Проведено лекцію з питань реалізації і захисту прав людини в Державній установі “Олексіївська виправна колонія (№ 25)”

Проведено лекцію з питань реалізації і захисту прав людини в Державній установі “Олексіївська виправна колонія (№ 25)”

В рамках Всеукраїнського тижня права 7 грудня 2017 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях проведено лекцію в Державній установі “Олексіївська виправна колонія (№ 25)” з питань реалізації і захисту прав людини.

Під час заходу були висвітлені наступні тематики:

1. Порядок стягнення аліментів та відповідальність за їх несплату (доповідач - Лактін І.С., заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області ).

2. Актуальні питання антикорупційного законодавства. Електронне декларування (доповідач - Федоренко А.В., в.о. завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області).

3. Право на звернення до суду за захистом. Реалізація правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” (доповідач - Ночовкіна О.В., головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області).

4.  Порядок застосування статті 14 Конвенції про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року. Роз'яснення порядку звернення до Європейського суду з прав людини (доповідач - Парамонова Л.В., провідний спеціаліст відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області).

Крім того, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Кривогуз М.М., головний спеціаліст відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації у Харківській області Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Федорова О.В. та начальник відділу представництва Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Окара І.Л. виступили з доповідями щодо порядку надання безоплатної вторинної правової допомоги.

В рамках комунікативної кампанії співробітники установи були проінформовані про мету та основні повідомлення проекту, здійснено поширення інформаційного видання Міністерства юстиції України “Юстиція відкрита для людей”, інформаційних буклетів з логотипом проекту,  листівок, календарів, плакатів тощо.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта