«Круглий стіл»: «Реалізація антикорупційної політики в Україні або як ефективно впровадити «Стоп-хабар»

«Круглий стіл»: «Реалізація антикорупційної політики в Україні або як ефективно впровадити «Стоп-хабар»

На базі Головного територіального управління юстиції  у Харківській області за участі головного спеціаліста сектору з питань запобігання і виявлення  корупції  Головного територіального управління юстиції у Харківській області Анни Федоренко, в. о. начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Дар’ї Трофименко відбувся «круглий стіл», у якому прийняли участь практикуючі юристи, науковці, представники громадських організацій.

Даний захід був спрямований на реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» та присвячений обговоренню питань щодо реалізації антикорупційної політики в Україні.

У якості спікерів виступили Голова Ради Громадської організації «Всеукраїнська ліга правників проти корупції» Олена Шостко, якою було висвітлено питання щодо запровадження в Україні інституту викривачів корупційних правопорушень та механізмів їх захисту від переслідувань, передбачених чинним законодавством.

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри права та європейської інтеграції Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Тетяна Ковальова у своїй доповіді приділила увагу обговоренню питань щодо тих факторів, які сприяють проявам корупції у вищих навчальних закладах.

Крім того, у даному заході прийняли участь Голова Ради Громадської організації «Громадська варта та ініціатива» Роман Суржан, представники Громадської організації «Асоціація багатодітних сімей «АММА» та Громадських організацій «Ветерани АТО та патріоти України Шевченківського району м. Харкова», «Спілка ветеранів антитерористичної операції», які опікуються учасниками та ветеранами АТО, студенти факультетів адвокатури та господарсько-правового факультету Національного юридичного університету України імені Ярослава Мудрого.

Крім того, під час спілкування у дружньому колі було обговорено організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства, що є одним із пріоритетних напрямків роботи на 2018 рік у межах реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта