Електронний сервіс Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції

Електронний сервіс Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції

1 лютого 2018 року працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Слинько проведено зустріч з працівниками Золочівської районної Центральної бібліотеки на тему: «Електронний сервіс Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції».

 

Під час зустрічі працівникам було повідомлено, що сервісом можна скористатися за посиланням «online.minjust.gov.ua».

За допомогою «Он-лайн будинку юстиції» громадяни мають можливість:

Отримати повторні документи про державну реєстрацію актів цивільного стану: свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерть, зміну імені, а також відповідні витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Здійснити державну реєстрацію громадської організації, зі статусом юридичної особи.

Також через електронний сервіс можна скористатися послугою  «СМС-Маяк», яка передбачає можливість отримання інформації щодо будь-яких змін в реєстрах бізнесу й нерухомості щодо майна особи.

Ще одна новація – соціальний ліфт, де кожен український юрист може залишити свою анкету і вона буде автоматично вноситися в пропозиції із заповнення вільних вакансій в системі юстиції. Соціальний ліфт – можливість дізнатись про наявні вакансії та знайти роботу в системі органів юстиції. Завдяки йому на роботу до органів юстиції громадяни можуть потрапити без зв’язків, а лише завдяки своїм вмінням і знанням. Для цього необхідно зайти на сайт он-лайн будинку юстиції та заповнити доволі просте резюме.

Під час зустрічі присутніх було ознайомлено з загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта