Онлайн консультування за допомогою мережі Skype

Онлайн консультування за допомогою мережі Skype

9 лютого 2018 року на базі Харківської державної наукової бібліотеки  ім. В.Г. Короленка спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно- правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. спільно з провідним спеціалістом Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тімковським П. О. за участю студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого було здійснено консультування громадян за допомогою мережі Skype.

 

Громадянам, які звернулися за консультацією за допомогою інтернет-зв’язку, були надані правові консультації з питань: подання заяви про прийняття спадщини, виконавчого провадження, стягнення аліментів, доступу до безоплатної вторинної правової допомоги тощо.

 

 

Під час заходу громадян було проінформовано про правопросвітницький проект «Я маю право!».

 

Крім того, для працівників бібліотеки та присутніх гостей проведено презентацію офіційних періодичних видань Міністерства юстиції України: «Офіційний вісник України», та інформаційне видання Міністерства юстиції «Юстиція відкрита для людей».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта