В Центральній бібліотеці ім. В.В. Маяковського прочитано лекцію на тему: “Реалізація права на захист як одна з державних гарантій”

В Центральній бібліотеці ім. В.В. Маяковського прочитано лекцію на тему: “Реалізація права на захист як одна з державних гарантій”

07.02.2018 на базі КЗК “Центральна бібліотека ім. В.В. Маяковського ЦБС  Київського району м. Харкова” головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Ночовкіною О.В. було прочитано лекцію на тему: “Реалізація права на захист як одна з державних гарантій”. В правоосвітньому заході взяли участь студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

 

Під час лекції були висвітлені питання захисту прав дітей та жінок, доступу до безоплатної правової допомог тощо. Крім того, протягом заходу обговорювалися зміни до нормативно-правових актів відповідно до Закону України від 07.12.2017 № 2234-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів”, який набув чинності 06.02.2018.

 

Також працівники та відвідувачі бібліотечного закладу були проінформовані про реалізацію правопросвітницького проекту “Я маю право!”, метою якого є підвищення правової свідомості українців; здійснено поширення інформаційних друкованих матеріалів (календарів, листівок, буклетів з основними повідомленнями проекту) та газети “Юстиція відкрита для людей”.

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта