Чергове засідання Оперативного штабу

Чергове засідання Оперативного штабу

5 січня 2018 року відбулося чергове засідання оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів, який було створено розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 399, з метою посилення захисту майнових прав власників та орендарів земельних ділянок, запобігання протиправному поглинанню та захопленню підприємств в аграрному секторі економіки.

В ході засідання, присутні обговорили підсумки роботи оперативного штабу  та розглянули інформацію по зверненням, які надійшли до оперативного штабу. Заявники переважно скаржились на затягування процесу отримання кадастрового номера на земельні ділянки. Також одне з питань стосувалось незаконного, на думку заявника, розділення земельної ділянки на частини. Наразі спеціалістами відпрацьовуються звернення та готуються відповіді на них.
Нагадуємо телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705 01 59, (066) 339 10 58.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта