Державні виконавці та поліцейські на сторожі закону #ЧужихДітейНеБуває

Державні виконавці та поліцейські на сторожі закону #ЧужихДітейНеБуває

Справжнім девізом життя стародавніх греків був вираз “Спевде брадеус”, що в перекладі звучить як “Поспішай повільно”. Натомість, у нашій сучасності шалений темп життя став нормою. Ми біжимо у справах навіть не підіймаючи очей догори. Але якщо ви раптом зупинитеся й озирнетеся, то, можливо, в одному з вікон будівель помітите дитину. Вона вже котрий день поспіль виглядає свого тата чи маму, які після розлучення стали поспішати ще більше.

 

Кожен водій, сідаючи за кермо розуміє, що перевищення швидкості авто карається законом. А як же бути з “життєвою швидкістю”? Перевищення останньої за новим законом #ЧужихДітейНеБуває з 6 лютого 2018 року теж карається. А втілювати закон у реальність державним виконавцям допомагатимуть поліцейські.

 

 

13 лютого начальник Київського ВДВС м. Харків Анастасія Купріянова з колегами відвідали Головне управління національної поліції у Харківській області. Разом з працівниками управління вони не тільки обговорили всі деталі закону #ЧужихДітейНеБуває, а й проінформували про його нововведення відвідувачів. Відтепер за несплату аліментів більше 6 місяців виконавець виноситиме постанову про тимчасове обмеження боржника у праві керування транспортним засобом. За поправкою до 126 статті ЗУ “Про адміністративне правопорушення” керування транспортним засобом особою, яка обмежена у цьому праві,

тягне за собою позбавлення права керування на строк від 3 до 6 місяців.

 

 

Якщо ви заборгували своїй дитині, кожного разу, сідаючи за кермо пам’ятайте, що своїми діями ви змушуєте рухатися швидше не тільки авто, а і своє життя. А краще зупиніться і згадайте, що ваша дитина на вас все ще чекає.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта