Консультування громадян з питання отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо підтвердження дошлюбного прізвища

Консультування громадян з питання отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо підтвердження дошлюбного прізвища

9 лютого 2018 року на базі Богодухівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Богодухівський відділ) спеціалістом відділу Домарєвою О.Б. було надано консультацію громадянці, яка звернулася з питанням отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо підтвердження дошлюбного прізвища (надалі - Витяг).

Спеціалістом Богодухівського відділу було роз’яснено процедуру видачі Витягу, а саме: Витяг видається будь-яким відділом державної реєстрації актів цивільного стану незалежно від місця державної реєстрації акту цивільного стану та місця проживання заявника. Витяг видається при наявності паспорта або паспортного документа та документів, що підтверджують родинні стосунки.

Плата за видачу Витягу становить 73 гривні ( пункт 2 Постанови від 22.07.2007 № 1064 “Про затвердження Порядку ведення державного реєстру актів цивільного стану громадян” (із змінами)).

Також громадянці повідомлено, що вона має можливість скористатися електронним сервісом Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції». За допомогою електронним сервісом Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції» Ви можете заповнити заявку на видачу Витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян, вибрати відділ державної реєстрації актів цивільного стану до якого ви б хотіли звернутися, дату та зручний для Вас час.

Під час консультації громадянка була проінформована про загальнонаціональний просвітницький проект «Я маю право!».

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта