До уваги завідувачів нотаріальних контор, приватних нотаріусів, працівників сфери державної реєстрації та інших працівників юстиції Харківської області всіх напрямків

До уваги завідувачів нотаріальних контор, приватних нотаріусів, працівників сфери державної реєстрації та інших працівників юстиції Харківської області всіх напрямків

Інститутом права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України постійно проводиться робота із науково-методичного забезпечення працівників юстиції з метою надання практичної допомоги в роботі, враховуючи значну динаміку законодавства у сфері нотаріату, державної реєстрації нерухомості та бізнесу.

Викладачами Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України у співпраці з науковцями та практикуючими юристами підготовлені наступні книги та періодичні видання:

  • “Бухгалтерський облік та податкова звітність самозайнятих осіб”: практ. посіб. / Журавльов Д. В., Розсошко І. В., Смалько І. В., Чижмарь К. І. - К.: ОВК, 2017 - підписний індекс 60071.
  • Закон України “Про звернення громадян”: науково-практичний коментар / О. В. Коротюк, М. Г. Коротюк, С. М. Лисенко - К.: ОВК, 2017 - підписний індекс 60064.
  • “Право та юстиція”: науково-практичний журнал. - К.: ОВК, 2017 - підписний індекс 60067.
  • “Національно-патріотичне виховання дітей та молоді” / Богомолова Н. М., Князєва О. В., Коротюк М. Г., Лісний Л. Л., Мальований М. М., Пєтков С. В., Побужанська О. В., Притула О. Л. - К. ОВК, 2016 - підписний індекс 60066.

Більш детально зі змістом видань можна ознайомитись на інтернет-ресурсі:

http://owk.com.ua

Передплата здійснюється через Державне підприємство по розповсюдженню періодичних видань “ПРЕСА”, детальна інформація міститься в каталогах періодичних видань за І півріччя 2018р., у додатку №1 (вкладка №1) до “Каталогу видань України “Преса поштою” 2018 рік, а також на сайті ДП “ПРЕСА” : http://presa.ua/.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта