Лекція: «Реалізація та захист прав дитини на аліменти в Україні» від Київського ВДВС м. Харків

Лекція: «Реалізація та захист прав дитини на аліменти в Україні» від Київського ВДВС м. Харків

У межах дії всеукраїнського проекту «Я МАЮ ПРАВО!! 13 грудня начальник Київського ВДВС м. Харків ГТУЮ у Харківській області — Анастасія Купріянова провела лекцію: «Реалізація та захист прав дитини на аліменти в Україні». Лекція відбулася в приміщенні Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 109. На заході були присутні близько 60 представників батьківських комітетів шкіл та дитячих садків Шевченківського району Харкова.

Анастасія Купріянова розповіла про особливості процесу оформлення аліментів, новий розмір виплат, законодавчі зміни порядку стягнення аліментів на дитину. Також було розглянуто питання відповідальності за несплату аліментів. Слухачам був детально роз’яснений новий законопроект № 7277 Міністерства юстиції України, про посилення обмежувальних заходів проти батьків, які більше 6 місяців не сплачують аліменти.

 

Лекція викликала надзвичайно жваву дискусію. Присутніх цікавили питання, як примусити сплачувати аліменти батьків, які виїхали за кордон чи не працюють офіційно, а, також, в яких випадках дитина повинна сплачувати аліменти батьку. Було наголошено, що реалізація проекту «Я МАЮ ПРАВО!» дає українцям можливість отримувати безоплатну правову допомогу. Тож усі присутні можуть звернутися до безкоштовного цілодобового контакт-центру та отримати відповіді на будь-які запитання у сфері захисту своїх прав.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта