Чергове засідання Оперативного штабу

Чергове засідання Оперативного штабу

6 лютого 2018 року начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова взяла участь у черговому засіданні оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів, який було створено розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 15 серпня 2017 року № 399, з метою посилення захисту майнових прав власників та орендарів земельних ділянок, запобігання протиправному поглинанню та захопленню підприємств в аграрному секторі економіки.

 

На засідання оперативного штабу був присутній голова Пахомівської сільської ради Краснокутського району Сілін Є.В. стосовно розгляду звернення щодо позбавлення мешканців села їх права постійного користування земельними ділянками.

 

 

Також, в ході засідання, присутні обговорили підсумки роботи оперативного штабу та розглянули інформацію по зверненням, які надходили до оперативного штабу.

Нагадуємо телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705 01 59, (066) 339 10 58.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта