Прийом внутрішньо переміщених осіб

Прийом внутрішньо переміщених осіб

21 грудня 2017 року головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області з адвокатами юридичної консультації Холодногірського району м. Харкова, було проведено спільний прийом внутрішньо переміщених осіб. В ході вказаного закладу було надано консультації та роз'яснення з питань судового захисту прав, свобод та інтересів громадян України, які стали вимушеними переселенцями. Було ознайомлено з положеннями Закону України “Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб”, висвітлено ряд питань, щодо порядку звернення внутрішньо переміщених осіб до суду за захистом своїх прав. Зокрема, роз'яснено принципи визначення підсудності справи тому чи іншому суду; основні складові позовної заяви; розміри та ставки судового збору, пільги при його сплаті та інш.

Одночасно, під час прийому, громадян було проінформовано про  правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!” та поширено інформаційні буклети з логотипом проекту.

Також, адвокатами були надані роз'яснення щодо порядку оскарження до суду рішення про відмову у видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, так як вказане питання є актуальним.   

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта