«Права дитини. Я маю право знати!»

«Права дитини. Я маю право знати!»

12 грудня 2017 року в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбувся Всеукраїнський урок «Права людини у сучасному світі», організований кафедрою міжнародного права та науковою бібліотекою університету.
В заході взяли участь проректор з навчальної роботи Барабаш Ю.Г., викладачі, аспіранти, студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, вчителі та школярі м. Харкова. 

Головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіна О.В. виступила з інформаційним повідомленням «Права дитини. Я маю право знати!».


Під час виступу було зазначено, що Конвенція про права дитини від 20 листопада 1989 року зобов'язує батьків виховувати дітей та сприяти у реалізації дитиною закріплених Конвенцією прав відповідно до розвитку її здібностей.


В зв'язку з цим окрему увагу слухачів було зосереджено на змінах до Цивільного кодексу України та Сімейного кодексу України, які направлені на реалізацію прав дитини, та на роботі Головного територіального управління юстиції у Харківській області в напрямку реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». 
Крім того, на виставці були представлені інформаційні друковані матеріали з логотипом та основними повідомленнями проекту (буклети, листівки, календарі), а також інформаційне видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта