Робоча зустріч з представниками об'єднання профспілок харківської області

Робоча зустріч з представниками  об'єднання профспілок харківської області

Заступником начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області-начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Гнатушком А.М. та головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Грозою А.А. 22.03.2018 проведена робоча зустріч з представниками ОБ'ЄДНАННЯ ПРОФСПІЛОК ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

В ході зустрічі для представників професійної спілки висвітлено завдання та основні положення правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Також в ході зустрічі роз’яснено питання щодо соціального захисту їх прав та надання допомоги членам у правовому захисті від посягань на їх законні права та інтереси у тому числі шляхом звернення до Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Обговорено такі питання: «Як протидіяти домашньому насильству?», «Як діяти у разі обшуку підприємства?».

Поширено інформаційне видання Міністерства юстиції «Юстиція відкрита для людей», буклети на тему: Отримуй аліменти, Стоп насильство, МаскиШоуСтоп, Пам’ятка для стягувача, Пам’ятка для боржника та розміщено плакати «Я МАЮ ПРАВО!».

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта