Консультування з питань державної реєстрації актів цивільного стану на базі Кегичівського бюро правової допомоги

Консультування з питань державної реєстрації актів цивільного стану на базі Кегичівського бюро правової допомоги

10 січня 2018 року у на базі Кегичівського бюро правової допомоги,  головним спеціалістом Кегичівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Кегичівський відділ) Ткаченко І.В. надано консультацію громадянці, яка звернулася з питанням отримання повторного свідоцтва про шлюб у зв’язку з його втратою.

Головним спеціалістом Кегичівського відділу Ткаченко І.В. роз’яснено, що для отримання повторного свідоцтва про шлюб громадянці необхідно звернутися з паспортом до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану незалежно від місця державної реєстрації акту цивільного стану та місця проживання. Видача повторного свідоцтва здійснюється у день звернення відповідно до вимог законодавства. У разі необхідності отримання підтвердження внесених відомостей до Державного реєстру актів актового стану громадян, свідоцтво видається не пізніше наступного дня.

Підчас консультування громадянка була проінформована про загальнонаціональний правоосвітницький проект  Міністерства юстиції України  «Я маю право!».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта