Ініційовано цикл правової освіти школярів

Ініційовано цикл правової освіти школярів

В зв’язку з тим, що Міністерство освіти і науки України є партнером Міністерства юстиції України в загальнонаціональному правопросвітницькому проекті «Я МАЮ ПРАВО!», Московський відділ державної виконавчої служби м. Харків разом з адміністрацією Харківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 138 Харківської міської ради ініціювали виховний навчально-правовий цикл для учнів 9-11 класів, уклавши угоду про співпрацю.

Перші дні лютого стали початком великої справи, направленої на формування серед підлітків нової правової культури в українському суспільстві! Виявлена зацікавленість підлітків щодо захисту своїх прав при зустрічі з поліцією, надихнула співробітників нашого відділу на проведення першої презентаційної лекції з циклу правової освіти на тему «Молодь і поліція». Це дійсно наша маленька перемога, адже 130 підлітків водночас змогли долучитись до загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».  Лекція виявилася на диво насиченою та жвавою, в форматі живої бесіди. Підлітків цікавило безліч актуальних питань з приводу правових засад організації, системи, повноважень та порядку діяльності поліції в Україні, а також їх права, свободи і обов'язки як громадян України та гарантії їх реалізації.

Школяри також змогли переглянути інформаційний відео-сюжет Міністерства юстиції України  «Я МАЮ ПРАВО», отримали інформаційні буклети, інформаційне видання Міністерства юстиції "Юстиція відкрита для людей".

Підвищимо правову обізнаність дітей разом!

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта