Навчальний семінар для представників юридичних служб Первомайського району Харківської області

Навчальний семінар для представників юридичних служб Первомайського району Харківської області

13 березня 2018 року працівниками управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Трофименко Д.С., Кузьменко С.Л. на базі Первомайської районної державної адміністрації Харківської області було проведено навчальний семінар для представників юридичних служб районних державних адміністрацій та органів виконавчої влади.

У ході даного заходу було обговорено питання організації правової роботи та систематизації законодавства, проведення юридичної експертизи проектів нормативно-правових актів, антидискримінаційної та антикорупційної експертиз, діяльності районних міжвідомчих координаційно-методичних рад з правової освіти населення.

Крім того, під час спілкування було обговорено організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства, що є одним із пріоритетних напрямків роботи на 2018 рік у межах реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

В межах проведення комунікативної кампанії було здійснено поширення інформаційних матеріалів та буклетів з основними повідомленнями проекту та інформаційного видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта