Семінар-навчання з питань державної реєстрації змін до відомостей про професійні спілки

Семінар-навчання з питань державної реєстрації змін до відомостей про професійні спілки

На базі ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ 15.03.2018 проведено Всеукраїнський семінар-навчання для представників юридичної спільноти, зокрема, для Правової служби, Профспілки працівників освіти і науки України.

Заступником начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області-начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Гнатушком А.М. та головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Грозою А.А. прийнято участь у якості доповідачів у вищезазначеному заході, під час якого було обговорено питання щодо реєстрації змін до статуту, змін до складу керівних органів щодо профспілок та роз’яснено порядок внесення зазначених змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Окрім цього, надано роз’яснення щодо основних положень правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та здійснено поширення  інформаційного видання Міністерства юстиції «Юстиція відкрита для людей».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта