Інформування про правопросвітницький проект “Я маю право!” під час участі у Четвертій науково-освітній виставці “Публічне управління XXI”

Інформування про правопросвітницький проект “Я маю право!” під час участі у Четвертій науково-освітній виставці “Публічне управління XXI”

1 грудня 2017 року працівники Головного територіального управління юстиції у Харківській області взяли участь у Четвертій науково–освітній виставці “Публічне управління XXI”, присвяченій 20-річчю науки “Державне управління” та Дню місцевого самоврядування в Україні, яка була організована Харківським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України, Харківською обласною державною адміністрацією, Харківською обласною радою та Харківським університетським консорціумом.

Сектором з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини були представлені відеоматеріали щодо організації роботи Європейського суду з прав людини та порядку звернення за захистом своїх прав.

Протягом виставки головним спеціалістом сектору з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ковтуненко О.В., головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Ночовкіною О.В. та спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Терещенко Л.О. проводилося інформування про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

В рамках комунікативної кампанії з представниками вищих навчальних закладів, органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування (у тому числі представникам новостворених об'єднаних територіальних громад), громадських організацій обговорювалися ціль, основні повідомлення та реалізація правопросвітницький проекту “Я МАЮ ПРАВО!”.

В ході спілкування наголошувалося, що метою проекту є формування правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищення рівня знань громадян щодо гарантованих їм Конституцією та законами України прав у різних сферах життя, навчання громадян знати, реалізовувати та захищати свої права.

На виставці здійснювалося поширення інформаційного видання Міністерства юстиції України “Юстиція відкрита для людей” та друкованих матеріалів: інформаційних буклетів з логотипом та основними повідомленнями проекту,  листівок, календарів тощо.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта