В межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» обговорено питання захисту дітей

В межах реалізації  правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  обговорено питання захисту дітей

5 лютого 2018 року спеціалістами відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області спільно з к.ю.н., доцентом кафедри філософії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Володимиром Трофименко було проведено навчальний семінар на базі Громадської організації «Асоціація багатодітних сімей «АММА».

Даний захід був присвячений обговоренню питань соціальних гарантій багатодітних сімей, освітянської реформи, реалізації право на працю молоді в Україні в сучасних умовах.

Водночас, було здійснено інформування учасників заходу про зміни у чинному законодавстві щодо протидії домашньому насиллю, у тому числі захисту прав дітей від фінансового насилля, спричиненого несвоєчасною або повністю відсутньою сплатною аліментів на утримання дітей. Дані питання виявилися не лише актуальними та соціально значимими для відвідувачів заходу, але й зумовили отримання відвідувачам правової інформації щодо положень Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та необхідних правових консультацій.

Під час заходу було здійснено презентацію друкованого інформаційного матеріалу, буклетів з основними повідомленнями правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та інформаційного вісника Міністерства юстиції «Юстиція відкрита для людей».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта