Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

В межах роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області (далі - громадська приймальня), яка розташована за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 26, м. Харків, щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 здійснюється консультування громадян з правових питань.

За період з 5 по 28 грудня 2017 року в межах роботи громадської приймальні надано безоплатну первинну правову допомогу 30 особам.

Громадянам, які звернулися до громадської приймальні, були надані консультації з питань оформлення спадщини, відкриття виконавчого провадження та сплати авансового внеску, видачі дублікату виконавчого листа, виконання рішень Європейського суду з прав людини, строків розгляду звернень громадян, досудового врегулювання спору, відповідальності за невиконання зобов'язання за договором, укладення договору оренди житла, доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, відновлення меж домоволодіння, оплати судового збору, порядку розгляду справи в суді першої інстанції в зв'язку з набранням чинності змін до Цивільного процесуального кодексу України, направлення касаційної скарги, перерахунку пенсії, звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, запиту на публічну інформацію тощо.

Під час консультувань громадяни були проінформовані про основні повідомлення правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, поширювалися буклети та інші інформаційні матеріали з логотипом проекту, а також наголошувалося, що девіз “ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!” означає: “Знаю свої права. Користуюсь ними і знаю, що треба робити, коли мої права порушують. Захищаю себе згідно з законами, а держава захищає мене і мої права”.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта