Консультування громадян з питання внесення змін до актового запису про смерть

Консультування громадян з питання внесення змін до актового запису про смерть

В  приміщенні Богодухівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (надалі – Відділ) начальником Відділу Рудичевою К.В. було проведено прийом громадян.

Під час прийому громадян до начальника Відділу Рудичевої К.В. звернулася громадянка з питанням щодо внесення змін до актового запису про смерть батька. Начальником відділу Рудичевою К.В. було перевірено  відомості, зазначені заявником у заяві з паспортом заявника та документами, які необхідні для прийняття справи про внесення змін, а саме: свідоцтво про народження заявника, свідоцтво про шлюб заявника, свідоцтво про смерть батьків заявника, свідоцтво про народження батька заявника.

Також громадянці було роз’яснено, що зміни до актового запису цивільного стану вносяться відділом державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання заявника та розглядаються у тримісячний строк з дня подання відповідної заяви, що передбачено Правилами внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання, затверджені наказом Міністерства юстиції України від 12.01.2011 року   № 96/5.

Під час консультації громадянин був проінформований про правопросвітницький проект " Я МАЮ ПРАВО!"  

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта