Олена Сукманова разом із жінками Харківщини обговорила проблему несплати аліментів

Олена Сукманова разом із жінками Харківщини обговорила проблему несплати аліментів

13 грудня 2017 року заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова провела зустріч з громадськими організаціями щодо обговорення проблеми несплати аліментів та законопроектів, спрямованих на захист жінок та дітей від насильства.

У ході обговорення, Олена Сукманова зауважила, що виконання рішень про стягнення аліментів - один з пріоритетних напрямків роботи Мін'юсту та проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Однак, Міністерство юстиції не обмежується правороз’яснювальною роботою, а й здійснює комплексну реформу примусового виконання рішень, спрямовану на підвищення ефективності діяльності органів та осіб, які здійснюють примусове виконання.

Одним з етапів цієї реформи є прийнятий в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на засіданні Верховної Ради Законопроект № 7277, який посилює відповідальність батьків, які не платять аліменти більше 6 місяців.

7 грудня 2017 року на засіданні Верховної Ради України за документ проголосували 294 народних обранців.

Депутати прийняли один із найбільш соціальних законопроектів, які розглядалися на сесії. Цього документу потребували 600 тисяч маленьких українців, які не мають достатнього фінансування через несплачені аліменти. Це 600 тисяч дітей, які недоотримають нормального харчування, які не мають необхідного одягу, які не можуть розвиватись як особистість через те, що один з батьків фактично забув про їхнє існування.

Прийнятий документ значно посилює покарання для злісних неплатників аліментів і поновлює в правах дітей.

Цей Законопроект примусить багатьох з батьків згадати, що у них є дитина. Він вводить по справжньому дієві механізми впливу.

Нагадаємо, що за 11 місяців 2017 року відділами  державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області забезпечено сплату більше 61 млн. грн. аліментів на користь 26 481 дитини.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта