Лекція для працівників Центральної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова

Лекція для працівників Центральної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова

З метою підвищення юридичної обізнаності українців та формування правової культури в суспільстві на належному рівні в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 2 січня 2018 року заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бєловою Н.О. та заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А. проведено лекцію для працівників Центральної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області щодо актуальних питань у сфері державної реєстрації.

Окрім цього, під час лекції працівникам та відвідувачам Центральної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області надано консультацію щодо порядку оскарження дій державних реєстраторів у сфері держаної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх прав а також у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань .

Під час проведення вищезазначеного заходу розповсюджено інформаційні буклети та брошури правоосвітницького характеру на наступні теми: «Як зареєструвати громадську організацію», «Вимоги до форм та змісту скарги на дії або бездіяльності державних реєстраторів», «Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області».

Вищезазначені буклети розміщено в приміщенні Центральної об'єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області для подальшого ознайомлення громадян.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта