В Харківській державній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка проведено “Круглий стіл” на тему: “Реалізація і захист прав громадян, які знаходяться під юрисдикцією України”

В Харківській державній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка проведено “Круглий стіл” на тему: “Реалізація і захист прав громадян, які знаходяться під юрисдикцією України”

В рамках Всеукраїнського тижня права співробітниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області 06.12.2017 проведено “Круглий стіл” на тему: “Реалізація і захист прав громадян, які знаходяться під юрисдикцією України” з працівниками Харківської державної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка.

Під час “круглого столу” були висвітлені наступні тематики:

Актуальні питання у сфері державної реєстрації нерухомого майна (доповідач - Юдіна Олена Миколаївна, заступник начальника відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області).

Порядок стягнення аліментів (доповідач - Вязовська Ірина Олегівна, провідний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області).

Безоплатна правова допомога. Державні гарантії для незахищених верств населення, військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей (доповідач - Ночовкіна Олена Валентинівна, головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області).

Після доповідей працівникам бібліотеки були надані консультації з актуальних правових питань.

Під час заходу здійснювалося проінформування про хід реалізації правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, поширювалися інформаційні буклети з логотипом проекту, листівки, плакати, календарі та інформаційне видання Міністерства юстиції України “Юстиція відкрита для людей”.

Спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Ліною Олександрівною оформлено виставку офіційних друкованих видань Міністерства юстиції України.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта