Інформування адвокатів про реалізацію правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування адвокатів про реалізацію правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”

Під час загальних зборів з питань проведення конкурсного відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, ініційованого Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях спільно з Радою адвокатів Харківської області та ГО “Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу”, проведено інформування про правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”.

В рамках комунікативної кампанії в.о. начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофименко Д.С. та головний спеціаліст цього ж відділу Ночовкіна О.В. проінформували адвокатів про хід реалізації, нормативну базу проекту та основні повідомлення проекту на 2017 рік.

Також було зазначено, що проект є перспективним як для громадян, які потребують правової допомоги, так і для адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час заходу здійснено поширення інформаційних буклетів з логотипом проекту та інформаційного видання Міністерства юстиції України “Юстиція відкрита для людей”.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта