Привітання вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації з новорічними святами

Привітання вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації з новорічними святами

27 грудня 2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова та Анастасія Купріянова - начальник Київського відділу державної виконавчої служби, відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей міста Харкова на вул. Власенка, 14.

Центр розпочав свою діяльність 19 грудня 2013 р. Це було перше відділення з мережі закладів подібного типу, яке відкрилося у Харкові. Саме тут діти віком від 3 до 18 років можуть отримати оперативну допомогу та соціальний захист. Як розповіла Тетяна Дроздова - директор центру, психологи і вихователі закладу розробляють для кожної дитини окремо індивідуальний план реабілітації. Її тривалість залежить від терміну знаходження дитини у центрі. Зазвичай план розрахований від трьох-дев’яти місяців (в умовах стаціонару) до одного року (в умовах денного перебування). Якщо необхідно, то до плану додається медична реабілітація.

 

У цей нелегкий час усім людям потрібні позитивні емоції, а діти потребують їх ще більше, ніж дорослі, бо діти більш схильні сприймати негатив. Тому дітям завжди потрібна увага, підтримка, турбота і захист. Тетяна Єгорова та Анастасія Купріянова привітали дітей  і всіх працівників центру з новорічними святами та вручили дітям подарунки.

 

Кожна дитина повинна почувати себе щасливою, особливо в свята, бо чужих дітей не буває!

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта