Інформування громадян та робітників 3-ої міської лікарні міста Харкова

Інформування громадян та робітників 3-ої міської лікарні міста Харкова

6 лютого 2018 року головним спеціалістом  відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Манукян М.А. в межах реалізації правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено інформування громадян та робітників 3-ої міської лікарні міста Харкова  з наступних питань: «Як оскаржити неправомірні дії або бездіяльність державних реєстраторів у сфері державної реєстрації?», «Як вирішити спір?», «Забирають бізнес?».

Разом з цим, 06.02.2018 року заступником начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Назарян А.А. було проведено інформування для громадян у Головного територіального управління юстиції у Харківській області з вищезазначених питань.

Також, громадянам було доведено інформацію про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», здійснено поширення інформаційних буклетів з зазначених питань.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта