Увага! Оголошено конкурс

Увага! Оголошено конкурс

У Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби! Загалом оголошено 40 вакантних посад державних службовців, серед яких вакансії у відділах державної виконавчої служби, відділах державної реєстрації актів цивільного стану та Управлінні державної реєстрації.

Детальніше з вакансіями державної служби та вимогами до кожної посади окремо можна ознайомитися у розділі «Управління персоналу» або перейшовши за банером «Вакансії» на головній сторінці! 

Документи подаються до 12 год. 00 хв. 19 лютого 2018 року за адресою: 

м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, б. 16, 3 пов. (пн.- чт.  – до 18:00, пт. – до 16:45 ). 

Звертаємо увагу, що декларації подаються шляхом заповнення електронних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Реєстру у власному персональному електронному кабінеті після реєстрації в Реєстрі. 

Реєстрація у Реєстрі проводиться із використанням особистого ключа та посиленого сертифіката відкритого ключа електронного цифрового підпису. Під час реєстрації в Реєстрі суб’єкт декларування повинен вказати адресу його електронної пошти, що буде використовуватися для направлення йому  повідомлень. 

Обов’язковою вимогою також є наявність посвідчення атестації щодо  вільного володіння державною мовою.

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта