Зустріч з працівниками служби у справах дітей по Основ'янському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради

Зустріч з працівниками служби у справах дітей по Основ'янському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради

2 лютого 2018 року головним спеціалістом відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Слобідському та Основ'янському районах у місті Харкові Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) Цяцькою Т.С. проведено зустріч з працівниками служби у справах дітей по Основ'янському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради.

 

Під час зустрічі спеціалістом Відділу Цяцькою Т.М. працівникам служби у справах дітей по Основ'янському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради було роз’яснено порядок повторної видачі свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, зокрема повторна видача свідоцтва про державну реєстрацію актів цивільного стану, оригінал якого було вкрадено, загублено, пошкоджено чи знищено, та повторна видача свідоцтва у разі внесення змін до актового запису чи його поновлення здійснюються відділами державної реєстрації актів цивільного стану, дипломатичними представництвами і консульськими установами України на підставі актового запису цивільного стану за заявою особи щодо якої складено запис, батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, представника закладу охорони здоров'я, навчального або іншого дитячого закладу, де постійно перебуває дитина, органу опіки та піклування.

Повторна видача свідоцтва про державну реєстрацію акту цивільного стану здійснюється за заявою особи, щодо якої складено запис, батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, представника закладу охорони здоров'я, навчального або іншого дитячого закладу, де постійно перебуває дитина, органу опіки та піклування. Свідоцтво про державну реєстрацію акту цивільного стану видається представникам зазначених установ за довіреністю установи та при пред'явленні документів, що посвідчують їх особу. Особам, яким виповнилося 16 років, свідоцтво про державну реєстрацію акту цивільного стану може повторно видаватися за наявності паспорта (паспортного документа). Свідоцтва про народження дітей повторно видаються їх батькам і усиновителям незалежно від віку дитини. Особі, позбавленій батьківських прав, свідоцтва про народження дітей повторно не видаються.

Під час зустрічі присутніх було ознайомлено з загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта