) з правової освіти населення у 2017 році та затвердили план роботи на наступний рік.

В.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова виступила з доповіддю «Про підсумки роботи Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення у 2017 році», запропонувала членам ХОМКМР ознайомитися з проектом Програми правової освіти населення на 2018-2022 роки та зазначила, що з метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя, згідно Указу Президента України від 14.11.2017 № 361/2017 оголошено 2018 рік Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта