Семінар з працівниками Близнюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Семінар з працівниками Близнюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

26 січня 2018 року в приміщенні Близнюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Закорко Я.В. з працівниками Близнюківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проведено семінар на тему: «Зміни у законодавстві. Реформи в Україні».  

В ході семінару працівникам центру було роз’яснено порядок реєстрації місця проживання дитини, а саме: батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.

 

Для реєстрації місця проживання новонародженої дитини подають до відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі - ДРАЦС) заяву про реєстрацію місця проживання малолітньої особи та дані про дитину разом із наступними документами:

1. паспорти батьків та їх ксерокопії,

2. свідоцтво про народження дитини та його ксерокопію,

3. квитанцію про сплату адміністративного збору у розмірі 13,60 гривень (у разі звернення особи протягом встановленого строку).

            Довідку про реєстрацію місця проживання новонародженого  отримують  безпосередньо у відділі ДРАЦС.

            Підчас консультування громадянка була проінформована про загальнонаціональний правоосвітницький проект «Я маю право!».


 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта