Безоплатна передача майна

Безоплатна передача майна

6 грудня 2017 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Харківській області відбулася урочиста безоплатна передача майна на баланс Благодійного Фонду «Світлодар».

Засновник БФ «Світлодар Сергій Уваров зазначив, що з початком бойових дій на Сході України на волонтерських засадах вони розпочали роботу з матеріальної підтримки підрозділів ЗСУ, що беруть участь в антитерористичній операції, зокрема 92, 93, 128 бригад. З 2015 р.

БФ «Світлодар» організовує психосоматичну реабілітацію ветеранів АТО, бійців з обмеженими можливостями та їх родин, допомагає внутрішнім переселенцям, а також займається гуманітарною допомогою родинам, дитячим закладам та закладам громадян з обмеженими можливостями, які знаходяться вздовж лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях, організовує культурні заходи для дітей з прифронтової зони.

 

Ми надзвичайно цінуємо таку нелегку, але благородну працю волонтерів, бажаємо їм подальших успіхів, натхнення, терпіння та витримки.

Захід відбувся за участю представників ГТУЮ у Харківській області, Київського ВДВС м. Харків, ДП «СЕТАМ», Харківської митниці ДФС, Київської ОДПІ м. Харківа, БФ «Світлодар».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта