Підвищення кваліфікації працівників юридичних служб

Підвищення кваліфікації працівників юридичних служб

30 січня 2018 року Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області було проведено навчальний семінар, спрямований на підвищення рівня кваліфікації працівників юридичних служб органів виконавчої влади та державних підприємств.

В якості спікерів у даному заході взяли участь в.о. начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Трофименко Д. С., в.о. завідувача сектору з питань запобігання і виявлення корупції Федоренко А.В., працівники сектору з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ковтуненко О.В. та Мельник М.О.

Основними питання, які були обговорені, стали: новели антикорупційного законодавства, організація претензійно-позовної роботи юридичної служби, захист прав підприємців при взаємодії з правоохоронними органами.

Також, учасників заходу було проінформовано про правопросвітницький проект «Я маю право!», його основні напрямки реалізації, здійснено презентацію друкованого інформаційного матеріалу та буклетів з основними повідомленнями проекту та інформаційне видання Міністерства юстиції  «Юстиція відкрита для людей».

Крім того, зважаючи на важливість та актуальність, під час заходу учасниками було висвітлено питання необхідності захисту прав жінок та дітей, шляхів подолання насильства на побутовому рівні та значення у таких процесах участі досвідчених юристів як гарантів надання професійної правничої допомоги; обговорено діючу систему безоплатної правової допомоги та її доступності кожному громадянину, який знаходиться під юрисдикцією України.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта